yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (18)

  58. Bugün kendime doğum günü hediyesi olarak bunu yaptırdım:) 1,5 saat kadar sürdü, tek zor yanı uygulamanın sonuna dek gözünüz kapalı durmak. Bir de son aşamada sürdüğü keratin hafif göz yakıyor ama alerjik göz yapısına sahip olmama karşın akabinde bir problemle karşılaşmadım. Yapan kişi 2 ay rahatça kullanabileceğimi hatta rimel sürmezsem daha uzun süre bile dayanacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde duruma göre tekrar editleyeceğim.

  Merak eden süslüler için before-after görsellerini de ekliyorum. 

  ilgili medya:
  2
  11 ekim 02:39

  57. bağcılar meydanda ruken fırat güzellik merkezinde çok uygun fiyata yaptırdım. 15+15+15+10 dakikalık işlemlerden oluşan lifting boyunca gözleri açmak yasak.bittiğinde ve işlem süresince herhangi bir ağrı yanma problemi olmadı. sonucu ise beklediğimden çook iyi :)) kirpiklerim göz kapaklarıma değiyor :)) işlemi uygulayan hanımefendi çok kibardı ,iyi ki yaptırmışım memnun kaldım. ayrıca 1 buçuk ay sonra tekrarlatıldığında daha kalıcı oluyormuş

  22 eylül 21:46

  56. Bugün yaptırdığım işlemdir.kirpiklerim çok kısa değildi ama uçları sarı olduğu için görünmüyordu ve ayrıca düzdü.önce kirpiklerim güzelce tarandı tek tek ayrıldı daha sonra lifting sıvısı sürüldü ve 10 dk bekledim,o silinip sabitleyici sürüldü o da 8-10 dk bekledi ve en son siyah boya sürüldü.en zorlandığım kısım gerçekten beklemek ve gözlerini kapalı tutmak(çok tezcanlı bir insanım kıprış kıprış oldum hep.)sonucu da medyaya ekleyeceğim.

  ilgili medya:
  1
  16 eylül 18:38 16 eylül 18:45

  55. AliExpress’ten aldığım setle evde tek başıma yaptım. Sol gözümde daha başarılı oldum ama diğerini de biraz kıvırıp tarayınca aynı oluyor. Şişeler minik olmasına rağmen kullandıktan sonra neredeyse hiç azalmadı. Tahminim en az 10 kullanımlık olduğu yönünde. Set 80 civarıydı 12 tl gibi bir vergi ödedi yani 92 liraya geldi. Her bir uygulama 9 tlye gelirken dışarıda duyduğum en ucuz fiyat 120 tl. Biraz uğraştırıyor ama aradaki fiyat farkını düşününce uğraşmaya değer. Benim kirpiklerim kalın, düz, orta boylu ve çok siyah. O yüzden dolgunlaştıran maskaraları hiç sevmiyorum. E zaten siyahlığa da ihtiyacım yok. 1 hafta oldu yapalı ve hiç rimel sürme ihtiyacı duymadım. Gayet güzel bir uygulama eğer kirpik dökme vs olmazsa sık sık yaparım. 

  14 eylül 10:36

  54. yaptirma asamasinda gozlerimin 1 saat kapali kalmasi gercekten sıkıcıydı. Normalde ahim sahim kirpiklerim yok ama kirpik lifting yaptirinca gercekten cok begendim. Hem kendi kirpigim hem takma kirpik havasi yaratti daha ne istiyeyim ki. ipek kirpikten bin kat iyi ve zararsiz oldugunu dusunuyorum

