girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

37. Benim.  Negatif ve pozitif (gizlinot: tabi kime göre meye göre) özelliklerimden bahsetmek istiyorum. Bir şeyin olmasını istersem mutlaka bir yolunu bulurum. Olmazsa da mutlaka gurur yaptığımdandır. Aşırı hırslıyım. Olmadığında üzülmem ama oldurana kadar her yol mübahtır. Akademik başarıya çok önem veririm. İnatçıyım. Bir işi yapmak istesem bile yap diye zorlanırsam yapasım gelmez, ertelerim. yapamazsın derlerse de inat edip zorlarım. Birini çok zor silerim ama silersem tam silerim bir daha adını bile ağzıma almam. Çoğu kişiyle anlaşırım. Anlaşamamam için o insanın beni aşırı iriye etmesi lazım. Hoş sohbetimdir. Birinin liderlik etmesine pek gelemem ama herkesin fikrine saygım vardır. Yalan söylemem dürüstümdür, karşımdakinden de dürüstlük beklerim.Entrika çeviremem. Sevmediğim insanı seviyor gibi yapamam durmadan laf sokuyorum sonra :( en iyi ben olmalıyım demem ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Tam bir control freak olduğum olayları akışına bırakamam. 

Pozitif negatif olarak belirtmedim çünkü kimine göre o pozitif bir özelliktir, kimine göre ise negatif. Bu sebeple sadece aklıma gelen sivri özelliklerimi yazdım. Aklıma geldikçe ekleme yaparım.

11 temmuz 22:49

36. Kız kardeşim ve annemdir ve ikisinin de yukseleni başaktır artık annem nasıl denk getirdiyse. Benim burcumun zıttıdır koç burcu. Anlaşması zor bence çünkü biraz dediğim dedik çaldığım düdük derler. özellikle kız kardeşime laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor, ergenliğin de etkisi var sanırım bunda. Aynı odada bazen birbirimizi yiyoruz bu yüzden. Tezcanlıdır birşeyi yapacaksa hemen yapar, üşenmez, düzenli ve çalışkandır. Çok konuşur bazen kafa ütüler ama annem böyle değildir. İnatçı ve hırslı ikiside ve çabuk sinirlenen yapıları var ve kindar olabiliyorlar. Kız kardeşim çok eğlencelidir her ortama ayak uydurur ve kendini sevdirir, bazen benim arkadaşlarımla benden iyi anlaşır, arkadaşlarım 'berrak'ıda getirseydin' derler. Her halükarda ikiside canımın parçasıdır başka koç burcu tanıdığım kadın da yok zaten

11 temmuz 21:39

35. Aha ben. Ve bir dolu Koç arkadaşım. Dışarıdan nasıl gözükürse gözüksün, saftiriğin önde gidenidir. Kasıtlı sandığınız birçok şeyi öylesine yapar. Naif, masum, saf... artık ne demek isterseniz. Bu yüzden erkekler sever onları. 

11 temmuz 20:46 16 temmuz 02:14


34. bakın. naparsanız yapın bu kadınlarla en yakın arkadaş olmayın.

gösterişi sever, herhangi bir plan programda en ufak bir ayrıntı bile kendi istediği gibi olmazsa bi tavırlara girer ki allah allaaah, emrivakilere çok zor hayır der bu yüzden çok karın ağrısı çeker, ilişkilerde rahatlığı ve uyumu arar hep. yine de şeytan tüyü vardır ama ev gibi sıcak insanlardır hep sevdirirler kendilerini.

29 mart 10:40 29 mart 10:41

33. benim bu. kıskançlık, ani öfke patlamaları dışında pek bir özelliğini taşımıyorum, benim yükselen su burcundan biri olsa gerek bu içe dönüklüğün, duygusallığın başka bir açıklaması yok.

28 mart 16:43 28 mart 18:27

32. Arkadaş canlısı, hava atmayı seven, her ortamda ön plana çıkmaya çalışan, güzel (hiç çirkin koç kadını görmedim hepsinin ayrı bir havası var) kadınlardır.

Kötü özellikler sizde yoktur ama iyiler muhakkak vardır. Üstünüze alınmayın :) sadece benim tanıdığım 8 kadının böyle özellikleri vardi. :)

28 mart 15:22

31. Buyrun benim!

heyecan, tutku, çabuk öfkelenme, azıcık dürtüsellik, inatcılık blabla... güzel burçtur genel olarak, tavsiye ederim.

28 mart 13:52


30. canlarım. ama biliyorsunuz ki her burç 2 ya da 3'e ayrılıyor. ben işte bu ne kadar yerse yesin kilo almayan, sıskacık, sarışın, ipincecik yüz hatlarına sahip; tam da kendilerini temsil eden savaş tanrıçası athena'ya benzeyen tipleriyle ömür boyu dostluklar kuruyorum. (burada bir kategori anlatıyorum, body shaming yok) en sevdiğim türü bunlar. bana göre gerçek koç burcu olanları da bunlar. annem de dahil. (gizlinot: swh)

mesela (gbkz: sarah jessica parker), (gbkz: jessica lange), (gbkz: rosie huntington-whiteley), (gbkz: alessandra ambrosio) gibi. gerçek koç burçları benim için yüz kemikleri belirgin olanlardır. enerjik ve her şeye olumlu bakanlardır. bir de sporda çok iyilerdir.

27 mart 16:13

29. Benim. Bugün benim doğum günümm :)

27 mart 15:57

28. neden bilmiyorum ama koç burcu kadınlarını bir bakıştan anlayabiliyorum. koç burcu arkadaşım bile yok, ikizlerle ters düşebileceğini düşünüyorum.

27 mart 15:03