yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (335)
  • medya (3)

  335. Sanırım bir senedir ya da daha fazla her gün kullanıyorum kirpiklerim uzun fakat düz bir de kirpiklerimi boyadığımda, artık rimel kullanma sıklığımı baya azaltmış oldum. Ne kopma ne dökülme yaşadım, aksine rimeli azalttığım için kirpiklerim gürleşti, ben mac markasına ait olan kirpik kıvırıcıyı kullanıyorum ve memnunum, elimde nascita da var ve aralarında verim olarak çok fark olduğunu düşünüyorum nascita ile kıvırdığım kirpiklerim çok daha kısa sürede düşüyordu diyebilirim.

  19 ocak 09:14

  334. canımın içi, gözümün bebeği, olmazsa olmazımdır. gür, siyah fakat dümdüz kirpiklerimi arşa çıkaran bu müthiş alet sayesinde rimel kullanmıyorum çünkü kullanmışım gibi görünüyor kirpiklerim. fakat elinize krem sürdükten sonra kullanmamanız gerekendir çünkü elinizden kayıp kirpiklerinizin bir kısmını yolabilir, maalesef tecrübeyle sabit...

  18 ocak 22:27

  333. belli başlı şeyleri bildikten sonra kıvırıcı aletler kirpiklere tek başına zarar vermez. uzaktan işkence aleti gibi gözüküyor olabilir ama ok gibi kirpikleri olanlar için bakışlara mana katmanın ve dolgun göstermenin eldeki en pratik yollarından birisidir. tuhafiyeden 5 lirayada bulabilirsiniz 300 lira veripte alabilirsiniz. önemli olan kirpik hattınızın uzunluğuna uygun olması. çünkü köşelerdeki kirpikleri sıkıştırmalar küçük kıvırıcı kullanmaktan dolayı meydana geliyor. ayrıca düzenli olarak lastiklerini değiştirmelisiniz ki hem kırılmaları önleyin hemde uzun süre kullanın.kıvırıcıyı asla rimelli kirpiklerinize uygulamayın hem yapışırlar hemde çok kolay koparlar. bunun dışında kirpik kıvırıcıdan maksimum verimi almak için önce 3-4 saniye sıcak föne tutun, ılınınca kullanın. yalnız çok dikkat edin metal oldukları için hızlı ısınır ve kendinize zarar vermeniz olası mazallah. sonra kirpikleri dipten kıvırın. rimelle eski haline dönmemesi için ya waterproof rimel tercih edin yada sadece rimeli uçlara uygulayın. son olarak her gün kıvırıcı kullanmak zamanla kirpikleri cansızlaştıyor bu yüzden çok sık kullanmayın. fönlenmiş kıvırıcı önemli emin olun dümdüz kirpiklerin hakkından geliyor.

  18 ocak 17:07


  332. makyajda olmazsa olmazımdır. kirpiklerim çok uzun ama çok düz gerçekten ve hiçbir maskara kıvıramıyor ince telli olduğu için maskara sürdüğümde direkt ağırlaşıp düşüyor. kirpik kıvırının verdiği kıvırma efektini hiçbiri veremiyor bu sebeple.

  nascitanınkini kullanıyorum senelerdir, oldukça memnunum. şu zamana kadar şükürler olsun hiç sorun yaşamadım.

  18 ocak 17:00

  331. Dümdüz kirpiklerle ihtiyacım olan, hergün kullandığım, gram faydasını görmediğim ama ısrarla kullanmaya devam ettiğim alettir. Dökülme, kırılma vs yaşamadım şuana kadar ama faydada görmedim.

  18 ocak 14:16

  330. Görüntüsü cerrahi aletleri hatırlatıp içimi ürperttiği için hiç kullanmadım, kullananları görünce de bir kötü oluyorum anlatamam. Hele tesadüfen denk geldiğim bir videoda kadının kirpikleri kopmuştu, dehşete düşmüştüm. Benim arkadaşlarım hep kullanıyor ve hiçbirinin başına böyle bir şey gelmedi.

  Bu entryi girerken bile korku filmi izliyor gibi hissettim bu arada...

  18 ocak 14:10 18 ocak 14:11

  329. Sebepsizce beni korkutan üründür. Birini kirpiklerini kıvırırken görünce çimdiklenmiş gibi hissediyorum. Hiç uygulamadığım üründür, kullananlar kazasız belasız kullanır umarım. 

  17 ocak 23:58


  328. Hiç kullanmadığım ve kullanmayı düşünmediğim alet. Özellikle kirpik diplerine o şekilde baskı uygulanırsa, kirpiklerin dökülmemesi imkansız. Bence kesinlikle sık kullanmaktan kaçınılmalı. Rimeli sürerken diplerden hafifce bastırıp biraz beklettiğinizde kirpikler kıvrılıyor zaten. Bu alete pek gerek de yok gibi.

  17 ocak 22:33

  327. bugün gratisten indirimde eklips marka olanını 4.50 liraya aldığım güzellik aleti. benim kirpiklerim fazlasıyla uzun ama kıvrımsız. kullanması çok eğlenceliymiş ilk defa kullanıyorum. bence gayet başarılı, kirpiklerimi istediğim gibi kıvırdı. yolma, dökülme de yapmadı.

  13 ocak 15:49

  326. Geçen senelerde indirimden eklips markasının kirpik kıvırıcısını almıştım.Kirpiklerim kendisinden kıvrık ama bu kadar övülünce merak edip denemek istedim.Kirpiklerimi kıvırdığımda etkisi çok güzeldi fakat zamanla aşağı indi.Aldığım ürün biraz kalitesizdi sanırım, kirpikleri kavrayan kısımdaki lastileri çıktı ve sadece demiri kaldı.Yerine takmaya çalıştım ama düşüyordu sürekli ve kirpiklerini yolmaya başladı bu şekilde.

  Zaten tehlikeli olan bir işlem bana kalırsa bu kadar kısa sürede eski haline dönüyorsa yapmaya da gerek yok.Tabii kaliteli ve etkisi uzun süren bir ürün tavsiyeniz varsa denemek isterim.

  30 haziran 2020 20:54