  8 eylül 00:50

  53. Bugün yaptırdım izmirde 120 tlye. Hiç beklediğim gibi olmadı. Normalde gözüm badem şeklinde gözümün dış kısımlarındaki kirpikler de normalde yana doğru kıvrılıyor. O kısımdaki kirpiklerin yönünün değişmemesini rica etmeme rağmen o kısımlardaki kirpikler yana değil yukarı doğru uzadı. Hatta uzadı da denmez rulo gibi kıvrıldı. Olan boyu da kısaldı. Orta boy silikon kullanmışlar, oysa ki büyük boy kullanmaları gerekirmiş. Bir de malesef düzgün taranmamış sola bakması gerekenler sağa, sağa bakması gerekenler sola bakıyor bu da yetmezmiş gibi gözkapağıma yspışık gibi duruyorlar. Normalde kirpiklerim hiç inatçı değildir üstelik uzun ve kıvrık sayılırlar. Ona rağmen bunları yaşadım. Bu durumu dile getirdiğimde de her gün sık sık tarayın dediler. Ne anladım ben bu işten o zaman. Çok güzel örnekler var benim şanssızlığım oldu biraz da. Medya ekliyorum. Medyada gördüğünüz eyelinerli olan foto kendi rimelli kirpiklerim, diğeri de bugün yapılmış olan işlem.

  ilgili medya:
  2
  2 eylül 16:57

  52. Aşırı beğendiğim uygulama. Aliexpress’te 5-10 kullanımlık setlerinin gümrükle beraber 90-100 civarı olmasına rağmen kuaförlerde veya güzellik salonlarında 120-350 arası fiyatlara yapılmasını anlamıyorum. Evet biraz uğraştırıcı ama maliyetinin en az on katına fiyatlandırılıyor. 

  1 eylül 20:59

  51. yaptırmayı düşünenler varsa lütfen daha uygun fiyatlı diye bu işte tecrübe sahibi olmayan birine yaptırmasın. ben 100 tlye her zaman gittiğim güzellik salonumda yaptırdım. ve 2 hafta bile dayanmadı kirpiklerim. ilk baştaki etkisi bile belli belirsizdi sanki kirpik kıvırıcısıyla kıvırmışım ve şeffaf rimelle üzerinden geçmişim gibi. kadında yapamadığını görünce kirpiklerinin yapısından dolayı olmadı deyip geçiştirdi beni. kirpiklerim yapı olarak düz, kısa ve yumuşak acaba o yüzden tutmadı mı felan diye bende düşünsem de benden daha kısa kirpikli arkadaşlardaki şaha kalkmış kirpikler etkisini görünce direk becerememelerine bağladım olayı. zaten alele acele yapıldı. 45 dk da bitti işlemim. sanırım sadece ağdada iyiler. parama yazık oldu :(

  24 ağustos 16:57

  50. Mehmet tatlı trump towers'ta pazartesi günü yaptırdım kampanyasını görünce. İşlem yaklaşık 50-60 dk sürdü. yapan hanımefendi kendisinin pek tercih etmediğini iş arkadaşına söyledi :') Öncelikle şunu söyleyeyim bu işlem kirpik döküyor kesinlikle. düz ama gür olan kirpiklerimi kaldırdı, biraz karışık gibi duruyor. bir daha yaptırır mıyım; mehmet tatlı'da hayır.

  23 ağustos 23:58

  49. 2 gün önce yaptırdım ve keşke daha önce yaptırsaydım dedim. Şimdilik döküp dökmediği konusunda bir şey söyleyemem ama bakışlarımı tamamen değiştirdiğimi söyleyebilirim. Kirpiklerim daha gür ve çok güzel bir kıvrıklıkta duruyor. Ben Ankarada yaptırdım 150tlye isteyene özelden yazabilirim. Yaptırdığım yeri de öneriyorum. Yaklaşık olarak 1 saat 10dk sürdü. 3 aşamadan oluşuyor dedi yapan kadın. Birincisi ilaçmış, ikincisi kıvrıklığı sağlayan sıvıyı sürmek üçüncüsü ise boyama. Her işlem arası gözünüz kapalı yaklaşık 20dk bekliyorsunuz. 1 saat yatarak beklediğiniz için o kısım çok sıkıcı ama kesinlikle değiyor. Ek olarak benim kirpiklerimi yapan kadın rustu ve çok tatlı biriydi titizlikle yaptığını düşünüyorum.

  Edit:1 ay oldu ve hala kıvrıklığını koruyor. Umarım daha da korumaya devam eder. Fakat alttan küçük kirpiklerim gelmeye başladı ve onlar düz olarak geliyor.

  21 ağustos 13:17 21 eylül 14:10