yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (210)
  • medya (40)

  210. Anketle bu haftaki indirim için seçilen ürün ginseng maske 331 liradan indirilmiş. Hadi ordan!! Dolandırıcılar! Ne zaman 331 lira oldu o maske? Dün mü? Ben de sonlarını dört gözle bekliyorum. 

  9 dk önce

  209. daha önce bywishtrend'in mandelik asit ürününü almıştım bu siteden. altı ay olmamıştır alalı. 30 ml'lik ufak boyu 49,90 ₺ gibi bir fiyattaydı. bugün tekrar girdim siteye ve inanamadım. ürün 80 ₺'ye çıkmış! %50'den daha fazla bir zam, hatta direkt bindirim yapmışlar! bu siteden de bu fiyat politikasıyla ürün almak hayal oldu artık.

  24 eylül 18:26

  208. iki yıldır kore cilt bakımına yönelmemle alışverişimi buradan yapar oldum. klairs sadece burada satılıyor diye başka yerlere bakmamıştım bile. yaz için son olarak bir alışveriş yaptım. sonbaharla birlikte her zamanki rutinime döneceğim için nemlendiricim ve serumumu alayım dedim, vazgeçtim. her bir üründe %25 zam, ayrıca kargo ücreti de çok yüksek. bir süslü de bahsetmiş; 200 lira altında alışveriş yapmak hiç karlı olmuyor. 20 lira kargo ücreti nedir? milletin on birimlerle satın aldığı ürünlere 100'lü birimler ödemek de üzücüydü ama bu açık açık kazıklamak oluyor. uzun bir süre alışveriş yapmayı düşünmüyorum. bu fiyat politikası ile yapılamayacak da zaten.

  21 eylül 12:04


  207. Satışları düştü herhalde. Skt indirimi bölümü diye ürünleri %25-%50 arası indirime koymuş. Bir ara moremolar %50 iken alsam mı dedim bir tereddüt ettim. Almadım. Yemezler.

  Sabahina %25 e düşmüş indirim orani zaten. Stok azalmışmış. Bir de dediğiniz gibi 2k takipçili bloggerlara indirim kodu verip bundan faydalanmamizi bekliyor. Kim bunlar kimse bilmiyor ki. Ne ara kime veriyorlar bu kodları.

  Ben bu indirimlere aldanmayacagim zira %5 indirimi zar zor bulduğumuz korendy tutmuş iki haftadır bir sürü ürüne skt diye %50 lere kadar indirim yapmışsa ben inanıyorum satışlarının düştüğüne. Daha da düşsün devam ediyorum. Evet çok istediğim bazı ürünler de indirimde sepete attım alacaktım ama istedikleri de bu zaten boykottan caydırmak bagimli tutmak bizi.

  Girdim Justinbeauty'den aldım şampuani da. Bekliyorum usul usul gelmesini. Böyle devam.

  20 eylül 15:48

  206. maalesef artık instagirllere indirim kodu vererek indirim yapıyor. gözünüze çarpan aktif indirim varsa söyler misiniz süslüler. şöyle bi yüzde 20 indirim kapsam çok güzel olur.

  19 eylül 14:50

  205. influancer pazarlama diye aptalca, insan zekasıyla alay eden bir teknikle mal satan site. amaç şu belli takipçiye ulaşmış, insanlarda güven oluşturan instagram tiplerine kod verdirip komisyon ödüyor. şöyle düşünün instacı ablamız, malı övüyor, sonra kodu veriyor, 200 liralık mal size 160 liraya geliyor, bir 10 lirada komisyon olarak paylaşım yapana kalıyor, işin özü bir şey övülüyorsa bu bol takipçili tayfa tarafından ya direkt para alıyor, ya bedava ürün ya alışveriş üzerinden komisyon.

  bakın bu bir dramdır sevgili süslüler, işi bu noktaya getiren kapitalizme lanet olsun. yarar yaramaz her şeyin reklamı dönüyor bu yüzden. yazık şu ekonomik ortamda milletin parasına.

  17 eylül 14:53

  204. Ürünlere %20 oranında indirim yapıyor bazen ancak bunu instagramda bazı bloggerlar aracılığı ile kupon vererek yapıyor. Cidden bunun amacı ne? Takip etmiyorum o bloggerı mesela Haberim olmuyor. Ürüne direkt indirim yapmayıp aracı koyması bana çok saçma geliyor 

  16 eylül 19:42


  203. açgözlülüklerinin sonlarını getirmemesini dilediğim kore kozmetik ürünlerinin türkiye pazarı.

  15 eylül 20:42

  202. Kore cilt bakımından bazı ürünleri trendyolda falan bulunca hele bi de indirimde yakalarsam çok seviniyorum. Çünkü bu sayede korendy dolandırıcılığına maruz kalmıyorum. Öyle bir sistem kurmuşlar ki 200 ₺ altı alışveriş yapacaksan asla kârlı olmuyorsun. Bu sebeple küçük alışverişler yapmayıp hep alacaklarımı biriktirip alıyorum. 

  Son alışverişimde aşırı uyuz oldum. Klairs'in güneş kremiyle kağıt maskesini alıyordum. Sepetimin total miktarı 201.8₺ idi. Dolayısıyla kargo bedavaydı. İndirim kodu kullandım. 190₺ ye inince kargo eklediler. Zaten 11₺ indirim olmuştu tekrar 9.90₺ kargo eklenince yine 200₺ oldu boşu boşuna indirim kodu kullanmış oldum.

  15 eylül 03:41

  201. hem kar edebileceği hem de reklamını yaptıracağı influencerı doyuracağı miktarda, şişik oranlarda zam yapıp sonra da sizi yine o kıytırık influencerın kupon koduna mecbur bırakıyor. siz de gerçekten indirimli aldığınızı zannediyorsunuz. tam bir komedi değil de ne.

  9 eylül 17:12