girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

36. koç burcu kadını olmaktan mutluyum gururluyum anlaşıldığı üzere kendini seven ben merkezci biriyim :) yönetmeyi ve yönlendirmeyi sever koç burçları... Sözüm dinlenmediğinde hasta olurum. Napalım bizde böyleyiz işte; koç kadınını sevmek zordur. ama hiç bir koç görmedim ben mantıksız olsun. Sevilesi insanlarız.

6 eylül 00:21

35. son zamanlarda o kadar ağlak oldum ki.. balık burcu olacakken koç olmuşum ben asdadsf

31 temmuz 11:49

34. Bir şeyi kafaya koydu mu başının etimi yeme suretiyle onu yaptırana kadar ölür ya da öldürür.Sabırsızlığıyla kendi yanlış yaptığı yetmiyor gibi yakınlarına da yanlış kararlar aldırır. Çünkü önce karar verip  sonra düşünmek doğasında vardır.bir de iddialaşması var bu kadının, tamamen yanlış bir bilgiyi adı gibi biliyormuşcasına savunur ağzın açık kalırsın,bilgili kültürlü koç kadınlarında dahi buna şahit oldum. Konu iddia kazanmak olunca gözleri dönüyor.Dobralıklarını ve politik olamayışlarını severim ama bu kadınlara uzun süre maruz kalmamak gerek çünkü darlıyorlar,bunaltıyorlar.

30 temmuz 23:07 30 temmuz 23:18


33. Benim.  Negatif ve pozitif (gizlinot: tabi kime göre meye göre) özelliklerimden bahsetmek istiyorum. Bir şeyin olmasını istersem mutlaka bir yolunu bulurum. Olmazsa da mutlaka gurur yaptığımdandır. Aşırı hırslıyım. Olmadığında üzülmem ama oldurana kadar her yol mübahtır. Akademik başarıya çok önem veririm. İnatçıyım. Bir işi yapmak istesem bile yap diye zorlanırsam yapasım gelmez, ertelerim. yapamazsın derlerse de inat edip zorlarım. Birini çok zor silerim ama silersem tam silerim bir daha adını bile ağzıma almam. Çoğu kişiyle anlaşırım. Anlaşamamam için o insanın beni aşırı iriye etmesi lazım. Hoş sohbetimdir. Birinin liderlik etmesine pek gelemem ama herkesin fikrine saygım vardır. Yalan söylemem dürüstümdür, karşımdakinden de dürüstlük beklerim.Entrika çeviremem. Sevmediğim insanı seviyor gibi yapamam durmadan laf sokuyorum sonra :( en iyi ben olmalıyım demem ama elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. Tam bir control freak olduğum olayları akışına bırakamam. 

Pozitif negatif olarak belirtmedim çünkü kimine göre o pozitif bir özelliktir, kimine göre ise negatif. Bu sebeple sadece aklıma gelen sivri özelliklerimi yazdım. Aklıma geldikçe ekleme yaparım.

11 temmuz 22:49

32. Kız kardeşim ve annemdir ve ikisinin de yukseleni başaktır artık annem nasıl denk getirdiyse. Benim burcumun zıttıdır koç burcu. Anlaşması zor bence çünkü biraz dediğim dedik çaldığım düdük derler. özellikle kız kardeşime laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor, ergenliğin de etkisi var sanırım bunda. Aynı odada bazen birbirimizi yiyoruz bu yüzden. Tezcanlıdır birşeyi yapacaksa hemen yapar, üşenmez, düzenli ve çalışkandır. Çok konuşur bazen kafa ütüler ama annem böyle değildir. İnatçı ve hırslı ikiside ve çabuk sinirlenen yapıları var ve kindar olabiliyorlar. Kız kardeşim çok eğlencelidir her ortama ayak uydurur ve kendini sevdirir, bazen benim arkadaşlarımla benden iyi anlaşır, arkadaşlarım 'berrak'ıda getirseydin' derler. Her halükarda ikiside canımın parçasıdır başka koç burcu tanıdığım kadın da yok zaten

11 temmuz 21:39

31. bakın. naparsanız yapın bu kadınlarla en yakın arkadaş olmayın.

gösterişi sever, herhangi bir plan programda en ufak bir ayrıntı bile kendi istediği gibi olmazsa bi tavırlara girer ki allah allaaah, emrivakilere çok zor hayır der bu yüzden çok karın ağrısı çeker, ilişkilerde rahatlığı ve uyumu arar hep. yine de şeytan tüyü vardır ama ev gibi sıcak insanlardır hep sevdirirler kendilerini.

