sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (51)
 • medya (11)

1. "çocuk yapmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "evet, istiyoruz ama kociş pıtışıma yaklaşınca bir tuhaf oluyorum, o yüzden şimdilik beraber kardeş kardeş uyuyoruz." diye utanarak cevap verdiklerini düşündüğüm blog sahipleri.

19 eylül 2016 02:30

2. Yupppiii beklediğim başlık elinize sağlık süslüler.

Her şeyden önce bu hesapların, hayata pembişli, pompoşlu, kocişli, Şuşlu, buşlu yaklaşımlarının altında bir travma olduğuna ve psikolojide bir karşılıkları olduğuna inanıyorum.

Yani kocaları dışarı çıkmalarını mı yasaklıyor acaba, baba evi zaten malumdur. Ya ben işinde gücünde aklı başında bir kadının bu tarz dekarosyona ve ona vücud veren hayat görüşüne sahip olabileceğine inanmıyorum. Bu tarz şeylere Zaman ve para harcayacak insanın normal olduğuna da inanmıyorum. Sanki verilen sus parasıyla tüm gün evde kendi gibi instagram hesaplarından yığınla alış veriş kovalıyorlar gibi.

Tanım: sosyal hayatta karşıma çıkarlarsa kesinlikle tahammülümün olmadığı beyinlere sahip insanlar. Neyse ki pompoşturuk evlerini bırakıp pek dışarı çıkabildiklerini sanmıyorum.

Ve (yazar: seblatanik) +1 <3

19 eylül 2016 02:48

3. halbuki hepimiz biliyoruz ki bu kocişlerin %98'i aşkımmmm hafta sonu iş için ukrayna'ya gidiyorum diyor:))oysa ukrayna ile o kadar ticaretimiz de yok malum:) sen bebeğim english homedan aldığın fincan takımlarını sergilemeye devam et öyle..

edit: eksilerden anladığım kadarıyla ukrayna ile baya baya ticaretimiz varmış:)

19 eylül 2016 02:55 19 eylül 2016 21:21

4. sandalyelere bisküvi oturtan ablalar olduğu kadar, aşırı moderniz, aşırı mükemmeliz, biz aşkı meleklerden çaldık, kocişimle gesmelerr temalı da çok fazla instabloggerlar olduğunu düşünüyorum. örnek: cocobolinho

19 eylül 2016 08:29

5. Deli gibi dalga geçtiğim hesaplardır. Bir kadın nasıl bu kadar basit olabiliyor anlamıyorum. Bir de "evlenince sen de öyle olursun çok güzel bir şey tatlımm" diyen aşmış versiyonları da var. Sanırsın kız hayatında ilk defa kahve içiyor, ilk defa sinemaya gidiyor. "Kocişle sinema qeyfi <3<3<3"

19 eylül 2016 08:37

6. Halihazırda normal bir psikolojiye sahip insanların bu tarz evlere bu tarz hayatlara devam edemeyeceklerini düşündüren hesaplardır. İnsanı şeker pembesinden, bebek mavisinden, mint yeşilinden soğuturlarlar. İlginç sunumların baş kahramanlarıdır. English home'un odalara bölünmüş halidirler resmen. Göz kanaması, beyin yorulması geçiriyorum bu hesapları görünce. Bir de hepsi " Pıtırcık ailesinin ilk gelintoşu, pembekakalının annişkosu, aşkitosunun çikolatası" kıvamında triplerdedirler. O Pıtırcık kocalar bence bunları yakın çevre dışında hiçbir yere göndermiyor bunlar da evi göstermenin tek yolunun bu olduğunu düşünüyor bilemiyorum altan.

Ayrıca gerçekten (yazar: seblatanik ) +1 :)

19 eylül 2016 09:42

7. korkunçlu şeyler. daha da kötüsü 18 yaş altı olup bunlara özenen genç kızlar. yani bunların en büyük hayali kocişi ve bebişi ile güzel instagram fotoğrafları çekebilmek. liseden mezun olmamış bir insanın tek amacının bu olmasını kabullenemiyorum.

19 eylül 2016 10:48

8. Bence bu gösteriş merakı falan değil. Bu bildiğin kompleks. Bunları aileleri o kadar birey olarak görmemiş ki kendilerine böyle bir dünya yaratmışlar. Sadece evlenirken söz hakkı olmuş o zaman değerlenmiş. Bunlar da evimizin cici kızı olmuşlar. Neden? çünkü çocukluktan itibaren yok sayılmış, kimse büyüdüğünü görememiş bunlar da biraz ilgi görünce o geçmişin acısını çıkarıyor.

19 eylül 2016 12:38 ed.25 ocak 2017 10:24

9. Bu abiler alice harikalar diyarı gibi evlerde biblo gibi yaşamaktan , ısıracağı poğaçanın kurdalesini çözmekten , çaylarını minyatür mikserle falan karıştırmaktan bıkmıyor mu acaba ?

Böyle honki ponki torino dizaynlı evlerde; kıllı, göbekli atlet ve boxerla oturan bi adam canlanıyo gözümde...

adam sırtını krilente yaslayacak mesela, krilentin üzerinde 2 buket çiçek , yarım metre kurdale bilumum incik boncuk var.

Hiç söz hakkı olmadı mı ulan bu kocişin !? Koca evi bu hale getirene kadar bu adamları nasıl oyaladınız ? Hayır çünkü hiç bi erkeğin özgür iradesiyle böyle bişeye razı olacağını katiyen düşünmüyorum.

Abla kocişin yakında pastel renkler hariç diğer renkleri ayırt etme yetisini kaybedecek. Kocişini kessek adamdan unicorn blood akacak kıvama gelmiş adama hala barbie çantasına sokulmuş lahmacun yedirmeye çalışıyosun...

Nedense ben bu kocişlere baya üzülüyorum Düşünsenize English homedan 6273. Pembe-mint yeşili kalpleri olan baharatlığı aldırmadınız diye size dünyanın tribini atacak biriyle evlenmişsiniz.

Adam o ortamda ciddi kalıp kavga bile edemiyordur zaten asfgdh

19 eylül 2016 12:49

10. ya bu kociş, "koçiş" "aşkimtoş" olmaktan utanmıyor mu?

ben kadın halimle onun karizması adına rahatsız hissediyorum resmen.

bu kadınlar bence kocasını süs köpeği gibi görüyor. bu çiftler oturup kaliteli sohbet etmek yerine sanki cupcakeli kahve fincanları, kurdeleler, minnoş masa örtüleri ile kafayı bozmuşlar.

çocukluklarında evcilik oynayamamışlar heralde, oynasalar hala bu kadar minnoşluğa hevesleri olmazdı.

bu tür "ambalaj" çiftlerin belki de dolu yanları vardır diye toplum adına karamsar yaklaşmamak istiyorum.

19 eylül 2016 13:57