3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (0)

4. karma ciltliyseniz çok seveceksiniz bu güneş koruyucuyu. Kuru ciltler sevmez bence ama makyaj bazı olarak bile o kadar güzel ki. Ben kuru da olsam kullanırdım bence. 

yağlı ciltler sever mi ?? Sevebilirler. Çünkü bence tuhaf bi şekilde sebumu üretimini dengeliyor bende kendisi parlak bir losyon olmasına rağmen. Koruyuculuğu da lekeye meyilli olmayan, asit kullanmayan biriyseniz yeterli gelecektir bahar aylarında. Yaz içinse deniz kenarında tabiri caizse yüzüme sıvamak için başka bir ürün arıyorum. 

Ama bu aşkım. O kadar.

20 nisan 11:12 20 nisan 11:44

3. buraya daha önce nefret kusarcasına girdi yazmıştım. şimdi her söylediğimi yutuyorum. evet koruyuculuğu yeterli gelmiyor hala ve asit kullandığım ertesi günü bunu kullanmıyorum. fakat cildinizi o kadar güzel gösteriyor ki, annem ne zaman sürsem cildine ne yaptın ne sürdün diye soruyor. benim için kendisi bir nevi bb krem. sivilce yapmadı sürerken su gibi yağlı bir yapısı var gibi geliyor. sonra ciltte bütünleşiyor. kızarıklıklarımı kapatma ihtiyacı bile hissetmiyorum. yazın tek başına kullanamam ama solantenin üzerine ten ürünüymüşcesine kullanmayı düşünüyorum. dediğim gibi koruyuculuğu yeterli gelmedi belki az sürdüm ya da asit kullandığım için öyle olmuş olabilir.(gizlinot: çillerim baya ortaya çıktı oradan anlıyorum yetersiz olduğunu) ayrıca cildim baya nemleniyor yağlı cildim olduğu için ekstra nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorum sabahları. geçen misshada gezerken bu ürüne çok benzer cushion formda güneş koruyucusu gördüm. bu bittikten sonra onu da deneyebilirim.

edit: cilt tonum çok açık olmamakla beraber açık buğday nc20 gibi olduğunu düşünüyorum. çok anlamıyorum ten renklerinden ama cildim kızarık genelde. kızarıklığı güzel nötürlüyor. annem ise koyu buğday (gizlinot: jlo ten renginde kendisi) onda çok beyaz durdu.

18 nisan 21:57 18 nisan 22:03

2. ürün sayfasında herkes şöyle bayıldım böyle bayıldım diye bayağı övmüş ama benim hiç hoşuma gitmedi. iyi ki sample ı varmış da param boşa gitmemiş. bir kere öyle o kadar hızlı emilmiyor. ha önden serum, nemlendirici vs sürmüyorsanız emilir, ona bir şey diyemem. ikincisi ürün cildime oturmuyor, parça parça, beyaz beyaz topaklanmış gibi gözüküyor. üzerine ten ürünü gelince alttan da belli oluyor bu. kısaca hiç mi hiç konforlu değil..

18 nisan 13:09 18 nisan 13:09


3

1. Makyaj altına uygun değil, ağırlaştırıyor, yağlandırıyor. makyajsız da yağlı ve beyaz bir görüntü bırakıyor. Beyaz ve kuru ciltler için uygun olabilir. 

29 mart 22:03