sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (80)
 • medya (0)

80. kendi söyledikleri yalana kendileri bile inanır. söyledikleri yalanların haddi hesabı olmaz, yok bu konuda yalan söylemez dersiniz söyler. ilgi bekler ilgi göstermez. kıskançlığını çok aşağılık şekillerde ortaya çıkarırlar. destek beklediğiniz, kötü olduğunuz dönemlerde tüm sinirlerini çıkarırlar ki canınızı daha çok yakabilsin ve daha iyi intikam alabilsinler. playboy olmaya çalışıp pek beceremezler çünkü hödükler. tek gecelik ilişkileri çok olabilir ama çoğu kadın zaten onlarla geleceğe yönelik bir şeyler düşünemeyeceklerini fark edip yol verirler playboyluk ellerinde patlar. arkadaşça biten ilişkileri pek görülmez görülse de acısını ileride çıkarırlar emin olun. bu adamdan olmaz dersiniz vazgeçersiniz geri dönerler. kavgasız gününüz olmaz. güven vermezler zaten güven verme gibi bir istekleri de yoktur. 

önemli olan doğum haritasının tamamı olsa da bu özelliklerden nasibini almamış bir tane güneş koç erkeğiyle tanışmadım. 

kamu spotu

uzak durun

kamu spotu

29 nisan 01:29

79. ay yok ben almıyım böyle cok mutluyum. orta yol bulmak imkansız, salak salak triplere giriyorlar valla hayattan soğutuyorlar insanı. kardeşim koc ve ona zor katlanıyorum. tek iyi yanı kimsenin yapamıycağı iyilikleri hic düşünmeden yaparlar.

20 nisan 18:44

78. küçük kardeşimin burcu. (küçük dediğime bakmayın 28 oldu sıpa. ikinci kardeşim demek istiyorum sadece) (yazar: karamalkahve) güzel tahlil yapmış. her ne kadar bu kişi kardeşim olsa da tam da ilişkilerde böyle davranabilecek biri olduğunu söyleyebilirim. bi de burç özelliklerinde yazdığı gibi gerçekten de marka ürünlere ayrı bi ilgileri vardır bu burçların.

20 nisan 10:02

77. Ayrılık konuşması yapacağını hissettiği anda sana ilgisini arttıran, sen ona bağlandığını belli ettiğinde ilgisini azaltan erkekler gözlemlediğim. Kendilerinden statü vs olarak üst olan kadınlara ilgi duyuyorlar genelde."Sevgisini hissettiriyor mu?" diye soracak olursak siz kendi hayatınıza dönüp ilginizi çektiğinizde evet ama siz üstüne düştüğünüzde şımarmaya eğilimli. Ve evet genelleme yapmak istemiyorum ama ilişkisi 6 aydan fazla sürüyorsa arkadaşlarımda ve sevgililerime gözlemlediğim ya Koç burcu erkeği seviyordur, bağlanmıştır, aşıktır vs ya da siz çok sabırlı bir insansınızdır

19 nisan 23:30

76. sevgilimin gunes ve ay burcu koc ve haksizken bile ozur dileme sekli: “tamam, seni affediyorum.” sorunlardan ve karsilikli fikir ayriliklarindan cok hoslanmiyolar ve boyle durumlarda kendi dusuncelerini cok dikte etme egilimleri var ve karsidaki insani sabirla dinlemekte zorlanabiliyolar ama bi ihtiyaciniz olsun kendi isini gucunu birakip sizinle ilgilenir, kalbinizi kirdiginda, uzdugunde hemen fark eder yaptigini ve gonlunuzu almaya ugrasir ve karsisindaki insan gercekten seviyosa asiri vericidir. 

