yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (0)

  79. -bencil

  -imkansızın peşinde koşar

  -yalancıdır

  -zekidir, benimkinin sosyal zekası epey düşüktü.

  -yemek yemeyi çok sever

  -çalışkandır

  -kıskanç değildir

  -libidosu yüksektir

  -sinirlenirse deliye döner +1

  16 ağustos 05:02 16 ağustos 05:03

  78. Ne kadar severse sevsin sinirlenince yakıp yıkmaya eğilimli, kontrol edilmekten nefret eden, ilgisi her gün değişen erkek.Genelleme yapmak istemiyorum ama arkadaşlarımda gözlemlediğim ilişki 6 ayı geçtiyse bu burcun erkeği sizi seviyordur. Diğer türlü çabuk sıkılır

  8 haziran 12:38

  77. çıktığı burcun yükseleni, ay burcu ve sayı odacığına göre değişim gösteren burç erkeği. yükseleni akrep olan yaylar ile yükseleni kova olan oğlak sekanslılar iyi anlaşıyor bu burcun erkeği ile. ancak ikizler, başak ve yengeç gibi konvansiyonel bitirici güç burçları için kötü bir tercih ve deneyim olur ancak.

  28 mayıs 15:41

  76. yükseleni koç olan bir başak kadını olarak yaka silkmeme raman kalan erkek grubu. dediğim dedik, öttürdüğüm düdük kafa yapılarını sevdim, ben de öyleyim çünkü ve bundan daha az inatçı insanları avcuma alıyorum. en büyük eksileri gerçekten sizi elde ettiğini hissettiği anda hemen soğuması, buzdolabı gibi olması, 2 gün önce methiyyeler düzen kendisi değilmiş gibi bir havalara girmesi. hem iyi hem kötü olabilecek bir özellikleri ise kıskançlık. herkeste olabilecek olan hafif dozu güzel, mesela bir karşı cinsten övgüyle bahsederseniz herkes içten içe kendini onunla kıyaslayıp yarışır ama çaktırmaz ya, koç erkeğinin paçasından akar işte o kıyaslaması. birilerini ondan üstün gördüğünüzde yaşadıkları hırsı hemen belli ediyorlar. bunu görebilmesi güzel (gizlinot: swh). öteki türlü kötü kıskançlığı görmedim.

  iyi sevişirler, güzel severler, ama karşılığında dikenleri çoktur. ya bağımlı kişilikte kul köle olurlar, ya sandalyeye hemen kalkacakmış gibi popolarının ucuyla nasıl oturuyorlarsa öyle otururlar o ilişkide. ha kalktı kalkacak dersin, kafan karışır, beynin yorulur. karşısındaki kişiden aynı anda hem güvenlik, hem stabilite hem de bireysellik arayan, kaygan zeminden veya kendisine koala gibi yapışan insanlardan ölesiye tiksinen ve ben gaçhayım diyen toprak burcu kadınına gelmez bunlar. yapma canım, yapma bacım, yapma sistırım. başkasını bulursun kendini üzdüğüne değmez canım süslüm benim. gel bir sarılayım sana. (gizlinot: öptüm yanağından)

  yalnız hepsinin bakışları ayrı bir güzel oluyor. gözleri denize benzer, kaşları gün batımı, çehresi ay ışığı, teni sanki bir kumsal, gülüşü de tıpkı yıldızlar gibi. insafsızlar. (gizlinot: ühühüh)

  28 mayıs 12:40 28 mayıs 12:42

  75. kendi söyledikleri yalana kendileri bile inanır. söyledikleri yalanların haddi hesabı olmaz, yok bu konuda yalan söylemez dersiniz söyler. ilgi bekler ilgi göstermez. kıskançlığını çok aşağılık şekillerde ortaya çıkarırlar. destek beklediğiniz, kötü olduğunuz dönemlerde tüm sinirlerini çıkarırlar ki canınızı daha çok yakabilsin ve daha iyi intikam alabilsinler. playboy olmaya çalışıp pek beceremezler çünkü hödükler. tek gecelik ilişkileri çok olabilir ama çoğu kadın zaten onlarla geleceğe yönelik bir şeyler düşünemeyeceklerini fark edip yol verirler playboyluk ellerinde patlar. arkadaşça biten ilişkileri pek görülmez görülse de acısını ileride çıkarırlar emin olun. bu adamdan olmaz dersiniz vazgeçersiniz geri dönerler. kavgasız gününüz olmaz. güven vermezler zaten güven verme gibi bir istekleri de yoktur. 

  önemli olan doğum haritasının tamamı olsa da bu özelliklerden nasibini almamış bir tane güneş koç erkeğiyle tanışmadım. 

  kamu spotu

  uzak durun

  kamu spotu

  29 nisan 01:29

  74. ay yok ben almıyım böyle cok mutluyum. orta yol bulmak imkansız, salak salak triplere giriyorlar valla hayattan soğutuyorlar insanı. kardeşim koc ve ona zor katlanıyorum. tek iyi yanı kimsenin yapamıycağı iyilikleri hic düşünmeden yaparlar.

  20 nisan 18:44

  73. küçük kardeşimin burcu. (küçük dediğime bakmayın 28 oldu sıpa. ikinci kardeşim demek istiyorum sadece) (yazar: karamalkahve) güzel tahlil yapmış. her ne kadar bu kişi kardeşim olsa da tam da ilişkilerde böyle davranabilecek biri olduğunu söyleyebilirim. bi de burç özelliklerinde yazdığı gibi gerçekten de marka ürünlere ayrı bi ilgileri vardır bu burçların.

  20 nisan 10:02

  72. Ayrılık konuşması yapacağını hissettiği anda sana ilgisini arttıran, sen ona bağlandığını belli ettiğinde ilgisini azaltan erkekler gözlemlediğim. Kendilerinden statü vs olarak üst olan kadınlara ilgi duyuyorlar genelde."Sevgisini hissettiriyor mu?" diye soracak olursak siz kendi hayatınıza dönüp ilginizi çektiğinizde evet ama siz üstüne düştüğünüzde şımarmaya eğilimli. Ve evet genelleme yapmak istemiyorum ama ilişkisi 6 aydan fazla sürüyorsa arkadaşlarımda ve sevgililerime gözlemlediğim ya Koç burcu erkeği seviyordur, bağlanmıştır, aşıktır vs ya da siz çok sabırlı bir insansınızdır

  19 nisan 23:30

  71. Yay burcuyum sanki mıknatıs gibi bu erkekleri çekiyorum. Bana aşık olan veya hoşlananların hepsinin bu burçtan olduğunu fark ettim. Aralarında bi tanesinin değerini bilemeyip geri çevirdiğim için üzülmüştüm hatta. Aşık olduklarında kendilerini kaybediyolar. Sevgilerini hissettirmek için her şeyi yapabiliyorlar. Eğer bunlardan birinden hoşlanıyosanız kendi halinizde olmanız ve onlara yüz vermemeniz yeter de artar bile :D 

  25 kasım 2018 20:19 25 kasım 2018 20:33

  70. libidosu çok yüksek olan burç grubudur.

  1 eylül 2018 13:26