sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (318)
  • medya (10)

  318. Smart fast dry seri ojelerinin 4 rengini denedim. Kuruma hızları ve kalıcılıkları çok iyi. 

  23 haziran 19:14

  317. Renkli kozmetik sayılacak ürünleri (gizlinot: Ruj, far, allık, oje) gerçekten kaliteli ve uygun fiyatlı olan markadır. İndirim ya da kampanya dönemlerinde alışveriş yapmayı sevdiğim bir yer oldu. Bende şu an 6-7 farı bir o kadar ojesi, bir allığı, bir de ruju var. Merak eden süslüler için

  Farları yumuşak hatta biraz kremsi, tozutması az, fırça ya da parmakla uygulanabiliyor, sedefli farlar crease bölgesinde karıştırılınca hoş bir gölge oluşturuyor.

  Oje: ojeleri genel olarak güzel ancak tam sonuç için 2 kat sürmek gerekiyor, fırçası ne ince ne de çok kalın, kokusu normal oje gibi değil(gizlinot: Daha az rahatsız eden bir kokusu var ), dayanıklılıkları genelde 3 gün

  Allık: benim için fazla pigmentliydi ama fırçadaki fazlalığı elimle alıp uyguladığımda güzel sonuç veriyor. Ama benim için yaz aylarında far oluyor

  Ruj: smart koleksiyonundan olması lazım, opak, dudakları kurutmuyor, çizgilere dolma yaşamadım, kalıcılığı orta

  23 haziran 15:41

  316. Nedense ten ürünlerine bir türlü güvenemediğim ama rujdur allıktır fardır bunlarda da renklerinden hoşlaştığım marka. Hatta arada bir organik ürün koleksiyonunu getiriyorlar, arkası fırçalı kaş kalemlerini çok beğeniyorum. Zaten sürekli kaşlarını dolduran biri olmadığım için yılda 1 tane bile bitmiyor. Bu bahsettiğim koleksiyon da arada bir getirilip standa konuluyor. Bir de maskaralarını da fena bulmamıştım. Ama dediğim gibi ten ürünlerine bir türlü güvenip de kullanamadım. 

  10 haziran 02:28

  315. Dün kendilerinden waterproof eyeliner aldım. mağazadaki kadın peşimde sürekli dolanıyordu. kasada parayı öderken, “peşimde sürekli dolaşmanıza gerek yok, her geleni potansiyel hırsız sanmayın” dedim nazik bir dil ile. ki gerçekten çok rahatsız oldum. sürekli peşimdeydi. 

  “bizim görevimiz bu, ihtiyacınız olan bir şey var mı diye geliyoruz” dedi. ben de ihtiyacım olduğunda zaten kendilerine sorduğumu dile getirdim. kadın orada çalışan olmasaydı muhtemelen bağıracaktı bana. “Bizim görevimiz sizin peşinizden gelmek.” dedi asık bir surat ile.

  kendileri emekçi. ne emir veriliyorsa onu yapıyorlar anlamaya çalışıyorum. fakat, asık suratla konuşmak yerine “bizim de elimizden bir şey gelmiyor maalesef, rahatsız ettiysek kusura bakmayın.” demek çok zor olmamalı. sonuçta ben bir müşteriyim ve ürün satın almışım. hırsız değilim. anlıyorum türkiye’de hırsızlık olayları oluyor. fakat her geleni hırsız yerine koyup adım adım takip etmek de müşterileri sıkıyor. gerçekten hayatımda ilk defa bu kadar potansiyel hırsız muamelesi gördüm. sephora’da, boyner’de bile böyle değil çalışanlar. 

  bence türkiye’deki şirket politikalarını bir an önce değiştirmeleri gerekiyor. canımı sıktılar öyle ayrıldım oradan. üzerine bir de 45 liralık alışveriş yaptım.

  6 haziran 21:21

  314. 3 haziranda bitecek olan 4 al 2 öde kampanyası vesilesiyle bugün ben de alışveriş yaptım. daha önce kullandığım tek ürünü dudak yağı idi, memnun kalmıştım.

