yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (19)
  • medya (1)
  4

  22. yaklaşık 3 haftadır sadece akşamları kullandığım, ilk kez içinde c vitaminin en aktif formunun bulunduğu bir serum kullanıyorum. yuze bir aydınlık kattığını rahatça soyleyebilirim. herhangi bir iritasyon vs de yapmadı. bazen banyodan sonra gözenekler açıkken sürünce hafif bir yanma hissettim ama çok kısa sürdü. lekeli ciltlere önermem ancak antioksidan etkisi olsun, cildim aydınlansın e param da var derseniz önerebilirim güzel bir ürün bence. epey de bereketli çıktı. bu tarz serumlar genelde çabuk biter ancak yağ formunda olmasından sanırım uzun sure gidecek gibi. buzdolabında muhafaza ediyorum, renginde herhangi bir değişim vs yok şimdilik. genel olarak beğendiğim güzel bir serum oldu.

  29 temmuz 12:37

  4

  21. iki haftadır düzenli kullanıyorum. bir ay bekleyemedim yorum yapmak için. yağ gibi bir yapısı var masaj yapa yapa sürünce hemen emiliyor. bende bir iritasyon yapmadı. fakat cildimin daha yeni yeni alıştığını hissedebiliyorum. yüzü temizleyip ürünü uyguladıktan sonra üstüne krem sürüyordum ama krem sürmeyince etkisini daha çok gördüm. düşük vitamin içeriğine sahip olduğu için bence etkisini uzun vadede daha çok gösteriyor. ben iki haftada gözle görülür şekilde geçmeyen sivilce izlerimin hafiflediğini görüyorum. bu izler bende aylardır geçmiyordu şimdi renkleri açılmaya başladı. benim cildimde parlaklık ve canlılık yapmadı. sürdükten sonra zaten ciltte bir kuruluk oluyor. güneş kremi mutlaka kullanıyorum. fakat gece yatmadan bir saat önce sürmeyi ben daha çok tercih ediyorum bu ürünü. bence etkisi bir aydan sonra daha gözle görünür bir şekilde hissedilecek. aldığımdan beri kutusu ile birlikte buz dolabında muhafaza ediyorum. C vitamini güneş ışınlarından çok etkileniyormuş.

  Bir aylık etki:

  İzlerimi hafif gecirdi ama yok ettiğini söyleyemeyeceğim. Cildinize aydınlık ve sağlıklı bir etki veriyor. Annemde kullandı (60 yaşında). Cildinin daha aydınlık olduğunu ve çizgi görünümünde hafif bir düzelme olduğunu söyledi. Ben ikinci kutuyu almayı düşünmüyorum. Daha yüksek olanını deneyeceğim.

  24 nisan 15:31 13 mayıs 21:51

  1

  20. Herkesin öve öve bitiremediği serumu görünce tabi ki dayanamadım ama sonuç yine hüsran.cildime ne bir aydınlık görünüm verdi ne bir yararını gördüm bir de üzerine minik minik sivilceler çıkardım.2-3 yıl önce cosmed C vitaminli serum kullanmıştım ondan çok daha güzel sonuçlar aldım.benim için çöp bir ürün , tekrar sivilce çıkarır diye kullanmaya korkuyorum.

  3 ay süren düzenli kullanım sonucu :

  Sivilce çıkarması nedeniyle bir kenara atmıştım ancak dr. cansu şahin'in c vitamini serumları cilt alışana kadar sivilce çıkarabilir demesi sonucu ürüne devam ettim.İlk girdimin tamamiyle farklı bir sonuç elde ettim.Sivilce çıkarmaya 2-3 hafta kadar devam ettim fakat sonrasında aydınlık , tertemiz bir cilde kavuştum.Arkadaşlarım bile cildin çok sağlıklı görünüyor demeye başladı.Lekeler üzerinde çok çok etkili değil ancak renk tonum eşitlendi.Sonuç olarak ben çok memnun kaldım ve almaya devam edeceğim.Benim gibi kullanıp sivilce problemi yaşayan ve bir kenara bırakan varsa ısrarla şans vermeye devam edin derim.

  4 nisan 21:10 19 ağustos 12:05


  5

  19. C vitaminini ilk kez kullanacaklar için çok uygun. Cildimi parlatıp aydınlattı. Kullanırken her gün mutlaka güneş kremi sürmek gerekiyor tabii ki. Buzdolabında saklıyorum, zaten önerilen de o. C vit yüzdesi düşük olduğu için lekelerde hemen harika sonuç vermeyebilir ama dediğim gibi ilk kez başlayıp cildi alıştırmak için çok başarılı bence.