29 mart 10:40 29 mart 10:41

30. Arkadaş canlısı, hava atmayı seven, her ortamda ön plana çıkmaya çalışan, güzel (hiç çirkin koç kadını görmedim hepsinin ayrı bir havası var) kadınlardır.

Kötü özellikler sizde yoktur ama iyiler muhakkak vardır. Üstünüze alınmayın :) sadece benim tanıdığım 8 kadının böyle özellikleri vardi. :)

28 mart 15:22


29. açılın koç burcunun hası geldi sfjsfh

bakmayın böyle dediğime sevmediğim bir sürü huyum var bu arada. öncelikle kıskancız evet. deli gibi kıskanırız sadece sevgilimizi değil bize ait olarak gördüğümüz herkesi herşeyi kıskanırız. sevgimizi gösterme biçimimiz bu bence. ama ben bu yönümü yıllar içinde baya törpüledim en azından artık içimde tutuyorum insanları bunaltmıyorum.

inatçıyız o da doğru. küçükken annem istediklerimi yapmıyor diye inat edip olduğum yerden saatlerce kıpırdamadığım ve anneciğimi bezdirdiğim hatta bazen ağlattığım oluyordu. bu yönümü de olumluya çevirmeye çalışıyorum. en azından güzel şeyler için inat etmeye çabalıyorum.

ilişkilerimiz düzgün yürümüyor buna da biraz katılabilirim. karşımızda uyumlu biri varsa sürer ama bizim gibi biri varsa oldukça zorlaşıyor hayat, iki taraf için de. neden? çünkü yukarıdaki sebepler... ayrıca cinsel hayat konusunda baya aktif insanlar oluyorlar, akreple yarışır. bir süslü daha yazmış koç burçları kazık atmaya meyilli oluyor diye evet ama hepsi değil bence. mesela bir arkadaşım daha koç burcu bana ne kazıklar attı inanamazsınız. ama bana sorsanız onun yaptıklarının onda birini hiç tanımadığım birine bile yapmam. bırak arkadaşa kazık atmayı...

hırs bende pek yok. yani diğer huylarım kadar uç seviyede değil. eskiden o da çok fazlaydı ama kendime zarar verdiğimi fark ettiğimden beri hırsı minimum seviyeye indirdim. yoksa olmasını istediğim bir şey olmayınca dünyam başıma yıkılıyordu.

güzel tarafları da yok mu? var. tam bir kediciğim. ilgi, alaka, sevilmek, pohpohlanmak, iltifat almak falan bunlara bayılırım ve hiç sıkılmayacağım şeylerdir. bana edildiği kadar ben de karşımdakine ederim kadın erkek ayırmaksızın. insanları yükseltmeyi mutlu etmeyi severim. çekememezlik, hemcinsi kıskanmak gibi huylarım yoktur. aksine hem kadın hem erkeklerle çok rahat arkadaşlık kurup yürütebiliyorum.

Görüntü olarakta bakımlı ve güzel insanlar şu ana kadar tanıştığım koç burçları. pratik zekalıyız mıymıy insanları sevmeyiz.

Sosyal insanlarız, öncü olmayı severiz, hareketliyiz. kendi ayaklarımızın üstünde durmak bize haz verir. özgürlüğümüze düşkünüz. ilişkimiz olmadan da var olup mutlu olabiliriz. benim çevreme ve kendime göre yorumlarım böyle. bir de ekşide bir enrty vardı koç burcuyla ilgili; önce oku atar, sonra nişan alır diye. kesinlikle çok doğru bir tespit.

28 mart 14:19

28. Buyrun benim!

heyecan, tutku, çabuk öfkelenme, azıcık dürtüsellik, inatcılık blabla... güzel burçtur genel olarak, tavsiye ederim.

28 mart 13:52

27. canlarım. ama biliyorsunuz ki her burç 2 ya da 3'e ayrılıyor. ben işte bu ne kadar yerse yesin kilo almayan, sıskacık, sarışın, ipincecik yüz hatlarına sahip; tam da kendilerini temsil eden savaş tanrıçası athena'ya benzeyen tipleriyle ömür boyu dostluklar kuruyorum. (burada bir kategori anlatıyorum, body shaming yok) en sevdiğim türü bunlar. bana göre gerçek koç burcu olanları da bunlar. annem de dahil. (gizlinot: swh)

mesela (gbkz: sarah jessica parker), (gbkz: jessica lange), (gbkz: rosie huntington-whiteley), (gbkz: alessandra ambrosio) gibi. gerçek koç burçları benim için yüz kemikleri belirgin olanlardır. enerjik ve her şeye olumlu bakanlardır. bir de sporda çok iyilerdir.

27 mart 16:13