yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (51)
  • medya (12)

  51. Mehmet tatlı trump towers'ta pazartesi günü yaptırdım kampanyasını görünce. İşlem yaklaşık 50-60 dk sürdü. yapan hanımefendi kendisinin pek tercih etmediğini iş arkadaşına söyledi :') Öncelikle şunu söyleyeyim bu işlem kirpik döküyor kesinlikle. düz ama gür olan kirpiklerimi kaldırdı, biraz karışık gibi duruyor. bir daha yaptırır mıyım; mehmet tatlı'da hayır.

  dün 23:58

  50. 2 gün önce yaptırdım ve keşke daha önce yaptırsaydım dedim. Şimdilik döküp dökmediği konusunda bir şey söyleyemem ama bakışlarımı tamamen değiştirdiğimi söyleyebilirim. Kirpiklerim daha gür ve çok güzel bir kıvrıklıkta duruyor. Ben Ankarada yaptırdım 150tlye isteyene özelden yazabilirim. Yaptırdığım yeri de öneriyorum. Yaklaşık olarak 1 saat 10dk sürdü. 3 aşamadan oluşuyor dedi yapan kadın. Birincisi ilaçmış, ikincisi kıvrıklığı sağlayan sıvıyı sürmek üçüncüsü ise boyama. Her işlem arası gözünüz kapalı yaklaşık 20dk bekliyorsunuz. 1 saat yatarak beklediğiniz için o kısım çok sıkıcı ama kesinlikle değiyor. Ek olarak benim kirpiklerimi yapan kadın rustu ve çok tatlı biriydi titizlikle yaptığını düşünüyorum.

  21 ağustos 13:17

  49. Ben de yaptırdım birkaç ay önce deneyimlerimi yazayım da burdan kararsız olan süslüler nemalansın:)

  Bir kere kesinlikle dökmüyor aksine rimel daha az sürdüğünüz için kirpikler dinleniyor bir bakıma. Rimel sürünce süresi kısalıyor buna katılıyorum ama rimelle de efsane oluyor yahu! rimel bana göre makyajın en stresli bölümü. (çünkü bazen aynı rimeli kullanmanıza rağmen kafasına göre takılır kirpikler)rimel sürme safhasını bana çok sevdirmiştir bu süreçte:) 

  Ben tırnak butikte 220₺ küsür bir ücrete  yaptırmıştım memnun kaldım mı kaldım valla,  sonra yavaş yavaş iniyor o da sorun değil öyle abuk bir görüntü kalmıyor yani.

  Şöyle kendisinde bir değişiklik, güzelllik isteyenler arada bir yaptırabilir bence. Şımartılmayı hak ediyoruz;)

  15 ağustos 21:37 15 ağustos 21:40

  48. 3 ay önce yaptırdığım lifting 2. ayında eski haline döndü, bu bir aylık süreçte kirpiklerimi biraz dinlendirdim, bakım yaptım. Dün tekrar lifting yaptırdım.

  Önceki girdimde dökülme vs oldu mu diye çok fazla soru gelmişti, kıyaslayabilmeniz için şimdiki halini de ekleyeceğim. Kirpiklerim bu süreçte bariz bir şekilde uzamış gibi geldi bana. Annem de aynısını söyledi. 

  Dökülme konusunda da ek bi problem yaşamadım.  Yalan olmasın belki normal zamandakinden 2-3 tel daha çok dökülmüştür. O da liftingimi yapan kişi rimel sürdüğüm zamanlarda çift fazlı temizleyici kullanmamı tavsiye etmediği için hırpalandığından döküldü. micellar suyla rimel çıkarması eziyet. 

  Ben Memnunum. 3 ayda bir tekrar tekrar yaptırmayı düşünüyorum.Şuan Tek problemim rimel sürünce daha da uzun oldukları için kaşlarıma değip gıdıklandırması. Aldığım tepkiler çok olumlu.

