girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (345)
  • medya (14)

345. Evimin dibindeki spor salonuna başlamak.

Kilo verirken gelen hafiflik hissi.

Kıyafetlerin yakışması.

Herkesten `ne güzel zayıflamışsın ya` cümlesini duymak.

Şu an yazarken gaza geldim. yarın spora başlıyorum kızlar zaten, 65 kiloyum, 55-56 olmak istiyorum yaza kadar, o kilolar benden gidecek, hadi bakalım!!

14 mart 22:43

344. aynada kendinize bakarken kendinizi beğenmiyorsanız, duştan sonra kendinizi görmek istemeyip hemen kurulanıp giysilerle kapatıyorsanız eğer kilonuzu, bu yeter sanırım. sabahtan beri ağlıyorum bu yüzden, burada yazılanları okudum ve bu yolda yalnız olmadığımı, benim yaşadığım ağrıların, üzüntülerin kat kat fazlasını yaşamış, çekmiş olan kadınları görüp kendime gaz veriyorum. aynada kendinizi beğenmemenizi, insanların bakışlarını geçtim en önemlisi rahat rahat yaşayabilmek için, yaşımız daha da geçtiğinde daha dinç ve sağlıklı kalmak için daha güçlü olmak için yapabiliriz. bu yolda tek hayalim alttan çıtçıtlı body giydiğimde göbeğimin ve belimin yağlarının fırlamaması, sadece bunun için bile yapabilirim diyorum ve yarın sabahtan itibaren güzel bir güne, daha sağlıklı şeyler tükettiğim ve içimin daha rahat olacağı bir güne uyanmak üzere konuşmamı burada bitiriyorum. 

14 mart 17:15

343. Benim motivasyon kaynağım "heyecan". Hayatım boyunca kendimi hiç zayıf görmedim. Ortaokulda 90lı kilolarda, lisede kullandığım uyduruk zayıflama ürünleriyle 62-65 kilolarda,şimdi ise 75 civarı gördüm.(bıngıl bıngıl bir 75 arkadaşlar)  50'li kilolarda bir ben nasıl olur, neye benzer, ne giyer? Suratım neye benzer?   hiç bilmiyorum ve bu bana sonsuz bir hayal gücü veriyor. heyecanlandırıyor. 50'li kiloda olan birisine belki komik gelir ama her gece uyumadan önce kendimi incecik, kırmızı bir elbise içerisinde hayal ediyorum ben. Bu da motivasyonumu artırıyor. 

14 mart 15:49


342. Kesinlikle tartıda görülen eksi rakamlar insanı daha çok gaza getiriyor 250 gram bile olsa bunu yaptıysam devamıda gelir deyip yola devam ediyorsunuz. En çok kilo vermem durduğu zaman zorlanmıştım. 3 ay spor + sağlıklı beslenme olayıma rağmen gram verememiştim motivasyonumun en çok düştüğü dönemdi ama sakın pes etmeyin süslüler çaba gösterdiğiniz şeylerin karşılığı size er ya da geç dönüyor.

14 mart 13:09

341. Kendimi bildim bileli kilolu bir insanım. 4.5 kilo doğmuşum düşünün. 22 yaşıma yeni girdim ve dün tartıda 86.1 sayısını gördüm. Üç çocuk doğurmuş annemle aynı kiloda olduğumu görmek beni şoka soktu açıkçası. Bugün işe giderken poğaça almadım. Hantal olmaktan sürekli nefes nefes kalmaktan istediğim kıyafeti bulup bedeninin olmamasından çok sıkıldım.

14 mart 09:21

340. Sürekli aynaya bakın kızlar görünüşünüze bakıp yalnızca sizi rahatsız eden seyleri görün insanları boşverin siz kendi görüntünüzü övün beğenmediklerinizi eleştirin millet yapmadan siz yapın. Gömleklerim pantolonlarım kapanmadığında aynaya bakmak icin geç kalmıstım ,  o cok begenip aldığınız kıyafetleri üstünüzde de beğenmeye devam ediyorsanız zayıf veya şişman doğru yoldasınız. Kendinizi mutlu edin sadece kendiniz için yapın . Öpüyorum süslüler. 

Başlangıç 80 kg

Güncel 72 kg

14 mart 09:15

339. instagramdaki moda sayfaları :( özellikle yaz ve fitness temalıysa :(

14 mart 02:45


338. Pantolon fermuarının gün içinde kendi kendine açılması…

14 mart 02:19

337. İki soru yeterli aslında.

"Kaç hayatın var senin kilolu yaşanacak? Kaç hayalin var ki daha yaşamadan yasaklanacak?"(gizlinot: Ufak tefek cinayetler jeneriğinin az değişmişi)(gizlinot: swh)

Kilo insanın kendine koyduğu büyük bir engel aslında. Koşmak istersin nefes nefese kalırsın, çizme giymek istersin alamazsın, çoğu mağazada büyük beden genç kıyafeti yoktur bile vs vs. Bunlar sadece bir çırpıda aklıma gelenler. Bu kadar dert sadece yemek yeme keyfi için değer mi?

14 mart 02:19

336. mezuniyet olayına kesinlikle katılıyorum aşırı motive edici. hem önemli bi gün her açıdan, artı balosu malosu var bu işin, bir de anı kalıyor bir sürü. düğünle aynı kefededir benim için.

14 mart 01:54