sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (75)
 • medya (0)

75. Yay burcuyum sanki mıknatıs gibi bu erkekleri çekiyorum. Bana aşık olan veya hoşlananların hepsinin bu burçtan olduğunu fark ettim. Aralarında bi tanesinin değerini bilemeyip geri çevirdiğim için üzülmüştüm hatta. Aşık olduklarında kendilerini kaybediyolar. Sevgilerini hissettirmek için her şeyi yapabiliyorlar. Eğer bunlardan birinden hoşlanıyosanız kendi halinizde olmanız ve onlara yüz vermemeniz yeter de artar bile :D 

25 kasım 20:19 25 kasım 20:33

74. libidosu çok yüksek olan burç grubudur.

1 eylül 13:26

73. Ani parlar ne geliyosa söyler aradan yarım saat geçince de bir şey yokmuş gibi davranır. O süreçte muhattap olmamayı öğrendim. Bir de sinirlendiklerinde anlatmaya çalışsanız dahi hertürlü tersi oluyor sonuç. O yüzden bekleyin sakinleşsin öyle anlatın. 

18 temmuz 19:47


72. 3 eski sevgilisi de koç olan bir balık burcu kadını olarak kendileri hakkında az çok öngörüye sahip olduğumu düşünüyorum. kendinize aşık etmek istiyorsanız istemem yan cebime koy tavrı takınmanız yeterli, bakın nasıl kapınızda köpek oluyorlar. ilişkide tutmak içinse hem övgüleri ihmal etmeyeceksiniz hem de sizi garanti görmemesini sağlayacaksınız. zira birini elde ettikleri anda soğuma huyları var. bir diğer çok önemli nokta ise özgür bırakmak, asla darlamamak. hafif kıskançlıklar hoşlarına gitse de darlandıkları anda koşarak uzaklaşıyorlar. iyi yönleri sevdiklerinde tam sevmeleri, insana kendini adeta prenses gibi hissettirmeleri; kötü yönü ise dengesiz tavırları ve bir gün deli gibi severken diğer gün şakkk diye ayrılabilmeleri. artı ve eksi yönleriyle değerlendirdiğimde takılmalık, kafa dağıtmalık erkek tipi olarak ideal bir burç ancak sizi havalara uçururken birden hiç acımadan uçurumdan atabilmeleri göz önüne alındığında değmez diyorum kızlarcım.

18 temmuz 13:16 18 temmuz 13:17

71. çapkın mapkın diyorlar ama gerçekten sevdiyse ölesiye sadık oluyorlar. yani bana hiçbir zaman "lan acaba kimle yazışıyor" diye düşündürmedi bile öyle söyleyeyim.

ömrümde gördüğüm en pasaklı insan. "en" pasaklı.

sinirlendiği zaman kırıcı oluyor evet ama benim gibi bir boğa burcunu bile gaza getirebiliyor maaşallah ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü. sonra da "kırdın beni" diye ağlaklı konuşma yapıyor kendi hiçbir şey yapmamış gibi. son zamanlarda birbirimize alıştık sanırım sinirlendiğinde yatak odasına gitmeye başladı dkjhf

ben, ben, ben, benim dediğim, benim kültürüm, benim hayatım, benim benim benim şeklinde bir bencillikleri mevcut. boğa burcu kadını olarak ben de bencil olduğum için kendisine rahatlıkla staahp! diyebiliyorum. yoksa hayatı ona göre yaşayalım ben ağzımı açmayayım. oldu aşkit.

hiçbir şey beğenmeyip illa bir kusur buluyor. bu huylarını da bıraktırma çabasındayım.

acayip işkolik ve bu bazen işime geliyor çünkü boğa insanı olarak arada yalnız kalmaya ve kendimi dinlemeye ihtiyacım oluyor. işi olunca başımdan gitmiş oluyor. ama bunun hoşuma gittiğini bilse yemin ediyorum işe mişe gitmez. çünkü ona göre uyurken bile onu düşünmeliyim(gizlinot: swh).

sevgiliyken de üç saatte bir arayıp "ya niye mesaj atmıyosun" diye sorardı. hem ilgiyi seviyor hem de insanı ilgi manyağı yapıyor.

seviyorum ama o ayrı <3

19 haziran 12:55

70. Henüz belli bi olgunluğa erişmemiş hani o çok kavgacı, kaybetmeye tahammülsüz ve böyle durumlarda çamura yatanları hariç ideale yakın erkektir benim için. 

O özgüvenli lider halleri, ataklığı, cesareti, etkilemek isteyince elinden geleni yapışı, her koşulda yanında olup elinden gelen her şekilde bunu hissettirmesi... Kalpler çıkarır gözden. Hele böyle rekabetçi yapımı sevip benle tatlı tatlı iddialaşırsa ooovvvvv.

Fakat üniversite hayatım boyunca yabancı astrologların "unevolved" dediği, sanırım "gelişmemiş" diyebileceğimiz(gizlinot: türkçe terminolojiye o kadar hakim değilim) türleri bana denk geldi :( böyle 80 sonlarında doğmuş olanları görüyorum da beğeniyorum valla. Ufak flörtler oldu ama  herhangi bi ilişkim olmadı ne edit: yazık ki(gizlinot: editten önce çok ani bitiyodu girdi anlaşılcağı üzere)

10 haziran 16:29 10 haziran 17:40

69. eski sevgilim

genelde ayrılırken artistik hareketlerle ayrılıp, 2 aya kuyruğunu kıstırıp yalvara yalvara geri dönüyorlar shhdjdmkd

10 haziran 04:48 10 haziran 05:13


68. Yürüyen ego

10 haziran 04:10

67. Aklımda direkt vücut kasan közcü bir ağır abi canlandı allah affetsin

10 haziran 03:06

66. hayatımda böyle bi erkekle tanısmadım. kendisi tanıdığım ilk koç erkeği. özgüven var okey, geldi tanısmak istiyorum dedi tanıstık, muhabbet etmeye basladık. sonradan duygularını belli etmeye basladı, arkadas kalmamızın daha uygun olacağını söyledim, bozuldu. ardından bi konuda tartısma cıktı, konu uzamasın kalp kırmayalım diye kesip attım, sinirlendi aklsjdakşsdkas neymiş efendim o benim bildiğim erkeklere benzemezmiş basit şeylere kızmaşmış buna kızarmış. neymiş efendim onunla yapacağım her konusma bana bir şey katarmış eksiğim varsa (!) tamamlarmışız beraber klajsdasşdasldkjs sen kimsin hayırdır ya :D dedim arkadaşlık yapmak istemiyorum teşekkür ederim daha da üzülürüz yapımız uyuşmuyor, tamam dedi anlayışla karşıladı. ama sosyal medyadan bana yardırıyor ismimi vermeden kjasdşasd karaktersiz egoist :d boş insan annecim bunlar.

5 haziran 22:49 5 haziran 23:01