yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (336)
  • medya (5)

  336. Bugün arkadaşım bime gelen patili kıvırıcıdan bana hediye almış (gizlinot: İhtiyacım yok diye almamıştım ama çok beğenmiştim ) daha önceden nascita kullanıyordum. Bunu bugün denemeye çalıştım ve çok tuhaftı. Çok hafifce bastırdım ve resmen kirpiklerimi kesti. Aşırı üzgünüm neden böyle oldu anlayamadım. Arkadaşım da denemeye korktu. Bu Ürünü alan ve kullanırken sıkıntı yaşamayan varsa mesaj atarsa sevinirim. Aşırı üzgünüm şu an :((

  ilgili medya:
  2
  24 mart 17:05 24 mart 17:15

  335. Mac kirpik kıvırıcı kullanıyorum. İlk zamanlar beceremiyordum, burada okuyup uygulamaya çalıştım yine beceremedim. Yani yapıyorum ama kıvrılmıyor. Tam umudu kesmiştim ki youtube'da video açıp bakmak aklıma geldi. Oradaki kızın gösterdiği gibi yapınca mükemmel kirpiklerim oldu. İşte buymuş dedim ya! Benim kirpikler aşırı derecede düz ve uzun. Kıvırıcı ile o kadar güzel oluyor ki bayılıyorum o haline. Çok çok seviyorum. Tek sorun hala kenarlardaki kirpikleri yakalayamamış olmam ama sağlık olsun. Yapa yapa öğreneceğim.

  26 şubat 23:20

  334. Nascita'nın 3-4 yıl önce kirpik kıvırıcısını almıştım. O zamanlar 8 ₺ falandı (gizlinot: Sad:() hala onu kullanıyorum. Sünger kısmını ayrı satın alıp sık sık değiştiriyorum. Kullanınca 'vaaov' bir etki oluyor. Anında değişiyor bakışlarım. Fakat kirpiklerimin dış köşe kısmını kıvıramıyorum. Galiba göz tipimden kaynaklanıyor(gizlinot: Yuvarlak-badem arası)

  26 şubat 10:48


  333. hep kullanmak istedim, farklı markalardan da aldım ancak galiba kirpiklerim kısa olduğu için hem yaparken zorlanıyorum hem de wow bir sonuç çıkmıyor.

  26 şubat 10:34

  332. kullandıktan sonra, hiç bir zaman hayranlıkla bakmama sebep olmayan ürün. Gerçekten farklı 3-4 markanın kıvırıcısını, farklı şekillerde kullandım ama hiç birini rimelli halinden daha çok sevmedim. Zaten bana hep kirpiklere bi zarar verecek korkusu yaşatırdı. İyi ki de sevmedim diyorum ama Sevseydim de özel zamanlarda mutlaka kullanırdım. Fakülteden bi arkadaşım kullanıyordu. Gerçekten başarılı bir sonuç oluyordu. Belki doğru kıvırıcıları seçemedim ya da nasıl yapılır bilemedim.

  25 şubat 22:44

  331. Sanırım bir senedir ya da daha fazla her gün kullanıyorum kirpiklerim uzun fakat düz bir de kirpiklerimi boyadığımda, artık rimel kullanma sıklığımı baya azaltmış oldum. Ne kopma ne dökülme yaşadım, aksine rimeli azalttığım için kirpiklerim gürleşti, ben mac markasına ait olan kirpik kıvırıcıyı kullanıyorum ve memnunum, elimde nascita da var ve aralarında verim olarak çok fark olduğunu düşünüyorum nascita ile kıvırdığım kirpiklerim çok daha kısa sürede düşüyordu diyebilirim.

  19 ocak 09:14

  330. canımın içi, gözümün bebeği, olmazsa olmazımdır. gür, siyah fakat dümdüz kirpiklerimi arşa çıkaran bu müthiş alet sayesinde rimel kullanmıyorum çünkü kullanmışım gibi görünüyor kirpiklerim. fakat elinize krem sürdükten sonra kullanmamanız gerekendir çünkü elinizden kayıp kirpiklerinizin bir kısmını yolabilir, maalesef tecrübeyle sabit...

  18 ocak 22:27


  329. belli başlı şeyleri bildikten sonra kıvırıcı aletler kirpiklere tek başına zarar vermez. uzaktan işkence aleti gibi gözüküyor olabilir ama ok gibi kirpikleri olanlar için bakışlara mana katmanın ve dolgun göstermenin eldeki en pratik yollarından birisidir. tuhafiyeden 5 lirayada bulabilirsiniz 300 lira veripte alabilirsiniz. önemli olan kirpik hattınızın uzunluğuna uygun olması. çünkü köşelerdeki kirpikleri sıkıştırmalar küçük kıvırıcı kullanmaktan dolayı meydana geliyor. ayrıca düzenli olarak lastiklerini değiştirmelisiniz ki hem kırılmaları önleyin hemde uzun süre kullanın.kıvırıcıyı asla rimelli kirpiklerinize uygulamayın hem yapışırlar hemde çok kolay koparlar. bunun dışında kirpik kıvırıcıdan maksimum verimi almak için önce 3-4 saniye sıcak föne tutun, ılınınca kullanın. yalnız çok dikkat edin metal oldukları için hızlı ısınır ve kendinize zarar vermeniz olası mazallah. sonra kirpikleri dipten kıvırın. rimelle eski haline dönmemesi için ya waterproof rimel tercih edin yada sadece rimeli uçlara uygulayın. son olarak her gün kıvırıcı kullanmak zamanla kirpikleri cansızlaştıyor bu yüzden çok sık kullanmayın. fönlenmiş kıvırıcı önemli emin olun dümdüz kirpiklerin hakkından geliyor.

  18 ocak 17:07

  328. makyajda olmazsa olmazımdır. kirpiklerim çok uzun ama çok düz gerçekten ve hiçbir maskara kıvıramıyor ince telli olduğu için maskara sürdüğümde direkt ağırlaşıp düşüyor. kirpik kıvırının verdiği kıvırma efektini hiçbiri veremiyor bu sebeple.

  nascitanınkini kullanıyorum senelerdir, oldukça memnunum. şu zamana kadar şükürler olsun hiç sorun yaşamadım.

  18 ocak 17:00

  327. Dümdüz kirpiklerle ihtiyacım olan, hergün kullandığım, gram faydasını görmediğim ama ısrarla kullanmaya devam ettiğim alettir. Dökülme, kırılma vs yaşamadım şuana kadar ama faydada görmedim.

  18 ocak 14:16