girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (61)
  • medya (0)

61. başlığına göz atınca bile icimi kıpır kıpır yapandır. cünkü öylesine enerjik ve hiperaktif. unutmadan tam hakkıyla bir (bkz: attention whore)

17 nisan 11:11

60. bir tanesi aylarca, olmayacak zamanda peşimde dolanmış sonra ben şimdi sinyal vermeye çalıştığımda hiç oralı olmuyormuş gibi davranandır.

inadı, egosu, kiniyle karşı karşıya olduğum vahşi erkek (gizlinot: swh). bakalım nolcak . çok uğraşmam ama söylemedi deme çocuk.

16 nisan 21:41

59. 11 aydır beraber olduğum adamın burcu. esasında bence olumsuz tek yönü inadı. siniri de var evet ama efsane inadı sinirini döver. onun dışında çok merhametli , sevecen , dokunmayı , sevgisini belli etmeyi seven , güven dolu : yani en azından benim ki öyle. bir de değişik bir ilgi görme/bekleme huyları var. mesela mesaimin en yoğun saatinde üst üste elli tane öpücük emojisi dolu mesaj atar :d komik bir tip bir de ya. ben aslan burcuyum ve herkes hayret etse de çok iyi anlaşıyoruz.

16 nisan 21:06


58. Katlanılacak gibi değildir. Senelerdir bir tanesi hayatımda ordan biliyorum. Egoistlerdir, sinirlilerdir(gizlinot: Ama nasıl sinirli, evi başına yıkar öyle bir sinir), inatçılardır, korkunç takıntılı ve kindar olabiliyorlar. Lider ruhlular. Eğer onun huyuna giderseniz tamamsınız, işine gelmeyecek bir şey söylerseniz kıyamet kopar. Sevdiklerine karşı çoğu zaman Merhametli olduklarını düşünüyorum ben. Bir yerde çok cimri olduklarını okumuştum ama ben hiç görmedim. (gizlinot: Babam da koç burcu, yine zerre cimriliğini görmedim)

Bir de tahmin edin benim burcum ne? Evet terazi. Pek burç insanı değilim gerçekten ama resmen edi ile büdü gibiyiz. Ben sakin ve stabil kalabilirken, o benden çok daha fazla duygu değişimleri yaşayabiliyor. Zıt kutuplar birbirini çeker derler ya, o artık bizim için daha çok birbirini yer olabilir. (gizlinot: Swh)Didişip duruyoruz, hayırlısı :(

16 nisan 17:33

57. Aklıma "taktik maktik yok, bam bam bam!"sözünü getiren erkektir

16 nisan 17:08

56. Heveslerin adamıdır. Şöyle ki, bir şeyi isterse kafayı takar hırslanır çabalar ve elde etmek için her türlü yola başvurabilir. Elde ettikten sonra genellikle o şeyi istememeye başlar. Uzun süreli birliktelik kurmak için inişli çıkışlı, heyecanlı hareketli bir ilişki ve renkli, bakımlı kadınlar istiyorlar. 

Güzelliğe çok önem veriyordu tanıdıklarım.

Arkadaş olarak oldukça iyiler, koruyup kollar ve sorununuz olunca sizin için elinden geleni yapar.

Kısacası aşıksa yani sadıklaştıysa, sizi el üstünde tutar ve coşkulu, heyecanlı bir ilişki yaşatır.

Hevesi için size geldiyse de geçmiş olsun. Bir anda öküzleşir ve feci kalp kırar.

16 nisan 15:43

55. Çözmesi, anlaşması çok zor erkek tipi. Hiçbir şeyden memnun olmaz, her sözünüzü trip olarak algılar. Artist mi artisttir. Siz de koç burcuysanız Allah kolaylık versin diyorum.

16 nisan 15:32


54. Ana kuzusu olduklarını düşünüyorum, belki de bana öyleleri denk geldi, bilemiyorum.

16 nisan 15:24

53. Daha önce de yazmıştım gerçi ama yengeç burcu kadını olarak asla anlaşamıyorum. Önyargımı kırıp geçen haftalarda bir Koç burcu erkeğiyle görüştüm iki hafta kadar. Yakışıklı, kendi emekleriyle kurduğu bir şirketi var, biraz babacan ama çokça da sinirli bir bey. Tabi ilk günler olay çok farklı çilek çekti canım almaya gidiyorum diye mesaj attığımda ben hemen alır gelirim sen yorulma diyen adam daha Bismillah demeden höt zöte bağladı.

Trafikteyken argo hat safhada, tahammülsüz, aniden bana da tepki gösterip beş dakika sonra ee prenses napalım diyecek kadar değişken bir ruh hali. Çapkınlık yok gibi gösteriyor ama yalan ya olmaz olur mu en alası bu burçta zaten.

Demem o ki önyargıysa önyargı artık yeter yani 2 de 2 oldu. Çekilecek çile değiller

16 nisan 13:10

52. burçlara inanmıyorum ama koç burcu erkeği diye bir şey var dedirten erkektir.

15 nisan 17:01