girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (2)

29. Laneige aldım daha önce. Şimdi gümrük yüzünden sorun yaşanıyor belliki. Ama neyseki sanshot var.

(https://www.instagram.com/sanshot/ )

İstediğim şeyler Türkiye' de ve ürünlere hakimler, önerileri sayesinde aldıklarım çok işe yaradı. Sadece tesadüfen buldum, belliki kimse farkında değil. Bu ilgi ve yönlendirmeye korendye döneceğimi sanmıyorum. Üstelik istediğim şeyler buradayken!

27 mayıs 03:37 27 mayıs 03:38

28. cosrx advanced snail... essence'in fiyatını kaşla göz arasında 105.90'a çıkarmış site. umarım stoklar güncellendiğinde bu fiyattan aldırmazsın korendy :/ 

7 mayıs 08:51

27. 2017 aralık ayından beri müdavimi olduğum site her ay en az 3 siparişim olur ve ertesi gün siparişler elimde olur çok memnunum .Tek eksi yönü fiyatların diğer sitelere göre yüksek olması .Onada puan sistemi geldi yorum yaparak alışveriş yaparak puan biriktirip kullanabiliyorum bende bu kore cilt sevdası varken daha çok alışveriş yaparım yani iyi oldu puan sistemi .

Her alışverişte kağıt maske,tester lar gönderiyorlar çok memnunum kısaca 

3 mayıs 18:00


26. justinbeauty'yi övdüm de geldim, seni de biraz yereyim korendy. 

sample olayına artık el atması gereken site.

sample adına neredeyse hiçbir şey kalmamış sitede, hepsinde yakında yazıyor. yakında, yakında da bazı ürünler aylardır "yakında'', ne zaman geliyor bu "yakında" sevgili korendy?

hakkını yemeyeyim, güzel  sample'lar aldım senden kullandım ama bir aldığımı bir daha alamadım :/ 

27 nisan 15:55

25. Severek kullandığım ve buradan aldığım nemlendiricim bitince ve türkiye sitesinde kalmadığını görünce global sitesine baktım ve türkiye'ye gönderim durdurulduğunu(pek de yeniden başlayacağa benzemiyor) ama diğer ülkelere gönderime başlanacağını öğrendim. Kusura bakmayın ama çok parlak bir fikir olmamış. Zira uluslararası gönderimi olan ve kore cilt bakım/makyaj ürünlerini satan sitelere baktığınızda "worldwide shipping" in yanında küçük harflerle "türkiye ve çin hariç" yazar. Neden almanya'da yaşayan biri 17(68 tl) dolarlık bir ürünü 95 lira + kargo ücreti ödeyerek alsın bir de üstüne bir ay beklesin ki?

26 nisan 19:51

24. Çok nazik adminleri olan, testeri esirgemeyen, aşırı sevimli paketlemeleri olan internet sitesi. Bir de fiyatları arasında o kadar fark olmasa tadından yenmeyecektir.

22 şubat 09:12

23. merak edip sitelerini gezdim ve fiyatları görünce kapattım. Çok fazla fark var normal fiyatlarıyla. Tamam kur, kar falan ama bu kadar fark olur mu bilemiyorum. Koreden 3-5 dolara aldığım pek çok şey 90+ lira sitelerinde sanmıyorum ki alışveriş yapayım.

21 şubat 17:53


22. türkiye sitesinden dün 3'te verdiğim sipariş bugün 11'de elimdeydi. cosrx galactomyces 95 whitening power essence'i sivilce yapıp yapmayacağı yönünden denemek istediğim için tester siparişi vermiştim. 5 adet tester'a kargo ücreti olarak 9.90 ödedim. ürünlerden memnun kalırsam sipariş verebilirim. hem hızları hem de paketlemeleri çok hoşuma gitti.

ilgili medya:
2
21 şubat 15:03

21. düzeltme için mesaj atan yazarlara çok teşekkürler, tamamen benim dikkatsizliğimmiş, editlemek saçma olacağı için tekrar yazıyorum :)

9.90 tl'lik kargo ücretini ödeyerek 5 adet tester satın alabilme sistemi kurmuşlar, oldukça güzel bir uygulama. aynı üründen max. 2 tester alınabiliyor, testerlar 1.2ml'lik kağıt ambalajlarda geliyor. dün siparişimi verdim, bu sabah elime ulaştı kargo oldukça hızlıydı. elle yazılmış sevimli bir kart, simli bir paket, süslü bir ip vs. gibi detaylar hoştu, testerlar ayrıca bir şeffaf poşete daha konulmuştu, paketleme başarılıydı. 

30 ocak 14:28

20. Dün verdiğim siparişi bugün elime ulaştıran site. Hiç bu kadar hızlı bir gönderi almamıştım. (bkz:https://www.suslusozluk.com/cosrx-galactomyces-95-whitening-power-essence?p=1&options={%22sort_by%22:%22created_at%22,%20%22sort_direction%22:%22ASC%22}) sipariş ettim. Paket evde bekliyor ağağağağağa çok heyecanlıyım bakalım istediğim testerler konuldu mu

Edit: konulmuş.

16 ocak 16:28 16 ocak 23:11