  *3d hydra lipgloss-11 numaralı renk- 49.99: pembe içinde altın ışıltılar olan bir gloss. tam yazlık, ışıl ışıl bir ürün.

  *velvet touch stik allık-01 numara- 49.99: 10 gramlık kocaman bir ürün. elimde hep pembe allıklar olduğu için bir tık şeftaliye kaçan bir renk tercih etmeye çalıştım. yüzümde henüz denemedi.

  *long lasting stik far- 45 numara- 39.95: yine pembeli kırmızılı ışıltılı bir far. yazın tüm göz kapağına sürüp dağıtmalık bir ürüne benziyor.

  *smart colour kahverengi maskara- 04 numara- 35.99: ne zamandır bir kahverengi maskara almak niyetindeydim. görünce aldım. güzel olmasını umuyorum çünkü gözümü boş bırakıp siyah maskara sürmeyi pek sevmiyorum.

  bu ürünlere bir kapatıcı eklediğimde, basit bir yazlık makyaj çıkarabilirim. alırken maksadım bu değildi ama eve gelince farkettim. indirim olmasa girip almam çünkü fiyatları tek başına bana biraz pahalı geldi. ama indirimle 100 lira ödedim yani her parçaya 25 lira ödemiş oldum ki, iyi bir fiyat bence.

  30 mayıs 00:46

  313. flormar'da ve genel olarak diğer kozmetikçilerde bir ojeyi eline alınca bile "hamfendiiiiğ açamazsınızz onu" diye kükreyen satış temsilcilerini yanımda götürsem de ben oje standının önünde her renk ojeyi gönlümce denerken beni izleseler şeklindeki hayalime mekan olan kozmetikçi. o nasıl renk çeşidi. elalemin italyanı 10-20 tllik her ojesini denetirken flormar da kendini nimetten sanıp oje kartelası koymaya erinsin. sanırım en çok ojelerini beğeniyorum. (gizlinot: daha uygun fiyatlı olsaydı keşke )

  29 mayıs 22:19

  312. (gbkz: Volume top coat) maskaraları efsane olan marka.

  Almayı ilk istediğimde fiyatı 50 TL gibi birşeydi sonra da unuttum gitti. Trendyol'da indirime girince 37 TL 'ye almıştım. Hem pembe ambalajlı olanı hem mor ambalajlı olanı çok başarılı. Ama elim pembe olana daha çok gidiyor.

  Kesinlikle tavsiye ederim.

  12 mayıs 16:03

  311. Buradaki yorumlardan sonra bende benim neden Kiko'm olmasin ki diyerek istiklaldeki magazasina gittim. Sepetime 404 numaralı ruju attim, rimellerini incelerken satış görevlisi arkadaş tarafından rimellerin alt kısmında bulunan çekmece kenara çekilmem istenmeden bacağımı vuracak şekilde sertce açılıp arkadaş özür bile dilemeyince tepkimi dahi umursamayınca dedim ben gideyim. Sanırım turist degilim diye oldu bunlar. Fazla ters tepecek birşey yazmak istemiyorum istiklaldeki magazanin icerisini gorenler ne demek istediğimi anlayacaktır. Neyse bütçemi korumuş oldular sağolsunlar benim paraya ihtiyaçları yokmuş benim de onlarin rujuna :)

  30 mart 22:01

  310. Makyaj temizleme mendilini kullandığım marka. Sanki mendile bebe yağı dökmüşüm de yüzümü siliyormuşum gibi bir his bıraktı, hiç hoşlanmadım. Bir de acaip göz yakıyor, bu da ikinci dezavantajı. Sevmedim, bir daha almam.

  12 mart 17:46

  309. ürünleri çok uygunfiyatlı ve çok kaliteli olan marka. özellikle dudak kalemi ve göz kalemlerini çok beğendim.

  23 şubat 18:40