girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • medya (0)

75. libidosu çok yüksek olan burç grubudur.

1 eylül 13:26

74. Ani parlar ne geliyosa söyler aradan yarım saat geçince de bir şey yokmuş gibi davranır. O süreçte muhattap olmamayı öğrendim. Bir de sinirlendiklerinde anlatmaya çalışsanız dahi hertürlü tersi oluyor sonuç. O yüzden bekleyin sakinleşsin öyle anlatın. 

18 temmuz 19:47

73. 3 eski sevgilisi de koç olan bir balık burcu kadını olarak kendileri hakkında az çok öngörüye sahip olduğumu düşünüyorum. kendinize aşık etmek istiyorsanız istemem yan cebime koy tavrı takınmanız yeterli, bakın nasıl kapınızda köpek oluyorlar. ilişkide tutmak içinse hem övgüleri ihmal etmeyeceksiniz hem de sizi garanti görmemesini sağlayacaksınız. zira birini elde ettikleri anda soğuma huyları var. bir diğer çok önemli nokta ise özgür bırakmak, asla darlamamak. hafif kıskançlıklar hoşlarına gitse de darlandıkları anda koşarak uzaklaşıyorlar. iyi yönleri sevdiklerinde tam sevmeleri, insana kendini adeta prenses gibi hissettirmeleri; kötü yönü ise dengesiz tavırları ve bir gün deli gibi severken diğer gün şakkk diye ayrılabilmeleri. artı ve eksi yönleriyle değerlendirdiğimde takılmalık, kafa dağıtmalık erkek tipi olarak ideal bir burç ancak sizi havalara uçururken birden hiç acımadan uçurumdan atabilmeleri göz önüne alındığında değmez diyorum kızlarcım.

18 temmuz 13:16 18 temmuz 13:17


72. çapkın mapkın diyorlar ama gerçekten sevdiyse ölesiye sadık oluyorlar. yani bana hiçbir zaman "lan acaba kimle yazışıyor" diye düşündürmedi bile öyle söyleyeyim.

ömrümde gördüğüm en pasaklı insan. "en" pasaklı.

sinirlendiği zaman kırıcı oluyor evet ama benim gibi bir boğa burcunu bile gaza getirebiliyor maaşallah ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü. sonra da "kırdın beni" diye ağlaklı konuşma yapıyor kendi hiçbir şey yapmamış gibi. son zamanlarda birbirimize alıştık sanırım sinirlendiğinde yatak odasına gitmeye başladı dkjhf

ben, ben, ben, benim dediğim, benim kültürüm, benim hayatım, benim benim benim şeklinde bir bencillikleri mevcut. boğa burcu kadını olarak ben de bencil olduğum için kendisine rahatlıkla staahp! diyebiliyorum. yoksa hayatı ona göre yaşayalım ben ağzımı açmayayım. oldu aşkit.

hiçbir şey beğenmeyip illa bir kusur buluyor. bu huylarını da bıraktırma çabasındayım.

acayip işkolik ve bu bazen işime geliyor çünkü boğa insanı olarak arada yalnız kalmaya ve kendimi dinlemeye ihtiyacım oluyor. işi olunca başımdan gitmiş oluyor. ama bunun hoşuma gittiğini bilse yemin ediyorum işe mişe gitmez. çünkü ona göre uyurken bile onu düşünmeliyim(gizlinot: swh).

sevgiliyken de üç saatte bir arayıp "ya niye mesaj atmıyosun" diye sorardı. hem ilgiyi seviyor hem de insanı ilgi manyağı yapıyor.

seviyorum ama o ayrı <3

19 haziran 12:55

71. Henüz belli bi olgunluğa erişmemiş hani o çok kavgacı, kaybetmeye tahammülsüz ve böyle durumlarda çamura yatanları hariç ideale yakın erkektir benim için. 

O özgüvenli lider halleri, ataklığı, cesareti, etkilemek isteyince elinden geleni yapışı, her koşulda yanında olup elinden gelen her şekilde bunu hissettirmesi... Kalpler çıkarır gözden. Hele böyle rekabetçi yapımı sevip benle tatlı tatlı iddialaşırsa ooovvvvv.

