3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (1)

6. birkaç haftadır kullandığım bir güneş kremi, yüzünüze sürünce çok hoş bir parlaklık ve beyazlık veriyor, ve kesinlikle cilt tonunuzu eşitliyor. Fakat roacutane sürecimden yeni çıktığımdan olsa gerek altına ne kadar çok nemlendirici sürsem de bir süre sonra pul pul oluyor. kuru ciltler çok bayılmaz ama genel olarak güzel bir ürün ama hasssas cilde sahip olduğum i.in yüzümü tam korumadı gibime geldi. burun bölgemde hafif güneş lekeleri ve çiller belirdi

25 nisan 11:08

5. karma ciltliyseniz çok seveceksiniz bu güneş koruyucuyu. Kuru ciltler sevmez bence ama makyaj bazı olarak bile o kadar güzel ki. Ben kuru da olsam kullanırdım bence. 

yağlı ciltler sever mi ?? Sevebilirler. Çünkü bence tuhaf bi şekilde sebumu üretimini dengeliyor bende kendisi parlak bir losyon olmasına rağmen. Koruyuculuğu da lekeye meyilli olmayan, asit kullanmayan biriyseniz yeterli gelecektir bahar aylarında. Yaz içinse deniz kenarında tabiri caizse yüzüme sıvamak için başka bir ürün arıyorum. 

Ama bu aşkım. O kadar.

20 nisan 11:12 20 nisan 11:44

4. buraya daha önce nefret kusarcasına girdi yazmıştım. şimdi her söylediğimi yutuyorum. evet koruyuculuğu yeterli gelmiyor hala ve asit kullandığım ertesi günü bunu kullanmıyorum. fakat cildinizi o kadar güzel gösteriyor ki, annem ne zaman sürsem cildine ne yaptın ne sürdün diye soruyor. benim için kendisi bir nevi bb krem. sivilce yapmadı sürerken su gibi yağlı bir yapısı var gibi geliyor. sonra ciltte bütünleşiyor. kızarıklıklarımı kapatma ihtiyacı bile hissetmiyorum. yazın tek başına kullanamam ama solantenin üzerine ten ürünüymüşcesine kullanmayı düşünüyorum. dediğim gibi koruyuculuğu yeterli gelmedi belki az sürdüm ya da asit kullandığım için öyle olmuş olabilir.(gizlinot: çillerim baya ortaya çıktı oradan anlıyorum yetersiz olduğunu) ayrıca cildim baya nemleniyor yağlı cildim olduğu için ekstra nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum sabahları. geçen misshada gezerken bu ürüne çok benzer cushion formda güneş koruyucusu gördüm. bu bittikten sonra onu da deneyebilirim.

edit: cilt tonum çok açık olmamakla beraber açık buğday nc20 gibi olduğunu düşünüyorum. çok anlamıyorum ten renklerinden ama cildim kızarık genelde. kızarıklığı güzel nötürlüyor. annem ise koyu buğday (gizlinot: jlo ten renginde kendisi) onda çok beyaz durdu.

18 nisan 21:57 18 nisan 22:03


3. ürün sayfasında herkes şöyle bayıldım böyle bayıldım diye bayağı övmüş ama benim hiç hoşuma gitmedi. iyi ki sample ı varmış da param boşa gitmemiş. bir kere öyle o kadar hızlı emilmiyor. ha önden serum, nemlendirici vs sürmüyorsanız emilir, ona bir şey diyemem. ikincisi ürün cildime oturmuyor, parça parça, beyaz beyaz topaklanmış gibi gözüküyor. üzerine ten ürünü gelince alttan da belli oluyor bu. kısaca hiç mi hiç konforlu değil..

18 nisan 13:09 18 nisan 13:09

3

2. Makyaj altına uygun değil, ağırlaştırıyor, yağlandırıyor. makyajsız da yağlı ve beyaz bir görüntü bırakıyor. Beyaz ve kuru ciltler için uygun olabilir. 

29 mart 22:03

1. klairs markasının 40spf ve pa++ içeren mavi renkteki güneş kremi. güneşten korumayı ve cilt tonunu eşitlemeyi Vaad ediyor. 

aslında losyon dese de bir losyon kadar sıvı değil ama normal bir krem kadar da katı değil, arada bir kıvamı var ve çok tatlı, bebek mavisi bir rengi var. ciltte yayılması ve emilmesi hızlı gerçekleşiyor ama cilt tonunu eşitleme konusunda iddiası hakkında yorum yapamam çünkü dikkat etmedim bu kısma kullandığım sürede. 

oldukça parfümlü, lavanta olduğunu düşündüğüm bir kokuya sahip. parfümlü olması değil de kokusu hoşuma gitmedi. 

cildimde şuna sebep oldu ya da olmadı diyebileceğim kadar çok kullanmadım ama birkaç kullanım için komedon oluşumuna sebep olmadı diyebilirim ancak uzun vadedeki etkisi ne olur bilemiyorum çünkü çeşitli yağ içerikleri mevcut. 

korendy'de tester sayfasında ''gece bakımı için alınabilir'' gibi bir yorum gördüm ve tabii ki herkesin kullanımına kimse karışamaz.

ilgili medya:
1
29 mart 20:53