girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (3)

17. Sabah kalkıp aynaya bakınca gülümseme sebebim resmen. Soğuk bakışlar, kat kat rimel derdi de ortadan kalkıyor.

Kaçıncı yaptırışım artık bilmiyorum ama her seferinde daha bir çok seviyorum. Şimdiye kadar herhangi bir zararını görmedim. Fiyat olarak da uzun zamandır 150 ye yaptırıyordum, 175 e çıkarmışlar. Ama boya vs ek bir ücret ödemiyorum. Rimel masrafım azaldığı için dengeleniyor biraz.

Edit: Kirpik liftingi nerede yaptırdığımı soran süslüler için: istanbulda Loya Güzellik te yaptırıyorum.

25 ekim 09:35 31 ekim 10:20

16. Yaklaşık bir ay oldu yaptıralı, ilk günler daha kalkıktı.

Zaman geçtikçe yer çekimine direnemeyen ve ücret-performans konusunda önermediğim uygulama.

İlerleyen zamanlarda kötü bi durumla karşılaşırsam editlerim.

18 ekim 16:02 22 ekim 09:35

15. Ilk yaptırdığımda sonucuna inanamamıştım, çok da uzun ve gür olmayan kirpiklerim kendiliğinden rimelliymişcesine kalkık, uzun ve boyamadan ötürü simsiyah duruyordu. Fakat diğer suslulerin de belirttiği gibi etkisi çok çabuk geçiyor, ayrıca bir gözümün kirpigi diğerinden daha once düştü. Her ne kadar ilk 3 haftadaki görüntüsünü çok sevsem de sürekli yeniletmek icin yeterli enerji ve maddi kaynağa sahip olmadigim için uzak duruyorum.

Bu arada ben bir fırsat sitesinden temiz bir güzellik salonu için indirim bulup yaptırmıştım, oldukça uygun bir fiyata gelmişti. Mutlaka denemek isteyip de pahalı bulan süslülere fırsat sitelerine bakmalarını da öneririm.

Edit: ekleme

18 ekim 11:31 18 ekim 11:33


14. ilk yaptırdığımda sonucuna bayıldığım ancak etkisinin kısa sürmesi nedeniyle bir daha yanaşmadığım uygulama. kirpikleri çok güzel kaldırıyor, göze aydınlık bir görüntü geliyor ve kirpik dökmüyor. buraya kadar şahane ama bence pahalı olan bir uygulamanın birkaç hafta içinde etkisini kaybettiğini görmek can sıkıcı. iki gözümde farklı zamanlarda etkisini kaybedince ortaya çıkan görüntüyü de tahmin edersiniz ki korkunçtu. etkinin devamı için sürekli yenilenmesi gerekiyor. kirpiklerim için rutine bağlı şekilde para ve zaman harcayamam diyip uzaklaştım.

18 ekim 11:17

13. Tırnak butik'te 275₺ olmuş resmen. Çok pahalı, 1 buçuk ay kaldığını düşünürsek. Yine çok güzel yaptılar, kıvrımı çok beğendim, sürekli yaptıran biri olarak en iyisi bence Tirnak butik yapıyor. Ama 275₺ nedir? Arada bir kampanya yapıyorlar onu yakalamak gerekiyor. Kampanya olmadıkça da yaptırmıyorum 

18 ekim 01:10

12. güzellik merkezlerine gidip para dökmeye gerek olmayan uygulama. aliexpressten 100 liraya alacağınız bir setle 30 defa evde yapılabiliyor. aynı seti sitelerde 350 ye satıyorlar.

21 eylül 15:32

11. ilk yapılan zamanlarda çok güzel dursa da kimse kirpiklerin bir süre sonra yarısının düz yarısının kıvrık kaldığını ve o görüntünün bütün kıvrık kirpikler düşene kadar öyle kaldığını söylememiş. şahsen bu hatayı bir kere yapmış biri olarak uyarayım uzun vadede insanı tatmin eden bir işlem değil.

13 eylül 00:23


10. neden bir kelimesinin türkçe diğerinin ingilizce olduğunu anlamadığım hangi dile ait olduğu belli olmayan isim grubu. çok mu zor kirpik kaldırma demek ya da ingilizce ismi her neyse onu demek. bazı isimlerin orjinal dilleri ile kullanilmasi mantıklı ama yarı bir dil yarı bir dil saçma gerçekten. not : siz eksilemeden ben söyleyeyim eksilemeniz benim bu düşüncemi değiştirmeyecek o yüzden zahmet etmeyin

12 eylül 23:28 13 eylül 13:19

9. 1 buçuk ay önce tırnak butikte yaptırdım. Kirpikler orta uzunlukta, sert ve dümdüz. Yaptırmadan 2 gün önceden gözlerim akmaya başlamıştı (alerjim var arada oluyor) randevu aldığım için iptal ettirmeyeyim olsun dedim gittim. Gerçekten yatma aşaması çok sıkıcı ben de sürekli kıpırdadım ve uyarıldım. Benimkiler fotoğraflardaki gibi kıvrık olmadı maalesef. Yapan kişi gözlerin çok ıslak ve kirpiklerin çok sert 2. Yaptırışında çok daha iyi olur dedi. Yani ben hala maskaraya ihtiyaç duyuyorum ne yazık ki ama en azından artık kıvırıp maskara sürünce düşmüyorlar -eskiden düşerlerdi- tekrar yaptırmayı düşünüyorum. Dökülme, kopma gibi bir durumum olmadı. Kirpikleriniz uzun ve düzse yaptırırsanız muhtemelen memnun kalırsınız. Tekrar yaptırırsam güncellerim burayı.

12 eylül 23:06

8. Yazın başında yaptırdığım ve memnun kaldığım uygulama. Kirpikleri ısrarlı şekilde aşağı bakan ve asssla onları yukarı baktırmayı başaramayan bir insanım. İpek kirpik bile yaptırsam bu aşağı bakma meselesi yüzünden kötü duracağını düşündüğümden lifting yaptırdım. Kirpiklerim az, aşağı bakan, cansız kirpikler; ne maskaralar denedim kar etmedi. Lifting yaptırınca insanlar her gün aynı yaptığım göz makyajına "çok güzel olmuş" der olmuştu. Bana 4 gün arayla iki seans yapıldı. Çünkü ilk seansta tutmadı (kirpiklerim gerçekten inatçı). İlk senas 45 dakika kadar sürdü toplam, ikincisi 20 dakika. ikinci seans sonunda çok güzel olu kirpiklerim ancak ben ne yazık ki o gece göz bandıyla uyudum ve kirpiklerim biraz birbirlerine karıştı, rimel sürmedikçe de öyle kaldılar 1 ay. Bende kalıcılığı 1 ay oldu. Tekrar yaptırmayı düşünürüm, düşünen varsa da tavsiye ederim.

6 eylül 15:01