girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (1)

39. eskiden %30 civarı indirim uygulardı, şimdi %15 olmuş neredeyse. biz seni diğer kitap sitelerine göre daha çok indirim yapıyorsun diye kullanıyorduk kitapyurdu. kendine gel.

10 ekim 21:26

38. Her seye zam gelmiş. Harry potter zümrüdüanka yoldaşlığıni sepetime ilk eklediğimde 30 liraydı şimdi 37 lira olmuş. En beğendiğim özelliği kargo ucretinin uygun fiyatli olmasıydı o da 2 liradan 5 liraya çıkmış kapıda ödeme ise 11 lira falan. Param her seye zar zor yettiği icin bir türlü alamadim daha da zamlanmadan almam lazım. Gerçi diğer sitelerle fiyat karşılaştırması yaptığımda en uygun fiyatlısi kitap yurdu. Vah ki halimize. 

10 ekim 15:03

37. Platin günü kampanyası ile ekstra %10 indirim, 2 kat puan, dört taksit ve ücretsiz kargo fırsatı sunan alışveriş sitesi.

Yalnız bir noktayı anlamadım; bu zamana kadarki tüm alışverişlerimde verilen puan, ödediğim tutarın yaklaşık iki katı oluyordu. Örneğin 20 liralık alışverişe yaklaşık 40 puan. Ben de bugün yapacağım alışverişte diyelim 20 liralık ürün alsam karşılığında yaklaşık 80 puan alacağımı zannederken yine 40 puan aldığımı görüyorum. 2 kat puan derken normalde aldığımız puanın iki katı kastedilmiyor muydu?

(Tutarlar örnek olarak verilmiştir.)

Edit: Sipariş sevk edildikten sonra 2 kat puan ekleniyormuş.

24 eylül 11:27 24 eylül 14:07


36. Cepteteb kredi kartına yaptığı yüzde 50 indirimle birlikte korsan kitap almak için bahane bırakmayan güzel hızlı ve ucuz site. Seviyoruz, takdir ediyoruz. Yalnız alışverişler sonrası topladığımız puanlarla ne yaptığımızı anlamadım, keşke Hopi vs. Gibi uygulamalar benzeri puanı paraya çeviren bir yapı kurulsa. Alışverişlerin artacağından şüphem yok.

16 eylül 14:13 16 eylül 17:01

35. Mail aboneliğinden asla çıkılamayan site. Nefret ettirdi. 

16 eylül 10:36

34. 5 iş gününde temin edilecek kitabı kaç gün oldu hâlâ temin edemediler. Madem stoklarda yok ne demeye var gösterilir?

Ilk defa bu durumla karşılaştım yoksa gayet memnun olduğum sitedir. hem hasarsız hem de bu yaşadığım aksaklık haricinde baya da hızlı. Çeşit olarakta çok beğeniyorum indirimler fena olmamakla beraber 50 tl üzeri kargo bedava olması da çok güzel. Ha birde kitapla ilgili yapılan yorum sayısı bu sitede daha fazla. Diğer sitelerde niyeyse az yorum var. Bazen yorumlara bakarak kitap seçebiliyorum isabetli de oluyor. Inşallah şu stok olayını çözerler

Yanlız dikkat edersiniz eleştiri ile başladı övgü ile bitti (gizlinot: Swf)

16 eylül 00:16

33. bu zamana kadar yaptığım alışverişlerde hiçbir sorun yaşamamıştım fakat son alışverişimi 21 ağustosta verdim, bayram dolayısıyla geç kargolanacağını biliyordum. siparişimdeki bir kitaba ihtiyacım kalmadığı için, hem kargoya da verilmemişken çıkartmak istedim: defalarca müşteri hizmetlerini aradım, sürekli bekleme sıranız 10-15 dediği için bir türlü bağlanamadım. sitedeki iletişim kısmından ulaşmaya çalıştım, hala kargoya verilmemişti ve ürünü çıkarabileceğimi düşündüm. yine bir dönüt alamadım ve 28 ağustosta, yani bugün siparişim kargoya verildi ve hiçbir dönüt alamadım. biraz önce biraz daha sert bir mail atınca döndüler ve iptal etmek istediğim ürünü karşı ödemeli olarak kargoya vermemi ve aksilikten dolayı özür dilediklerini söylediler. çalışıyorum ve zaten kargoyla uğraşabilecek olsaydım bunu onlara ulaşmaya çalışarak değil, kargom geldiğinde kendim tekrar göndererek yapardım.

işin özeti müşteri hizmetleri konusunda zayıf olduğunu düşünüyorum, sert bir şekilde yazmadan durumumu belirttiğimde de, zamanında davranılabileceğini ve seri bir geri dönüş almam gerektiğini düşünüyorum.

edit: ekleme

28 ağustos 18:02 28 ağustos 18:03


32. burada kitapçılarda bulamadığım çoğu kitabı uygun fiyata bulduğum site. puanlama sistemini de çok beğeniyorum. kargosu da hızlı. kitapların iç sayfalarına kadar göz atabiliyorsunuz. favori sitem

5 ağustos 18:24

31. Hızlı kargo.Uygun fiyat.Hasarsız kitaplar.Seviyorum bu siteyi, hep buradan alışveriş yaptım ve hepsinden de çok memnun kaldım.

5 ağustos 18:08

30. puanla aldığınız kitapların kargo ücretini de yine puanlarınızla ödeyebildiğiniz online kitabevi...

5 ağustos 17:28