  24 şubat 14:29

  18. Nedense çevremde duyduğum onca övgüye rağmen benim cildime çok iyi gelmedi. Cildimi kurutmasının yanı sıra, kızarıklık ve tahriş yaptı. Kullandıktan hemen sonra cildimde oluşturduğu his çok rahatsız ediciydi. Bana biraz para kaybı gibi geldi. Belki markasından, belki de cilt tipimden dolayı iyi gelmedi bana.

  21 ocak 01:04 2 şubat 08:39

  3

  17. Cildi alıştırmak için ideal ürün olduğu yorumlarını okuyunca edindiğim ancak bana hiç yaramamış ürün. Günaşırı kullandığım 2 haftanın sonunda aldığım tek sonuç, cildimi beyaz noktalar basması oldu. Bugüne kadar hiç beyaz nokta şikayetim olmamıştı. Cilt tipim hassas ve rozalı, genel olarak iritasyona sebep olmadı ancak aydınlatma vb. faydası da olmadı maalesef.

  27 aralık 2020 01:19

  5

  16. Ekim başından beri önce haftada iki kez, sonra gün aşırı, artık her gün kullandığım c vitamini serumu. Etkisini çok seviyorum, hemen aydınlatıyor cildi. Temiz cilde bunu bolca uyguluyorum dekolte ve boyun da dahil. Sonra aynı markanın e vitaminli maskesini uyguluyorum nemlendirici olarak. İkisi çok iyi aydınlatıyor cildimi. Yüksek dozlu c vitaminleriyle leke sorunumu hallettikten sonra kış bakımım olurlar artık bundan sonra sürekli.

  1 kasım 2020 15:54


  5

  15. Bu ürün bende hiç sivilce vs yapmadı. Cildi çok güzel aydınlatıyor, lekeler üzerinde çok bir etkisi yok. Sadece diğer c vitamini serumlarına göre çabuk bitiyor.

  15 ağustos 2020 09:17

  4

  14. Lekeli ve akne eğilimli karma cildimi az canlandırayım, lekelerim de hazır kış mevsimi içinde toparlansın, koyulukları açılsın diye C vitamini serum arayışlarım esnasında tanıştım kendisiyle. Yaklaşık 3 ay stabil bir şekilde cildim canlandı, lekelerim de hafifledi ama diğer yandan da sivilcelerimde artış olmaya başladı, ben tabii ilk zamanlar serumdan olabilme ihtimalini göz ardı ettim zira düzensiz beslenme ve stresim had safhadaydı ( pandemi süreci vs ). Daha sonra yeme düzenimi sağlayıp, hayatımı az da olsa düzene sokunca sivilcelerimde azalma olmadı bende ara ara kullanmaya karar verdim. Emilimi gayet güzel, yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor ama bitince tekrar satın almayacağım bir ürün kendisi. Fiyatını düşününce o fiyata çok daha etkili  C vitamini serumu alınabilir. 

  15 ağustos 2020 00:08

  5

  13. Yanak bölgemde geçen sene çıkan bir lekeyi gidermek için c vitamini kullanmaya karar vermem sonucunda kullanmaya başladım. İçeriğindeki %5 c vitamini oranı leke açmak için yeterli olmamasına rağmen hassas ciltli olmam sebebi ile geçiş ürünü olarak kullanıyorum. Güneş kremimi sürekli ve düzenli kullanıyor olmama rağmen yaza girerken ürünü kullanmaya başladığım için yalnızca haftada 4 gün akşam rutinimde kullanıyorum. Cilt temizliğinden hemen sonraki aşamada tonikten önce kullanıyorum ki pH değeri açısından da temizlikten hemen sonra kullanılması daha uygundur. Sürdükten sonra çok hafif karıncalanma oluyor. Yaklaşık 20- 25 dk bekledikten sonra tonik ve nemlendirici ile rutinimi tamamlıyorum. Cildimi daha aydınlık ve parlak yaptı ve sivilceye neden olmadı. Lekemi geçirmedi fakat hafifletti diyebilirim ki zaten düşük c vitamini içeriği nedeni ile tamamen geçirmesini beklememiştim. 3 aydır kullanıyor olmama rağmen cildimi aydınlatma ve parlatma etkisi hala sürüyor. Ürünü kutusunda buzdolabında tutuyorum bu nedenle henüz oksitlenme gözlemlemedim. Bu olumlu yanlarına rağmen satış fiyatının ürünün hak ettiği değerin üzerinde olduğunu düşünüyorum. Bu etkileri daha uygun fiyatlı c vitamini serumlarından da alabilirim. Etkisini beğenmiş olmama rağmen fiyat/ performans dengesi nedeniyle bir daha almayı düşünmüyorum.

  14 ağustos 2020 11:45