yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • medya (20)

  92. Müşteri memnuniyetine gösterdikleri özen her alanda belli olan alışveriş sitesi. Henüz ikinci alışverişim olmasına rağmen bu siteyi pek sevdim. Alışverişinizin en fazla ertesi günü ürünleri kargoya vermiş oluyorlar. Paketlemeleri toprak tonlarında hediye paketi şeklinde (gizlinot: İnsan kendine hediye almış gibi seviniyor kargo gelince) Ayrıca sadece dışarıdan değil, kutunun içindeki ürünleri de ayrı bir nizamda paketleniyor. Küçük testerlarınız naylon bir poşette toplu halde, daha büyük ürünler de patpata sarılmış halde oluyor. (gizlinot: özellikle obsesif arkadaşlar için nimet bu)

  Bunun dışında, ne zaman bir soru sorsam 24 saat içinde gayet tatlı bir dille cevap verdiler. Bu da bir artı.

  Bir de kutularında amblem/logo olmadığından, her alışverişim sonrası "ben bundan bi'şey yaparım kiii" diyerek saklıyorum ben o kutucukları sevgili süslüler. Size de tavsiye ederim. Sevdiklerimize hediye paketi olur onlardan mis gibi.

  Yalnız,

  29,90 liraya aldığım 15 ml boyundaki (gbkz: Huxley extract it toner) ürünü ile 9,90 liralık 5 ml boyutundaki (gbkz: heimish all clean balm) ambalajlarının arkasındaki "not for sale" yazıları kalbimi kırmadı değil... keşke bu duruma bir hal çare bulunsa.

  14 eylül 22:51

  91. Perşembe günü sipariş verdim cuma günü teslim aldım. Hediye paketi yapıp göndermeleri çok çok hoşuma gitti çok sevimliydi. Site olarak ürünlerin açıklayıcı şekilde anlatılması içeriklerinin paylaşılmış olması da bence çok iyi. Sorularınıza cevap alabiliyosunuz iletişimleri de hızlı. İhtiyacım oldukça tercih ederim kendilerini.

  14 eylül 19:49

  90. Perşembe 12:00 gibi sipariş verdiğim cuma öğlen saatlerinde siparişimi teslim aldığım kore bakım ürünleri yollayan site. Paketlemesinde de sağlam ve tatlı bi kutu kullanılmıştı. En önemlisi ürün alınca 5 tester seçebiliyorsunuz. Testerların içerisinde bir de size alın ve yanak bölgenizin kuru, yağlı, normal olduğuna ilişkin test yapmanıza yarayan kağıtçıklar çıkıyor. Cilt tipinizin nasıl olduğunu anlamanız açısından da görsellere yer verilmiş. Ben çok memnun kaldım. 

  14 eylül 16:02

  89. İlk alışverişimi yaptım pazar akşamı. Ürünler salı günü elimdeydi. Paketlemedeki özenleri ise ayrıca harika, kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. Kırılabilir sembolünü eklediğini gördüğüm ilk firma kendileri, ki internetten daha önce pek çok kez makyaj malzemesi, cilt bakım ürünleri ve parfüm almış biriyim. Sonuç olarak güzel bir alışveriş deneyimi sunuyorlar.

  Ürünleri deneyimledikçe yorumlarımı ayrıca paylaşacağım.

  ilgili medya:
  4
  12 eylül 00:59

  88. İlk defa alışveriş yaptım ve gerçekten çok hızlı geldi. 5 adet tester seçme şansımızın olması çok güzel ayrıca harika bi paketleme yapıyorlar. Sanki hediye gelmiş gibi bir hisse kapıldım mutlu oldum görünce. Ürünlerim sorunsuz geldi akma kokma kesinlikle yok. Ayrıca puan sistemleri de var kesinlikle tekrar tercih ederim. 