Fakat üniversite hayatım boyunca yabancı astrologların "unevolved" dediği, sanırım "gelişmemiş" diyebileceğimiz(gizlinot: türkçe terminolojiye o kadar hakim değilim) türleri bana denk geldi :( böyle 80 sonlarında doğmuş olanları görüyorum da beğeniyorum valla. Ufak flörtler oldu ama  herhangi bi ilişkim olmadı ne edit: yazık ki(gizlinot: editten önce çok ani bitiyodu girdi anlaşılcağı üzere)

10 haziran 16:29 10 haziran 17:40

70. eski sevgilim

genelde ayrılırken artistik hareketlerle ayrılıp, 2 aya kuyruğunu kıstırıp yalvara yalvara geri dönüyorlar shhdjdmkd

10 haziran 04:48 10 haziran 05:13

69. Yürüyen ego

10 haziran 04:10


68. Aklımda direkt vücut kasan közcü bir ağır abi canlandı allah affetsin

10 haziran 03:06

67. hayatımda böyle bi erkekle tanısmadım. kendisi tanıdığım ilk koç erkeği. özgüven var okey, geldi tanısmak istiyorum dedi tanıstık, muhabbet etmeye basladık. sonradan duygularını belli etmeye basladı, arkadas kalmamızın daha uygun olacağını söyledim, bozuldu. ardından bi konuda tartısma cıktı, konu uzamasın kalp kırmayalım diye kesip attım, sinirlendi aklsjdakşsdkas neymiş efendim o benim bildiğim erkeklere benzemezmiş basit şeylere kızmaşmış buna kızarmış. neymiş efendim onunla yapacağım her konusma bana bir şey katarmış eksiğim varsa (!) tamamlarmışız beraber klajsdasşdasldkjs sen kimsin hayırdır ya :D dedim arkadaşlık yapmak istemiyorum teşekkür ederim daha da üzülürüz yapımız uyuşmuyor, tamam dedi anlayışla karşıladı. ama sosyal medyadan bana yardırıyor ismimi vermeden kjasdşasd karaktersiz egoist :d boş insan annecim bunlar.

5 haziran 22:49 5 haziran 23:01

66. Sinirlidir, asabidir, şiddete meyillidir, yalancıdır, aldatır ve en önemlisi kalbi taş gibi olduğu için asla sevmez. Ama seviyor gibi oynamasını çok iyi bilir. Ancak dışarıdan gören bir insan bu erkeğin sevgi, saygı gibi manevi şeylerle ilgisi olmadığını anlayabilir. Zengin bir kadınsanız sizden iyisi yoktur. Ortamları sever aslan erkeğinden sonra dikkat çekmek için her şeyi yapar. Kızları etkileyip onlardan faydalanmaya (Bu kelimeyi kullanmayı sevmem ama bu erkeğin yaptığı bizzat budur) bayılır. Sinirlendiğinde ağzından çıkan sözlerin asla ayarı yoktur gelir sizi canevinizden vurur. Asidir, söz dinlemeyi sevmez. Hep kendi dediği olsun ister, olmazsa ortamı terk etmeye çalışır. Sizi seviyormuş gibi ayılıp bayılır ayrıldıktan sonra bir bakarsınız ki başkasıyla evlendiği haberi gelir. Şimdi diyeceksiniz ki bu burcun hiç mi iyi özelliği yok? Eğer gamsız biriyseniz, aşkı, romantizmi önemsemiyorsanız, amacınız sadece eğlenmekse tıpkı kova ve yay erkeği gibi koç erkeğiyle de sadece “eğlenebilirsiniz” bu adam evlenebilecek bir erkek değil. Size her şeyi yapabilecek potansiyele sahip. Kaç tane arkadaşımın erkek arkadaşı koçtu ve hepsi bu erkekten müzdaripti. Ablam da bu erkek yüzünden psikolojik tedavi gördü aylarca. Bu erkeğin yakıp yıktığını başka birisine toplatmak gerçekten çok zor. Koç burcu erkeğiyle olup ayrılan hangi kadının yüzüne baksam hepsinde aynı donuk bakış. O mutsuzluk daima yüzlerine gözlerine vurulur. Uzak durun bu erkeklerden. Eşi koç burcu erkeği olanlar beni mazur görsün umarım bu durumu yaşamazsınız hiçbir kadının böyle bir erkekle birlikte olmasını istemem.

26 mayıs 10:54