  Bu arada işlem 1 saat sürüyor, antalya’da yaptırdım. Ücreti 100 tl. Yaptırmak isteyeni yönlendirebilirim. 

  ilgili medya:
  1
  15 ağustos 16:46 15 ağustos 16:53

  47. 5 gün önce yaptırdığım ve çok memnun kaldığım uygulamadır. yere bakan kirpiklerimi şaha kaldırdı. 24 saat su değmemesi ve ağlamamak gerekiyor yapıldıktan sonra, öyle ki ertesi gün henüz 3 gün önce "bu gece sana sarılabilir miyim" yazan flörtümü görüşmemeye and içtiği eski sevgilisiyle gördüğümde bile ağlamadım nolur nolmaz diye :) öyle sevdim yani yeni kirpiklerimi ^^ tavsiye olunur. yalnız işlem azcık uzun sürüyor, yaparken duruma yabancılaşıp "ya iyice kendime düştüm kirpik için 2 saat ayırmak ne" diye de bir geçti içimden doğrusu.

  24 temmuz 11:49

  46. Yapılan yerin çok iyi seçilmesi lazım. Ben yaptırdım ve hiçbir faydasını göremedim boya sürmemişlerdi ekstra ücret vermeniz lazım liftingde boya olmaz dediler sarı sarı kirpiklerim duruyordu tek kirpiğim kıvrık öteki birbirine yapışmıştı. Yaptırmadan önce daha güzeldi kirpiklerim şimdi rimel sürünce eski uzunluğu da dolgunluğu da gitti. İyice araştırmadan yaptırmayın süslüler 

  20 temmuz 23:01

  45. Sürekli kıvrık kirpiklerimin olması fikri çok tatlı geldiğinden bu ara heveslendiğim bakım türü.

  Fakat güvenilir bir yer bulmak konusu önemli zira göz hassas organ ve kullanılan ürün kimyasal.. İzmir’de yaptırıp sorunsuz bir süreç geçiren süslüm varsa tavsiyesini alırım. 

  20 temmuz 01:55

  44. dün ilk defa yaptırdığım işlem. 

  benim kirpiklerim cılız, dümdüz ve uzundur. bu zamana kadar onları kıvıran bir ürünle henüz karşılaşmamıştım. artık yeter diyip bu işlemi yaptırdım.

  yapan kişinin söylediğine göre, kirpiklerime 10’ar dakika bekleyerek üç kere bakım ürünü uygulanıp üzerine de siyah boya sürülmüş. gözlerime biraz kaçtı ve gözlerim yandı işlem sırasında ama dayanılmayacak bir acı değil.

  işlem bitip aynaya baktığımda inanamadım, ilk defa kirpiklerimi böyle kalkık ve kıvrık görüyorum, ifadem değişti resmen. iki ay kadar kalıyormuş bu şekilde kirpikler benim için büyük rahatlık.

  şimdilik çok mutluyum 

  ilgili medya:
  1
  30 haziran 11:25

  43. Şimdiye kadar 3 kere yaptırdım , yaz aylarında benim için büyük rahatlık oldu. Rimel sür , rimel çıkar derdi yok havuza denize gir kirpikler hep hava da ve yüzüme ciddi bir güzellik kattığını düşünüyorum çünkü normalde kirpiklerim düz ve rimel de kaldırmıyor .

  Yaptırdığınız esnada 6-8 hafta kalıcılığı olduğu söyleniyor ama tamamen yalan , kalıcılığı ortalama 3 hafta kadar sürüyor ve sonraki aşamalarda yarısı iniyor yarısı kalkıyor kirpikleriniz meksika dalgası gibi saçma bir hal alıyor. Ayrıca ben aşırı pahalı olduğunu düşünüyorum 3 hafta kalacak bir işlem için en az 200 TL para istiyorlar.

  Yaptırdığım ilk zamanlarda beni çok mutlu eden ve etkisi geçtikçe depresyona sürükleyen işlem , keşke biraz ucuz olsa en azından ayda 1 kere yaptırıp kendimi mutlu ederdim.

  28 haziran 14:42

  42. güvenilir ve ilgili çalışanların olduğu bir klinikte yaptırdım kışın. yaptırdıktan sonra dedim ki aa benim de kirpiklerim varmış. kirpiklerim açık renk, seyrek ve çok kıvrık değiller. yaptırdıktan sonra bir de serum satın aldım. 3 ay falan gitti o şekilde ki ben çok da nazik davranmadım kirpiklerime. yine de sürekli aynaya gidip kirpiklerime bakmaktan kendimi alamadım. ama geçici bir işlem ve sürekli yapıldığında zarar verir mi bilmiyorum. o yüzden kendi kirpiklerime bakım yapma yolunda ilerleyeceğim. ama özel günler için yaptırılabilir.

  17 haziran 11:50 17 haziran 12:44