yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  15. iyiside var kötüsüne, şu ana kadar olan komşularığım çoğu samimi güler yüzlü tiplerdi

  24 kasım 11:57

  14. Apartman boşluğunda gece yarısına kadar içip, gitar çalan tiplere karşın polis çağırmışlığım var

  22 kasım 14:24

  13. karşı komşumuz apartman yöneticimiz aynı zamanda. 8-9 yaşlarındaki oğulları da sürekli bizim zilimize basıyor, hem de alacaklı gibi. hadi alt kapıda beklerken zillerde isim yazmıyor diye karıştırıyordur anlarım ama dairenin kapısını da alacaklı gibi çalıyor. bir defasında tam biz eve girerken kargo görevlisi bu ailenin paketini getirmiş, teslim alalım da başına bir şey gelmesin dedik. kapıya da not astım paket bizde diye. çocuğu yollamış abla, kapıya deli gibi vurulmasıyla sıçradım.

  hadi çocuk bilmiyor da öyle yapıyor diyelim, be ablacım karşı dairemdesin, senin oğlan benim kapıya kafa göz dalarken hiç mi duymuyorsun da uyarmıyorsum "evladım kapı öyle çalınmaz" diye...

  21 kasım 05:14


  12. Çoğu dairesi yaşlılarla dolu apartmanda adeta porno film sektörünü ayağımıza getiren varlık.(gizlinot: Alt komşu ) Sadece birbirlerini değil apartmanı inletiyorlar. Allah libidolarına zeval vermesin zira sabah akşam sevişiyorlar efenim tutamıyoruz.

  21 kasım 00:13

  11. kargonuzu bıraktırabileceğiniz güvenli kişiler.

  18 kasım 18:21

  10. Eski evim bahçe katındaydı, önümüz yeşillik ama bahçe sitenin bahçesi. Dairelerden bahçeye direkt çıkış yok apartmandan çıkıp bahçe kapısından girebiliyorsunuz. Yan dairem normalde kapıcı dairesiymiş ama site giderlerine katkı için ve kapıcı olmadığından kiraya verilmiş 1+0 bir daire. burada da garip bir kadın oturuyordu. kadın devamlı bahçede, bazen benim camın önüne kadar yayılarak misafir ağırlıyor. salonumun tek penceresi vardı zaten, ordan da komşunun sigara dumanına ve eş-dost sohbetlerine katlanmak zorunda kalıyordum. çamaşırlarını bile evimin penceresinin önüne seriyordu. hadi evi küçük, hadi tıngırdamıyım derken bir gün evde telefondayım yandan duvara vuruluyor, site grubuna yazılıyor burası bir site falan diye. acıma yetime demişler ya tam o hesap. kendileri daire kapılarını açık bırakırlar yazın ev essin diye. kapının önüne 30 tane ayakkabı sererler, ortak bahçeye başka dairelerin dibine kadar kendi malı gibi yayılıp, donlarını utanmasalar pencereden ağzına sokarlar bir de kalkıp apartmanda yaşamayı öğretecekler. hakikaten herkes apartmanda yaşamamalı ya çok doluyum sözlük.

  18 kasım 00:24 18 kasım 00:25

  9. Bulunduğunuz yere göre değişiyor komşuluk ilişkileri. Bazı yerde dünya tatlısı insanlar size destek ve dayanışma olma derdindeyken; bazı yerlerde de kendine torpil / fayda sağlama adına tabiri caizse yamanmaya çalışıyor. Örneğin sırf yan kapımda oturuyor diye; bu zamana kadar hiçbir şekilde sıfatını görmediğim bir insana iş yerinde kayırma/indirim yapmak zorundaymışım gibi davranmaları beni tiksindiriyor. Şu hayatta kimseden yüzsüzcesine bir şey istemedim; ama siz yüz verince insanlar istemeye çekinmiyor. Hatta size sormadan etmeden iş yerinize bile gelebiliyor "cutieskin şurada oturuyor" diye. Pardon da tanışmadığım bir insan olarak ne hakla benim özelimi= evimi insanlara açık adres söyleyebiliyor bu insanlar?

  Gerçekten böyle insanlardan tiksiniyorum. Gelene de hiç yardımcı olmadım ki bir daha gelmesin diye. Samimiyetsiz, çıkara dayalı ilişkilerden hoşlanmıyorum.

  17 kasım 16:31 17 kasım 16:41


  8. Maalesef üst katımızdaki ev kiralanan bir daire. Tam normal bir komşuya alışıyor iken genelde taşınıyorlar ve ruh hastası bir aile geliyor genelde. Üst katımızda iki çocuklu bir aile oturuyor ve anne kesinlikle ruh hastası. O kadar çok bağırıyor ki el kadar sabilere ben irkiliyorum. Sabah 7.30 da ciyaklamaya başlıyor bu kadın ve yatana kadar susmuyor. Dün tepemin tası attı ve kapılarını vurdum. Kadının beni dövmediği kaldı resmen. Evde çocuk var diyor ben de biliyorum çocuk olduğunu keşke sende onların çocuk olduğunu anlasan kadın. Bütün gün küçücük çocuklara bu yaptığınızın mantığı nedir diye bağırıyor. En kısa zamanda ev sahiplerini arayacağız.

  7 şubat 2019 11:11

  7. Bizimkiler kızlı erkekli gece yarısına kadar gitar eşliğinde şarkı söylüyor başta hoş geliyor ama saat 2 ye kadar devam edince gına getiriyor

  13 kasım 2018 10:51

  6. ikindi vakti klasik müzik dinliyordu. birini çok beğendim ve çok tanıdıktı aslında ama bir türlü aklıma gelmedi. shazamı açıp telefonu duvara yaklaştırdım ama algılamadı tabii ki :( bir ara gidip sorsam ne olur acaba dedim ama o cesaret yok bende :D

  8 kasım 2018 01:27