sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (11)

  45. Sürekli kıvrık kirpiklerimin olması fikri çok tatlı geldiğinden bu ara heveslendiğim bakım türü.

  Fakat güvenilir bir yer bulmak konusu önemli zira göz hassas organ ve kullanılan ürün kimyasal.. İzmir’de yaptırıp sorunsuz bir süreç geçiren süslüm varsa tavsiyesini alırım. 

  bugün 01:55

  44. dün ilk defa yaptırdığım işlem. 

  benim kirpiklerim cılız, dümdüz ve uzundur. bu zamana kadar onları kıvıran bir ürünle henüz karşılaşmamıştım. artık yeter diyip bu işlemi yaptırdım.

  yapan kişinin söylediğine göre, kirpiklerime 10’ar dakika bekleyerek üç kere bakım ürünü uygulanıp üzerine de siyah boya sürülmüş. gözlerime biraz kaçtı ve gözlerim yandı işlem sırasında ama dayanılmayacak bir acı değil.

  işlem bitip aynaya baktığımda inanamadım, ilk defa kirpiklerimi böyle kalkık ve kıvrık görüyorum, ifadem değişti resmen. iki ay kadar kalıyormuş bu şekilde kirpikler benim için büyük rahatlık.

  şimdilik çok mutluyum 

  ilgili medya:
  1
  30 haziran 11:25

  43. güvenilir ve ilgili çalışanların olduğu bir klinikte yaptırdım kışın. yaptırdıktan sonra dedim ki aa benim de kirpiklerim varmış. kirpiklerim açık renk, seyrek ve çok kıvrık değiller. yaptırdıktan sonra bir de serum satın aldım. 3 ay falan gitti o şekilde ki ben çok da nazik davranmadım kirpiklerime. yine de sürekli aynaya gidip kirpiklerime bakmaktan kendimi alamadım. ama geçici bir işlem ve sürekli yapıldığında zarar verir mi bilmiyorum. o yüzden kendi kirpiklerime bakım yapma yolunda ilerleyeceğim. ama özel günler için yaptırılabilir.

  17 haziran 11:50 17 haziran 12:44

  42. İnce ve düz kirpiklerime dün yaptırdığım işlem. Yılların kirpik permasına keratin sürdükleri için adı lifting olmuş işlem. Yapan kız 2 kez de siyaha boyadı kirpiklerimi. Rimelsiz haliyle bile kıvrıklığı belli oluyor.Sonucu tahminimden daha iyi oldu.

  16 haziran 23:44

  41. Gür ve kalın kirpiklerde işe yaramadığını deneyimlediğim kirpik bakımı. Medyadaki kıvrık kirpikleri görünce çok şaşırdım. benim kirpiklerimin sadece uçları doğal bir şekilde kıvrıldı, doğuştan öyleymiş gibi. uygulayan kişi çok tereddütlüydü zaten, sürekli kirpiklerimin çok sert olduğundan falan bahsetti yaparken :d ben de dersimi aldım. kiprik kıvırıcı devam mecburen

  16 haziran 22:59

  40. Dümdüz, orta uzunlukta kirpiklerime bir kez yaptırdığım işlem.Yaptıralı sekiz hafta oldu,kirpiklerim halen kıvrık durumdaYaptırdığım yer kirpik tipine göre 4 hafta kullanabileceğimi söylemişti.Bu işlemi yaptırmadan önce kirpik kıvırıcı kullanıyordum,şu an kullanmaya ihtiyaç duymuyorum.Yaptırdıktan iki hafta sonra maskara kullanmadım -aslında kullanamadım demeliyim- çünkü kirpiklerim o kadar kıvrıktı ki sürmeye çalıştığımda dahi her tarafıma bulaştırdım.Hatta eyeliner sürmektede zorlandım,çünkü eyelinerı süreceğim hatta kirpiklerimden ulaşamıyordum.Daha sonrasında biraz daha indiler ama isteyen yine maskara kullanmayabilir,çünkü kirpik adeta ben burdayım diyor:)  Ankara’da yaşayan süslülere özelden yer önerisinde bulunabilirim,ben 150 tlye yaptırmıştım.

  8 haziran 20:05

  39. Dün yaptırdığım kirpik kıvırma işlemi. Ben bil fırsat yakaladım 120 tl ye yaptırdım. Ama ucuz etin yahnisi misali çok içime sinmedi. Bir sürü video izlediğim için az çok biliyordum işlemleri. Bana göre yapan Kız çok acemice davrandı. Yapışkanı ve boyayı göz cevreme bulaştırdı onu ıslak mendille çıkarmaya çalışırken aşırı hırpaladı göz cevremi. 

  Ama sonuç olarak baktığımızda seyrek,cılız,kısa ve düz kirpiklerim şu an gözüme daha hoş görünüyor. Ne kadar gider bilmiyorum. Bir de küçük silikon kullanmış heralde hepsi paralel kıvrılmamış kirpiklerin. Gittiği yere kadar gitsin bakalım. 

  İnternetten setini alıp kendim yaptım bundan sonra. 

  8 haziran 17:00 8 haziran 17:00

  38. seyrek ve kısa kirpiklerim var. o yüzden çok fark yaratacağını düşünmüyorum ama merak da ediyorum. sadece uzun kirpiklilerde mi işe yarıyor bu meret? 

  8 haziran 16:00

  37. Kirpikleriniz sık ve uzunsa işe yarayabilir. Ama kirpikleriniz benim gibi sık değilse hiç boş yere paranızı çöpe atmayın derim. Her gün oturup üşenmeden 5 dknızı rimel sürmeye ayırın daha iyi. Hiç hiç sevmedim, bir daha asla yaptırmam. 

  7 haziran 22:50

  36. 3 kez yaptırdığımda çok güzeldi. Kirpikler kalkık duruyor, asla rimele gerek kalmıyor ve saçlarım kirpiklerim dümdüz olmasına rağmen 3 ay dayanıyordu. Son yaptırdığım yer kirpiklerimi mahvetti, uygulama sırasındaki pedi çok küçük tutmuşlar, en small dediklerinden ve sanırım perma ilacı kullandılar çünkü kokusu burnuma öyle geldi. Ayrıca olması gerekenden çok bekletmişler. Sonuç kimi yukarda kimi aşağıda kimi garip şekilde birbirine girmiş çok kötü kirpikler, bir bölümü de yanmış:( yaptırdığınız yerin iyi olduğından ve yukarıdaki hataları yapmayacağından emin olduğunuz sürece çok güzel bir işlem, benimki şanssızlık oldu:(

  7 haziran 22:39