yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (10)
  • medya (3)
  5

  12. helloooooo süslü bebeklerim şimdi naturals diyor gerçekten naturals yanı böyle doğal güzel duran bir boya yök. Ben 6.1 numarasını kullandım. saçında kızıllık olmayan doğal kullu kahve isteyen bebeklerime kısa bir şey anlatacağım. öncelikle dünya üzerindeki bütün kahve tonlarını denemis biri olarak söylüyorum ki budur abi. diğer boyaları atın gitsin. een pahalı en bilindik kahve boyalar efendime söyleyeyim adı duyulmamış markaları mi dersiniz aklınıza hangi boyalar gelirse doğal parlak ve güzel saçlar elde edebilmek için hepsini kullandım. bu kadar güzel bir renk yok assiri doğal kızıllık yok ki benim saçlarım zeminden dolayı akınca kızıl olur beyazlarım da var kızıllığı da beyazları da hemen kapatıyor yumuşacık falan da yapıyor alın aldırın

  5 mart 20:40

  1

  11. saçlarımı çok kurutan ve döken saç boyası. Ayrıca boyadıktan sonra ortaya çıkan rengin kutudaki renk ile alakası yok. 6.73 ay ışığı kahvesi kestane rengi saçımı daha koyu hale getirdi. Bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum.

  8 temmuz 2020 17:08

  5

  10. Saçlarımı mavi siyah boyarken en memnun kaldığım marka ve seri buydu.

  2/0 rengi siyah olarak geçse de içinde baya baya mavilik bulunuyordu. Yorumlarında da kolestonun hep daha koyu tuttuğunu ve kolay kolay akmadığını okuduğum için almıştım. Denildiği gibi kesinlikle. Saçlarımı sertleştirmedi ve parlaklığını da sevmiştim.

  En son boyadığım zamanlarda içindeki mavilik miktarı biraz azalmıştı, şuan nasıldır bilmiyorum.

  Tekrar mavi siyaha dönecek olursam gözüm kapalı alırım. Diğer tonlarını hiç denemedim.

  1 haziran 2020 00:41


  9. arkadaşımın açık küllü kumral saçlarını 7 numarasıyla boyadıktan sonra siyaha dönük garip bir renk yapmış saç boyası. isteseniz o saçın üstüne o boyadan öyle bir renk çıkmaz yani hala şaşkınız nasıl becerebildi bunu koleston. naturals'tan kastı bu olmamalı bir saç boyasının bence.

  1 haziran 2020 00:23

  1

  8. İndirimde görüp ombrelerimi düzeltmek için almıştım. Saçlarımı çok yıprattı, taranamayacak hale getirdi. düzelmeleri için kestirmek zorunda kaldım. Tamamı gidene kadar kestirmeye devam :(

  18 ağustos 2019 13:42

  2

  7. 5.0 açık kahve rengini aldım. Orjinal rengine dönmek istiyordum aslında. Yaz mevsiminde sarılı,ışıltılı saçları kış ise tek renk sağlıklı saçları beğeniyorum. Bu ürün beklediğimden çok farklı çıktı. Bir kere kahverengi boya kahve değil simsiyah. 20 dakika bekleme süresi ve 20 dakika bekledim ben. Diğer markaların 30-40 dakika olduğunu varsayarsak saça çok çabuk etki ediyor. İçinden çıkan krem süper yumuşatıyor saçı, rengi oturtuyor. boyanın üstünde yazan renk olmaması dışında sorun yok benim için aslında. Çünkü siyah renk kullanmayı  seviyorum. Ama kahverengi isteyen süslüler daha açık tonlara baksın derim.  Kokusu ciğer delen cinsten. Klasik saç boyası yani. Naturals sadece pazarlama taktiği gibi geldi bana. Doğal bir etki vs göremedim saç yapımda. 

  17 ağustos 2019 22:20

  6. önceden 8 tonlarına boyanmış, dipten koyu kahve çıkan saçlarıma bir kutu 8-0 ile karıştırarak boyayıp, koyu bal sarısı rengini elde ettim. turuncu ya da çiğ bir ton olmadı, yumuşak, karamel-bal rengi bir ton tuttu. oryalle önceden saçımı açmadığım için elbette kutunun üzerindeki kadar açık bir renk beklemiyordum, fakat şu anki rengi çok beğendim. özellikle gün ışığında çok güzel parlayan bir renk.

  ilgili medya:
  1
  21 temmuz 2019 12:44


  5. kuaförümün saçımı boyamak için karışımda kullandığı boyalardan sadece biri. diğer markaları hatırlamıyorum. ancak 3 yıkamada saçımdaki mor tamamen gidip açılmış haline dönüştü kahverengi gibi alttan alttan sarı parlıyor. memnun kalmadım.

  edit: 6-7 yıkama sonrası alttaki sarılar parıl parıl parlıyor... 2 haftada sarıya dönüşecek olduğunu bilseydim hiç bu işe kalkışmazdım...

  8 ağustos 2016 16:36 12 eylül 2016 01:50

  4. kolestonun ince kutuda olan saç boyası. doğal diye geçiyor ne kadar doğal orasını bilemem ama uzun yıllar kullandığım hala kullandığım bir üründür. önceleri böğürtlen siyahını kullanmıştım sonra normal siyaha geçiş yaptım nispeten daha doğal göründüğü için. bi ara koyu kahvesini de uzun süre denedim ki en doğal siyah buydu. koyu kahvenin siyahtan bi farkı olmadığını düşünüyorum en azından ilk haftalar tam bir siyah. 2.3 hafadan sonra o canlılık gidiyor. saçımda büyük oranda koyu kahvenin olduğu yıllar tek farkı güneşte kızıl parlamasıydı. onun dışında kalitesine rağmen uygun fiyatlı olmasını ben de çok seviyorum. sadece içinden karıştırma tüpünün çıkmaması ve bunun için ekstra bir kaba ihtyaç duymamız ufak bir dezavantajı bence.

  edit: canlılık gidiyor dediğim koyu kahve renk için. 2-3 haftadan sonra kahve görünmeye başlıyor yani.

  29 ocak 2016 13:13 29 ocak 2016 13:15

  3. Canım saç boyam 11/7 vanilya sarısıyla ayda bir dip boyasi yaparim. en fazla 7.50 tl dir indirimde tadindan yenmez 5 tl olur gidip kuaförde bir dip boyası ise en az 40 tl gerek yok yani. Ayrıca içinden çıkan saç kremide efsane güzel yumuşatır.

  29 ocak 2016 03:30