sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (11)

  83. Son 1 yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum neredeyse tüm rutinim kore ürünlerinden oluşuyor. Yaptığım bütün alışverişlerden de memnun kaldım, gerek paketlenmesi gerek teslimatın hızlı olması konusunda. Ürünler zaten genel olarak etkili ve güzel. Yalniz en son alışverişim ile ilgili yaptığım yoruma verdikleri cevap beni biraz ayar etti. Klairs midnight blue drop (peptit serumu) kutusunun üzerinde içerik listesinde ilk sırada water yani su yazıyordu. Sitede ürünün su içermediği yazıyor dedim. Cevap olarak "sh" yi "su" olarak okumuş olabilir misiniz demişler. Açıkçası sinir oldum ya kandırıyorlar ya da kendilerinin de haberi yok paketteki içerik listesinden. Mesleğim hekimlik. Cilt bakımına önem veriyorum içerik olarak etkili olması gerektiğine inanıyorum kullandigim her ürünün. Ve ilk içeriği yani yaklaşık yüzde sekseni su olan bi seruma da o parayı vermezdim bilsem. Ha urun guzel mi guzel ama sogudum siteden de urunden de. Keşke paketi atmamış olsaydım fotoğraf gönderip insanları aptal yerine koymamalarini bunun son derece sınır bozucu ve güven sarsan birşey olduğunu yorum olarak sitelerinde paylaşırdım. Çok yazdım ama cidden sinir oldum.

  Edit: Bi ihtimal bana gelen eski versiyondur belki onun içeriğinde su vardır bilemiyorum çünkü bi arkadaş onda su yok diye mesaj attı. Çok şükür okumam yazmam var water in da su olduğunu ilkokul 1. Sınıftan beri biliyorum yanlış okumuş olma ihtimalim yok yani. Ayrıca ürün elime ilk geçtiğinde suyu görünce çok şaşırdım korendy e baktım orda belirtilmemiş, klairs in kendi sitesine baktım orda da water yazmıyor tekrar elimdeki ürünün ambalajına baktım ilk içerik water.

  Niyetim siteyi karalamak değil siteden çok alışveriş yapıyorum yapmaya da devam edeceğim çünkü ürünler güzel ve etkili benim cildimde işe yarıyor en azından birçoğu. Güvenim sarsıldı buraya yazmak istedim.

  3 haziran 01:54 3 haziran 07:03

  82. Müşteri memnuniyetine çok önem verdiklerini düşünüyorum. Bu hafta verdiğim siparişte yoğunluktan dolayı gecikme olabilir diye mail atmalarına rağmen siparişim iki gün sonra teslim edildi. Ama başka süslülerin de belirttiği gibi tükenen ürünler zamlanmış şekilde stoğa giriyor. Bu fiyat politikasına devam etmemelerini umuyorum yaptığım alışverişlerden çok memnundum çünkü.

  2 haziran 22:20

  81. bence burdan hiçbir ürün almayın artık. bir c vitamini serumu alınır çünkü aktif içerik konsantresi ve yüzdesi hassas ciltler için çok iyi. diğerlerine asssssla verilmez. zaten cildiniz de müthiş olmuyor burdan alınca. dermokozmetik devam edin daha etkili. kore ürünlerinin şişirilmiş olduğunu ve sırf paketlemelerinden dolayı aldırdığını düşünmeye başladım

  1 haziran 09:31

  80. Beklediğimiz stokları yenilemişler ama hâlâ sürekli zamlarla ürün satan kore cilt bakım sitesi.

  25 mayıs 17:51

  79. Sitede biraz gezineyim dedim. Demez olaydım 160 liralık tonik 240 lira olmuş. 

  24 mayıs 12:42

  78. tanım: kore kozmetik ürünleri satan bir türk firma.

  yorumlardan sonra sitesine girip baktım. ürünlerin bu kadar zamlanmış olabileceğine inanmamıştım. gerçekten fiyatlar almış başını gitmiş, iyi ürüne para verilir diyen ben bile o fiyatlarla kesseniz bir şey almam.(gizlinot: swh) bir örnek vereyim, geçen ay 150 tl'ye aldığım cosrx advanced snail krem 170 tl. ve 150'yi bile bence hak etmiyor. eğer tester deneme derdiniz yoksa trendyol'daki %20 kore ürünleri indirimlerini beklemenizi tavsiye ederim süslüler.

  bir de not olarak, korendy'den gerçekten çok memnundum çünkü hizmet anlayışları müşteri odaklı. mail attığınızda çok kısa bir süre içerisinde ayrıntılı cevap veriyorlar. gönderim hızlarına zaten diyecek yok. yalnız indirim kültürleri pek yok ve kendilerine tavsiye edeceğim şey indirim yapmayı sıklaştırmaları ve alt limit 100 tl politikasını kaldırmaları. yoksa sipariş sayılarının azalması işten bile değil.

  24 mayıs 00:52

  77. Zam yapmak için stokların yenilenmesini bekleselerdi bari. Gerçekten alışveriş yapmak istediğim bir site ancak sipariş verebilmek için 100 liralık alışveriş yapmanın mantığını anlamıyorum.

  Şimdi almak istediğim birkaç ürün var ancak stokta yoklar. Şu an istediğim bir ürünü alabilirim ama diğerlerini stok yenilense bile alamayacağım çünkü toplam 100 lira yapmıyor. Stokların yenilenmesini bekleyebilirim(gizlinot: Haziran ortası) ama o zaman da ilk stoğa giren ürünler bitebilir.

  Her neyse 2019 yılında böyle bir sistem çok saçma bence buna bir çözüm bulmaları gerek.

  (gizlinot: Buyrun bu da derdini seveyim butonu)

  23 mayıs 21:13

  76. Bütün rutinimi kore ürünlerine çevirdiğimden beri severek alışveriş yaptığım bir siteydi ama fiyatlar konusunda kantarın topuzunu kaçırmaya başladılar bence. Geçen ay 80 liraya aldığım tonik şu an 120 lira olmuş. Çok sık aralıklarla ürünlere 10-20 lira zam yapıp duruyorlar. Bir sonraki siparişim için tercih eder miyim emin olamıyorum artık.

  23 mayıs 20:41

  75. Yalnızca bir kere alışveriş yaptığım, ürün yorumları için ise haftalık olarak baktığım site. Ürünleri almadan önce justinbeauty ile kıyasladım, daha uygun olduğu için buradan almaya karar verdim. Şimdiyse beklediğim ürünleri gelmeden önce fiyatları arttırmışlar. Keşke ürünlerin gelmelerini beklemeden justinbeauty indirimdeyken oradan alsaydım...

  23 mayıs 19:53

  74. Neredeyse her ürününe stoklar yenilenmeden 10-20 lira zam yaparak, vereceğim siparişten beni vazgeçirmiş alışveriş sitesi.

  23 mayıs 15:19