girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (710)
  • medya (7)

710. sir ağdayla alınca derimi kaldırıyordum.çok şükür lazerle artık daha pürüzsüz.kollarımın pürüzsüz olmasını seviyorum.

11 ekim 19:14

709. Yıllardır ağdayla aldırıyordum ama artık yanlış alımdan dolayı kollarımda batık oluşmaya başladı rahatsız olup lazer epilasyona başladım.

2.seansıma gittim bir kaç gün önce. Kullanılan cihaz ndyag lazer. Acısı elbette var özellikle kemik ve damarın olduğu yerlerde gerçekten acıyor ama benim için dayanılamayacak bir acı değil. Kıllarımın bitmesi için her şeye katlanmaya hazırım çünkü.

6.seans sonunda edit yapıp sonucu paylaşacağım burada.

11 ekim 17:13

708. ilkokulda bile kollarımdaki kıllardan rahatsız olurdum ve eline geçen ilk fırsatta kollarımı da ağda ile aldırmaya başlamıştım. daha sonra birkaç farklı sefer lazer epilasyona gittim, bitirmedim tabi ki hiçbirini çünkü acısına ve gittiğim yola pek katlanamadım her seferinde. neyse ki son gidişimde tüylerimde ciddi azalma olunca, gerçi benimkilere tüy demek iyimser olacak ama neyse, artık rahatsız olmaya başladığımda duşta jiletle şöyle bi üstün körü alıyorum. ben böyle mutluyum, aksi türlü rahat edemezdim buna eminim.

11 ekim 14:28


707. birkaç sene önce cesaret ettiğim fakat keşke bunu yazın yapmasaydım dediğim eylem. malum kol üstündeki tüyler güneşten gelen zararlı ışınları da bir anlamda engelleme görevi üstleniyor. fakat ağdadan sonra cildin ortaya çıkması, o pürüzsüzlük hissi harika bir duygu.

11 ekim 14:19

706. Benim de bir zamanlar yaptığım ama hissiyatını sevmediğim için bıraktığım olay. Herkes istediğini yapar ben dokunamıyor hoşlanamıyorum sadece, bu yüzden de tercih etmiyorum. Bacakta da ince sarı tüyleri doğal buluyorum. Ama bacaklarım kollarım kadar ince tüylü olmadığı için müdahale etmek zorunda kalıyorum. Alanlar da tüylü kollara laf etmişler, görmeye tahammül edemediklerini, bakımsız göründüğünü vb. Ne çok kalın kıllı kolları seviyor ne de tamamen pürüzsüz kolları seviyorum. İnce kumral seyrek tüyler bana daha doğal zarif ve hoş geliyor sadece. Başka türlüsünü tercih etmek zorunda da değilim. Kimse de etmek zorunda değil herkes kendi düşüncesini ve zevkini söylüyor ve yanlış; ben yapmadığım için kötü gelmiyor bana hoşuma gitmediği için yapmıyorum 

11 ekim 00:26

705. Gayet normaldir. Nasıl ki bacağımızdaki kıldan rahatsız olabiliyorsak, bu da normal. Ben kendimde kıl görmeyi sevmediğim için hepsini (evet sırt ve s dahil) hallediyorum. Şahsen bana bakımsızlık geliyor siyah kılları almamak. Kim vücudunu nasıl görmek isterse , öyle yapar.

Ama yok, kol kıllarımı aldığım için artık bir yılan deriliyim. Çünki eğer siz yapmıyorsanız bu dünyadaki en iğrenç şeydir o.

11 ekim 00:12

704. Kol çok kıllı ve koyu renkliyse yapılabilir ama bana biraz tuhaf geliyor. Yılan derisi gibi duruyor çok doğal gözükmüyor. Sanki kolda biraz tüy olması gerek gibi geliyor bana yoksa çok yumuşak bıngıl duruyor. Alındıktan sonra çıkan kıllar da cabası. Çok aşırı kalınsa bir kaç kez lazere gidildi mi hemen incelir zaten yoksa hormonal bir durum olabilir. 

10 ekim 23:03


703. liseden beri alıyorum. beyaz tenliyim ve kıl rengim koyu. üniversite yıllarımda lazere başladım, kurtuldum, kendim için yaptığım en akıllı yatırım. bacak kol altı yine kışın idare ediyor bir derece ama kol öyle değil. yaz kış devamlı bakmak lazım. rahatsız oluyorsanız alın tabii.

10 ekim 22:39

702. Ne kendimde ne de bir başkasında görmekten hoşlanmıyorum o yüzden düzenli olarak her ay 7-8 senedir ağda yaptırıyorum. Asla bitmiyor evet. Sarı kıllar sonrasında siyah çıkıyor buna da evet ama ne yapayım kısa kollu bir kıyafette gözümğ çok batıyor. 

10 ekim 22:37

701. almayan kadınlar iyisini yapıyorlar. ben alıyorum ve bu kolla bitmiyor, bu bir hastalık gibi. hiç alınmamış halini bırakın azıcık çıkmış halinden bile utanır hale geliyor insan. temiz görünüyor yorumuna katılmıyorum. kıl tüy olağan şeyler; kirli veya bakımsız göstermez. benim gibi süt beyazı ten - kömür karası kıl kombinasyonu varsa, tek kötü bir yorum duymaya gerek duymadan almaya başlıyor insan.

10 ekim 22:33