girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. Evde kardiyo yapılcaksa eğer bunun yerine eliptik bisiklet öneririm; hem daha az yer kaplıyor hem ses yapmıyor.

15 nisan 20:33

5. Evde veya spo salonunda koşmaya yarayan alet. Eve almanın çok mantıklı olmadığını düşünüyorum. evde koşarken labada lubada ses çıkıyor, alt komşu varsa sıkıntı çıkartabilir. müstakil ev veya giriş katları için uygun olabilir belki ama bizim koşu bandı bütün apartmana yayın yapar gibi ses veriyordu resmen koşarken.

ama spor iyidir, tabi ki mutlaka yapmak gerekir.

15 nisan 20:32

4. İlla çıkıp kan ter koşmanız gerekmeyen alet.

Haftada bir gün 20 dk koşmak dışında, kitap okuyacağım zaman saate 2.5-3 km ile tin tin yürüyerek okuyorum. Ya da dizi izleyeceksem, telefonda uzun bi konuşma yapacaksam.

Yayılarak yapmış olacağım aktiviteler sırasında hareket etmiş oluyorum. Sıkılmıyorum.

15 nisan 14:28


3. bizim evdekini alana dek babama ne diller döktüm. sonunda babam yeterki zayıfla deyip bir odayı spor odası yaptı. ne buldu ise spor adın aldı koydu oraya. bisiklet, koşu bandı, adını bilmediğim değişik bisiklet çeşitleri, kürek çeker gibi şeyler, mekik için aletler, ağırlıklar hatta sauna eşortmanı. ben ise daha 4 senedir o odaya girmedim bile. şaka yapmıyorum. spor yapmak içini bırakın normal birşey için bile hiç girmedim. hatta odayı kediye verdik. tuvaletini falan yapıyor orda.

24 nisan 2015 16:14

2. İlk aldığımda uzun süre kullandım. Odamdaki eşyalar ve televizyonun yeri koşu bandına göre ayarlandı. Her akşam 1 saat koşup o sırada da dizi izliyordum falan. Sonra hevesim geçti galiba hafta da 3'e düştü koşmalar sonra iki sonra bir Sonra bıraktım koşmayı. bir zamanlar odamın baş köşesinde duran zımbırtı, şimdi dikey olarak ikiye katlanmış bir biçimde odanın bir köşesinde askı/dilsiz uşak vazifesi görüyor. bu başlığı görmesem odamda bi koşu bandı olduğunun bile farkında değildim o kadar benimsemişim yani onun askı görevini :))

24 nisan 2015 01:57

1. Her şey alana kadardı. Evde koşu bandı 2 yıldır boş boş duruyor hiç de üstüne çıkıp koşmadım.

23 nisan 2015 18:49 ed.23 nisan 2015 19:27