6 nisan 02:04

75. Yay burcuyum sanki mıknatıs gibi bu erkekleri çekiyorum. Bana aşık olan veya hoşlananların hepsinin bu burçtan olduğunu fark ettim. Aralarında bi tanesinin değerini bilemeyip geri çevirdiğim için üzülmüştüm hatta. Aşık olduklarında kendilerini kaybediyolar. Sevgilerini hissettirmek için her şeyi yapabiliyorlar. Eğer bunlardan birinden hoşlanıyosanız kendi halinizde olmanız ve onlara yüz vermemeniz yeter de artar bile :D 

25 kasım 2018 20:19 25 kasım 2018 20:33

74. libidosu çok yüksek olan burç grubudur.

1 eylül 2018 13:26

73. Ani parlar ne geliyosa söyler aradan yarım saat geçince de bir şey yokmuş gibi davranır. O süreçte muhattap olmamayı öğrendim. Bir de sinirlendiklerinde anlatmaya çalışsanız dahi hertürlü tersi oluyor sonuç. O yüzden bekleyin sakinleşsin öyle anlatın. 

18 temmuz 2018 19:47

72. 3 eski sevgilisi de koç olan bir balık burcu kadını olarak kendileri hakkında az çok öngörüye sahip olduğumu düşünüyorum. kendinize aşık etmek istiyorsanız istemem yan cebime koy tavrı takınmanız yeterli, bakın nasıl kapınızda köpek oluyorlar. ilişkide tutmak içinse hem övgüleri ihmal etmeyeceksiniz hem de sizi garanti görmemesini sağlayacaksınız. zira birini elde ettikleri anda soğuma huyları var. bir diğer çok önemli nokta ise özgür bırakmak, asla darlamamak. hafif kıskançlıklar hoşlarına gitse de darlandıkları anda koşarak uzaklaşıyorlar. iyi yönleri sevdiklerinde tam sevmeleri, insana kendini adeta prenses gibi hissettirmeleri; kötü yönü ise dengesiz tavırları ve bir gün deli gibi severken diğer gün şakkk diye ayrılabilmeleri. artı ve eksi yönleriyle değerlendirdiğimde takılmalık, kafa dağıtmalık erkek tipi olarak ideal bir burç ancak sizi havalara uçururken birden hiç acımadan uçurumdan atabilmeleri göz önüne alındığında değmez diyorum kızlarcım.

18 temmuz 2018 13:16 18 temmuz 2018 13:17

71. çapkın mapkın diyorlar ama gerçekten sevdiyse ölesiye sadık oluyorlar. yani bana hiçbir zaman "lan acaba kimle yazışıyor" diye düşündürmedi bile öyle söyleyeyim.

ömrümde gördüğüm en pasaklı insan. "en" pasaklı.

sinirlendiği zaman kırıcı oluyor evet ama benim gibi bir boğa burcunu bile gaza getirebiliyor maaşallah ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü. sonra da "kırdın beni" diye ağlaklı konuşma yapıyor kendi hiçbir şey yapmamış gibi. son zamanlarda birbirimize alıştık sanırım sinirlendiğinde yatak odasına gitmeye başladı dkjhf

ben, ben, ben, benim dediğim, benim kültürüm, benim hayatım, benim benim benim şeklinde bir bencillikleri mevcut. boğa burcu kadını olarak ben de bencil olduğum için kendisine rahatlıkla staahp! diyebiliyorum. yoksa hayatı ona göre yaşayalım ben ağzımı açmayayım. oldu aşkit.

hiçbir şey beğenmeyip illa bir kusur buluyor. bu huylarını da bıraktırma çabasındayım.

acayip işkolik ve bu bazen işime geliyor çünkü boğa insanı olarak arada yalnız kalmaya ve kendimi dinlemeye ihtiyacım oluyor. işi olunca başımdan gitmiş oluyor. ama bunun hoşuma gittiğini bilse yemin ediyorum işe mişe gitmez. çünkü ona göre uyurken bile onu düşünmeliyim(gizlinot: swh).

sevgiliyken de üç saatte bir arayıp "ya niye mesaj atmıyosun" diye sorardı. hem ilgiyi seviyor hem de insanı ilgi manyağı yapıyor.

seviyorum ama o ayrı <3

19 haziran 2018 12:55