  ilgili medya:
  1
  2 eylül 18:17

  87. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan, içerikleri saf ve zararsız ,korede ve dünyada popüler, sonucları gerçekten etkili markaların ürünlerini satan site. Ilk siparişimi vermeden önce, yaşımı, cilt sorunumu ve almak istediğim ürünü belirtmiştim. Gelen cevapta o ürünün bana pek uygun olmayacağını,benim icin başka ürünün daha etkili olacağını, dilersem benim için tavsiye ettikleri ürünü alabileceğimi belirtmislerdi. Tabi ki bu yaklaşım beni benden aldı. Alışılmışın dışında, olması gerektiği gibi, sadece satış değil, fayda odaklı bir sistemleri olduğunu düşünüyorum. Bir çok kez alış veriş yaptım, ne ürünlerle ne de siteyle ilgili en ufak bir sorun yaşamadım. Tester konusunda çok bonkorler. Kargo hızları süper ve paketlemeleri çok özenli. Bildiğiniz hediye paketi gibi gönderiyorlar. Kendinize hediye almış hissi uyandiriyorlar. Her soruma cevap aldım,baştan savma hiç bir cevapla karşılaşmadım. Bir de sitede alışverişlerinizde puan kazanıyorsunuz. Her 1 tl için 1 k-puan hesabınıza yükleniyor. Aşamalı seviyeleri var hangi seviyede iseniz ona gore indirim kuponu kazanıyorsunuz. Bir sonraki alışverişinizde kullanabiliyorsunuz,güzel bir artı bence. Kargo yolu gözlediğim tek site, seviliyorsun korendy.

  ilgili medya:
  1
  8 ağustos 11:49

  86. Siparişim bugün elime ulaştı, paketlemesi hızı çok güzel yanında tester gönderilerini seçebildiğimizi yazmış çoğu kişi bende tester seçme olayı yoktu bende direkt sipariş verdim yanında geldiğinde tester vardı ama bu testerı kullanıcağımı sanmıyorum, ben asit içerikli ürünler alırken  neden nemlendirici testerı yollarsın, aldığım ürünler ile ilgili bir tester olmasını daha çok isterdim.swh yinede tekrar ihtiyaç halinde bu siteyi kullanırım. 

  Edit: bir süslümüz mesaj attı 0tl olan testerlardan eklemem gerektiğini söyledi. acele bir şekilde sipariş verdiğim için dikkat etmemiştim, misshadaki gibi sipariş verirken tester seçme tarzında olduğunu düşünmüştüm, böyle eksilemeyin hemen lütfen :)

  1 ağustos 16:57 1 ağustos 20:39

  85. Tester politikalarını çok doğru bulduğum kore kozmetik alışveriş sitesi. Sadece her ürünün testerı bulunmuyor ama bu konuda da suçlamıyorum çünkü stok durumuyla alakalı biraz bu tester olayı.

  Biraz daha marka skalasını genişletseler çok iyi olurdu ama şu haliyle de gayet tercih edilebilir. 

  29 temmuz 12:52

  84. Kore cilt bakımı alışverişlerimi buradan yapıyorum ve çok memnunum. Tester konusunda 5 sınır olsada genelde bana 6-7 tane geliyor. Bu ay puanlarımı kullanarak 150 tl lik kupon indirimini kullandım. Puan birikmesi olayı bence çok başarılı. Evet fiyatların artması çok can sıkıcı ama her ay ayşe çakar'ın indirim kodu olması ve ara ara yapılan indirimler çok güzel oluyor. Kore sepetim, koreden kozmetik ve justinbeaty gibi siteleri de kullandım bence aralarında kargo ve ürünler konusunda en hızlı olan ve en çok çeşitlilik sunan korendy. Müşteri hizmetleri çok ilgili ve hemen geri dönüş yapıyor. Kargo bir gün gecikse dahi hemen indirim kuponu veriyorlar. Şimdi birlikte kullanımı daha başarılı olan ürünleri set olarak satmaya başlamışlar. Klairs - Freshly Juiced Vitamin C Serum ve Klairs - Freshly Juiced Vitamin E Mask ürünlerini almak istediğimi ve pahalı olduğunu söylediğimde bir gün sonra onu da set haline getirerek yardımcı oldular.

  29 temmuz 10:43

  83. ilk kez sipariş verdiğim, kargo hızını ve paketlemesini çok beğendiğim site.

  fiyat veya ürün çeşitliliği yönünden kore ürünleri satan diğer sitelerle kıyaslayamıyorum ama 3 tane tester göndermelerini sevdim.

  22 temmuz 22:10