girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (414)
  • medya (15)

414. Üniversitede ödevim için bir sergide çektirdiğim boydan fotoğraf bana 9 kilo verdirmişti.

12 ekim 21:37

413. Her seferinde büyük bir azimle başlayıp anneme ben diyet yapıcam ona göre yemek yapar mısın diyorum tabi tamam diyor.

Ertesi gün eve bi gidiyorum kızartma yapmış, bi gidiyorum mantı yapmış yani ben bu şekilde nasıl kilo verebilrim.

12 ekim 10:58

412. dolap yenilemek istememek. aynı kıyafetleri yıllar boyu giymek. sezonluk değil ömürlük alışveriş yapabilme lüksü.

11 ekim 17:35


411. tek kelimeyle çevre demek istiyorum. elbette önce bu motivasyon içinizden gelmeli lakin çevrenizde sizi destekleyecek biri olmadığında, yemek yeme alışkanlığınızın değişikliğini kimse kabul etmek istemediğinde, kilo vermek istediğinizi bile bile yanınızda yiyip yiyip kilo almadığından şikayetçi insanlar varsa kilo vermek zorlaşıyor. bu yüzden çevre çok önemli. kendinize sağlıklı yaşayan, spor yapan ve dengeli beslenen, fast-food u reddeden birini bulursanız kilo vermeniz kolaylaşır.

11 ekim 14:25

410. Kilo sorunun olmadığı zamanlard her giydiğini yakıştırdığını, aldığın iltifatları düşününce, kendini daha enerjik hissettiğini düşününce gaza geliyorsun bence ;)

10 ekim 14:08

409. ailen ile çektirdiğin fotoğraflarda alman güreş milli takımının baş güreşcisi gibi çıktığını farkettiğin an gerekli motivasyonu sağlarsın.

10 ekim 09:21

408. Ne zaman pahalı ve yıllarca kullanabileceğim bir kıyafet almak istesem; x kilo verirsem bi küçük bedenini alırım daha çok yakışır diyerek kendimi gaza getirdiğim kaynak. 

9 ekim 23:58


407. 175 boyunda 50 kilogram voleybolcu bir kız kardeşe sahip olmaktır benim için. Ona her baktığımda nasıl aynı anne babadan olduğumuza şaşırıyorum.

9 ekim 22:24

406. Kendimden örnek vermek istiyorum,iş hayatına başladığımda sürekli oturduğum ve abur cubur yediğim için 2 sene içinde 13 kilo alıp bambaşka bir insan olmuştum,eski kıyafetlerimin içine girememeye,giydiklerimi kendime yakıştıramamaya başladım.Çevremdeki insanların sürekli kilo almışsın demesini her ne kadar umursamasam da eski zayıf günlerimi özlüyordum. Bu nedenle o kıyafetlerin içine girebilmek ve eski halime kavuşabilmek için hem spor hem de yediklerime dikkat ederek 10 kilo verdim. ve eski kıyafetlerimin içine girebildiğimi gördüğümde mutlu oluyorum,başardığımı hissediyorum. ayrıca kilo aldığım fotoğraflarıma yeniden bakıp şu an o durumda olmadığım için keyif alıyorum. Bu inanç,azim ve kararlılık işi bence karar verip hayır diyebildiğimiz takdirde bunu başarabiliriz :)

3 ekim 10:43

405. mango'nun, bershka'nın ve benzerlerinin fiyatlarının uçması. zamlar.

bu yaz 8 kilo almışım. kışlık pantolonlara kazaklara zor giriyorum. kilo vermezsem yenisini alamam. vermek zorundayım. :')

2 ekim 15:11