sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (76)
 • medya (0)

76. geriye dönüp baktığımda aramızda hep karşı koyulamaz çekim hissettiğim erkekler koçlar olmuş. bunun bir de sevgili olduğum kısmı var. nerde koç varsa algılarım bulup çıkarıyor bir şekilde. neden çektiğimi de anladım, çünkü yükselenim aslan. ordan yüz buluyorlar. çok eğlenceli oluyor bir çoğu. ben şahsen heyecanlı, duygularını yoğun yaşayan, kendime göre entelektüel birikimi olan bir başak burcuyum. ilgi alanlarımla ilgilenen bunlara değer veren bir adam görünce direkt peşinden gidesim, bağrıma basasım geliyor. ama ilişkideyken üstün gelme, benim dediğim olsuncu huylarımız ortaya çıkınca ortalık kan revan. denilene göre bunlar en çok egolarının okşanmasını seviyormuş. ben okşamayı tercih etmedim, gereksiz egoya gelemem, işe yarıyor mu bilmiyorum. onların sabırsızlıkları vardır ya hani, hemen olsun istiyorlar. bir anda hayatınızın merkezine oturma istekleri vardır, aman sakın hemen karşılık vermeyin. bunlara kaşılık verince de hevesleri kaçıyor. ben ne yapacağımı anlayamamıştım. zaten hiçbiri tam bir ilişki gibi olamadan bitmişti. yine de kafalarını dik tutup, güçlü ve başarılı duruşları, saygın tavırları hala aklımdan çıkmıyor. geçmiş zaman anıları olarak kaldılar.

4 aralık 12:54

75. Yay burcuyum sanki mıknatıs gibi bu erkekleri çekiyorum. Bana aşık olan veya hoşlananların hepsinin bu burçtan olduğunu fark ettim. Aralarında bi tanesinin değerini bilemeyip geri çevirdiğim için üzülmüştüm hatta. Aşık olduklarında kendilerini kaybediyolar. Sevgilerini hissettirmek için her şeyi yapabiliyorlar. Eğer bunlardan birinden hoşlanıyosanız kendi halinizde olmanız ve onlara yüz vermemeniz yeter de artar bile :D 

25 kasım 20:19 25 kasım 20:33

74. libidosu çok yüksek olan burç grubudur.

1 eylül 13:26


73. Ani parlar ne geliyosa söyler aradan yarım saat geçince de bir şey yokmuş gibi davranır. O süreçte muhattap olmamayı öğrendim. Bir de sinirlendiklerinde anlatmaya çalışsanız dahi hertürlü tersi oluyor sonuç. O yüzden bekleyin sakinleşsin öyle anlatın. 

18 temmuz 19:47

72. 3 eski sevgilisi de koç olan bir balık burcu kadını olarak kendileri hakkında az çok öngörüye sahip olduğumu düşünüyorum. kendinize aşık etmek istiyorsanız istemem yan cebime koy tavrı takınmanız yeterli, bakın nasıl kapınızda köpek oluyorlar. ilişkide tutmak içinse hem övgüleri ihmal etmeyeceksiniz hem de sizi garanti görmemesini sağlayacaksınız. zira birini elde ettikleri anda soğuma huyları var. bir diğer çok önemli nokta ise özgür bırakmak, asla darlamamak. hafif kıskançlıklar hoşlarına gitse de darlandıkları anda koşarak uzaklaşıyorlar. iyi yönleri sevdiklerinde tam sevmeleri, insana kendini adeta prenses gibi hissettirmeleri; kötü yönü ise dengesiz tavırları ve bir gün deli gibi severken diğer gün şakkk diye ayrılabilmeleri. artı ve eksi yönleriyle değerlendirdiğimde takılmalık, kafa dağıtmalık erkek tipi olarak ideal bir burç ancak sizi havalara uçururken birden hiç acımadan uçurumdan atabilmeleri göz önüne alındığında değmez diyorum kızlarcım.

18 temmuz 13:16 18 temmuz 13:17

71. çapkın mapkın diyorlar ama gerçekten sevdiyse ölesiye sadık oluyorlar. yani bana hiçbir zaman "lan acaba kimle yazışıyor" diye düşündürmedi bile öyle söyleyeyim.

ömrümde gördüğüm en pasaklı insan. "en" pasaklı.

sinirlendiği zaman kırıcı oluyor evet ama benim gibi bir boğa burcunu bile gaza getirebiliyor maaşallah ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü. sonra da "kırdın beni" diye ağlaklı konuşma yapıyor kendi hiçbir şey yapmamış gibi. son zamanlarda birbirimize alıştık sanırım sinirlendiğinde yatak odasına gitmeye başladı dkjhf

ben, ben, ben, benim dediğim, benim kültürüm, benim hayatım, benim benim benim şeklinde bir bencillikleri mevcut. boğa burcu kadını olarak ben de bencil olduğum için kendisine rahatlıkla staahp! diyebiliyorum. yoksa hayatı ona göre yaşayalım ben ağzımı açmayayım. oldu aşkit.

hiçbir şey beğenmeyip illa bir kusur buluyor. bu huylarını da bıraktırma çabasındayım.

acayip işkolik ve bu bazen işime geliyor çünkü boğa insanı olarak arada yalnız kalmaya ve kendimi dinlemeye ihtiyacım oluyor. işi olunca başımdan gitmiş oluyor. ama bunun hoşuma gittiğini bilse yemin ediyorum işe mişe gitmez. çünkü ona göre uyurken bile onu düşünmeliyim(gizlinot: swh).

sevgiliyken de üç saatte bir arayıp "ya niye mesaj atmıyosun" diye sorardı. hem ilgiyi seviyor hem de insanı ilgi manyağı yapıyor.

seviyorum ama o ayrı <3

19 haziran 12:55

70. Henüz belli bi olgunluğa erişmemiş hani o çok kavgacı, kaybetmeye tahammülsüz ve böyle durumlarda çamura yatanları hariç ideale yakın erkektir benim için. 

O özgüvenli lider halleri, ataklığı, cesareti, etkilemek isteyince elinden geleni yapışı, her koşulda yanında olup elinden gelen her şekilde bunu hissettirmesi... Kalpler çıkarır gözden. Hele böyle rekabetçi yapımı sevip benle tatlı tatlı iddialaşırsa ooovvvvv.

Fakat üniversite hayatım boyunca yabancı astrologların "unevolved" dediği, sanırım "gelişmemiş" diyebileceğimiz(gizlinot: türkçe terminolojiye o kadar hakim değilim) türleri bana denk geldi :( böyle 80 sonlarında doğmuş olanları görüyorum da beğeniyorum valla. Ufak flörtler oldu ama  herhangi bi ilişkim olmadı ne edit: yazık ki(gizlinot: editten önce çok ani bitiyodu girdi anlaşılcağı üzere)

10 haziran 16:29 10 haziran 17:40


69. eski sevgilim

genelde ayrılırken artistik hareketlerle ayrılıp, 2 aya kuyruğunu kıstırıp yalvara yalvara geri dönüyorlar shhdjdmkd

10 haziran 04:48 10 haziran 05:13

68. Yürüyen ego

10 haziran 04:10

67. Aklımda direkt vücut kasan közcü bir ağır abi canlandı allah affetsin

10 haziran 03:06