yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • medya (8)

  87. estetik youtuberları ve reddit'e göre geçtiğimiz kış 'butt reduction' ameliyatı olup meşhur poposunda küçültmeye gittiğine inanılan kişi. khloe için de aynı şey söyleniyor. bbl bodies modasına hoşçakal diyeceğimiz günler yakın sanırım

  25 eylül 02:46

  86. üstteki süslü baya bi haksızlık etmiş. sanki Kanye çok düzgün bi adam da kim pornocu evlilikleri ondan bitti gibi davranmış. Kim ve Kanye gayet tencere kapak bi ilişkiydi. ikisini de sevmem. kanye West de az değil malın teki oraya buraya gereksiz sallamaları meşhurdur. Bi de Amerikan başkanlığı senin neyine yani ne alaka rezillikti.

  6 ocak 14:49

  85. (link: https://www.suslusozluk.com/kim-kardashian?i=1140647 şu girdimde) kendisinin ne kadar boş bir ermeni milliyetçisi olduğunu söylemiştim. hafta geçtikten sonra yaşadığımız olaya bak :d asla şaşırmıyorum insanlar hakkında. he bir de kim iç çamaşırı markasını türkiyede ürettiriyor bu kadının derdi biz değiliz bu kadının derdi tamamen gündem olmak uzun süredir bir skandalları yok rahat duramıyor o yüzden. ermeni tarihini bile okumamıştır bu kadın eminim.

  28 nisan 2020 13:31


  84. ya bu kadının 48 tane takip ettiği hesaptan biri mert alas. türk bu. çıkıp da iki kelime edemiyor. neyin ezikliği bu? türklerin tek beceremediği şey lobi olabilmek he. bu ortalık malı kadının propagandasını milyonlar görüyor, bizim cenah sus pus.

  28 nisan 2020 02:41

  83. hikayesini kendisi kaldırmamış instagram kaldırmış. gerçi bu görüşlerini ilk kez paylaşması değil. kendisinin yıllardır abd'de bu konuda epey faaliyeti var. hatta bunların amerikan halkında da ciddi anlamda algıyı değiştirdiğini düşünüyorum. çok vasıfsız görsek de bir paylaşımlarıyla ciddi toplum mühendisliği yapabiliyorlar her konuda. rambo filminin amerikayı vietnam savaşında dunyaya hakli göstermesi gibi. bu faaliyetleri türkiye' yi zaten şimdiye kadar etkiledi. ilerleyen süreçte de etkileyecek gibi görünüyor. propaganda ciddi bir belirleyicidir. bizdeki 80 milyonun kitlesi bir kim kardashianın kitlesi etmiyor, üzgünüm. verilen tepkiler ciddi bir karşılık değil.

  28 nisan 2020 00:49

  82. Ucuz insancık

  28 nisan 2020 00:45

  81. Gelen tepkiler üzerine 24 saat dolmadan hikayeleri kaldıran şişme kadın. Ruhi çenet'in ermenistanda Türk olmak tarzı bir videosu vardı. Sanırım gürcistandan ermenistana gitmişti. Türkçe konuştuğunu duyunca adamı sorguya almışlardı. Bir süslünün dediği gibi türkiyede yaşayan birçok ermeni var. Özellikle istanbul beyoğlu taraflarında ve senelerdir bu semtte olan insanlar var. Ermenistanda bırakın yaşamayı, Türk olduğunu öğrendiğinde insana bakın nasıl davranıyorlar. Sözde barbar ve canavar olan bizler(!) kendilerine hocalı soykırımını hatırlatınca buna açıklama getiremiyorlar üstelik bu olay 92de, yakın tarihte yaşanan bir olay. Özellikle dünyanın sessiz kaldığı bir olay. Ermeni lobisinin ne kadar güçlü olduğunu anladım. Yazıklar olsun ki bize haklı olduğumuz bir konuda haksız duruma düşüyoruz ve azeri kardeşlerimize yapılanları bile dünyaya duyuramadık zamanında

  28 nisan 2020 00:39


  80. Keşke kardashian giller kim kardashianın Paris Hilton'ın dolabını temizlediği günlerde kalsalardı. Hiçbir işe yaradıklarını hiçbir vasıflarının olduğunu düşünmüyorum zaten üzerine bir de kadınlar üzerinde çok yanlış bir etkileri var. Instagramla beraber kusursuz güzellik anlayışı tek tiplemeyle zaten hep önümüze sunuluyor ve bize vücudumuzda ya da yüzümüzde alışılmışın dışında olan ve aslında bizi biz yapan özelliklerimizi tek tipleştirmeye itiyor. Aslında karakteristik olan ama toplumun güzellik tanımına uyumayan şeyleri kendimizde değiştirmeye çalışıyoruz. Bu algının oluşmasında başı çekenlerin kardashianlar ve jennerlar olduğunu düşünüyorum. 

  Kim'in zaten nasıl biri olduğu Taylor swift ile yaşadıkları telefon konuşması kaydı muhabbetinde de ortadaydı. Ne kadar tehlikeli ve manipülatif oldukları da. Reality showlarında gündeme gelmek için türlü skandallara imza atıyorlar. Dünkü paylaşımı da kim'in zaten vasıfsız hayatından gündem olmak için attığı yersiz bir paylaşımdı, şaşırmamak lazım. 

  Bu popülaritelerini bir an önce yitirmelerini diliyorum. Dolaylı olarak çok fazla insanı olumsuz etkiliyorlar. 

  27 nisan 2020 19:49

  79. Sağda solda sözde ermeni soykırımı hakkında paylaşım yapan ama hocalı katliamından da bihaber olan götü büyük reality show ünlüsü. Nasıl ünlü olduğunu da hepimiz biliyoruz zaten.

  27 nisan 2020 13:51

  78. Ermeni isyanlarını katliamlarını bilmez, taşnak örgütü nedir bilmez, millet-i sadıka iken ne bok yedi atalarım kimlerin gazına geldi de yıllarca barış içinde yaşadıkları topraktan tehcir edilmek zorunda kaldı demez, hocalı katliamını da bilmez ama tarihi belgeleri açalım kim kimi katletmiş ortaya çıksın denildiğinde kabul etmeyen büyükleri söylediği için irmini kitliimi. Evet zaten bir ermeniler öldü savaşlarda başka kimseler ölmedi o dönem. Sonra hepsi ermeniye değil mi. Ne türk öldü, Ne kürt öldü, ne çerkes öldü, ne laz öldü. Ermeniler hariç herkes abad oldu mutlu mesut devam ettiler hayatlarına.

  27 nisan 2020 12:54 27 nisan 2020 13:15