yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (216)
  • medya (39)

  216. Trendyol kuponumu değerlendirmek için trendyoldaki satış yerlerinden pyunkang yul toniklerini aldım. (gizlinot: 64 tl fark vermiş oldum yalnızca ) cidden bu siteden yaptığım ilk ve son alışverişim olacak. bu zamana kadar dermokozmetik ya da cilt bakım ürünlerimin çoğunu online olarak aldım, hangi siteden alırsam alayım böyle "vasat" bir paketleme görmedim. Bir kutuya koyup gelişigüzel simit sarar gibi paketleyip atmışlar kutunun içine. 100 ml ürün aldıysam ürünün 25 ml. olan kısmı akmış resmen. toniğin kapağının iç kısmında koruyucu bant var ama açıldı mı yoksa darbeden mi yırtıldı anlayamadım. hiççç memnun kalmadım.

  15 ekim 15:32 15 ekim 15:35

  215. instagramda ürün ve içerik incelemesi yapan ve bilgisine güvendiğim ciltbakım influencerlarını etkisi altına almaya başladı bu site. fiyatların fahiş olması beni pek alakadar etmiyor, kimsenin kafasına silah dayamıyorlar bizden satın al ciltbakım ürünlerini diye ancak ürettiği içeriği sevdiğim pekçok influencer artık sadece korendy’de satılan ürünleri kullanıyor ve inceliyor gibi hissediyorum. rovectin clean lotus water cream aşırı hafif ve güzel bir yaz nemlendiricisi işte içinde lotus çiçeği özü var işte sticker falan yapıştırıyorsunuz ambalajın üzerine aşırı inovatif ve tatlış bir şey kesinlike 2 ayda bitivericek bu kreme 150 tl vermenizi tavsiye ederim? açılışa özel %25 indirim varmış o yüzden yurtdışı fiyatından 2 katına değil 1.75 katına satın alıcaksınız vuhuu. hiç samimi gelmemeye başladılar maalesef.

  tanım: yurtdışında insanların kargoyu beleşe getirmek için aa 15 dolarmış bu hadi bunu sepete atayım diyerek satın aldıkları ürünleri 200 tl’ye satan bavul ticaretine dayalı bir k-beauty alışveriş sitesi

  12 ekim 13:57

  214. Zam üstüne zam sürekli. Bir de yorum siliyorlar. Boykota devam!

  12 ekim 13:31


  213. fırsatçı kore kozmetiği sitesi. bu yeni fiyatlarıyla umarım dayanamayıp türkiye pazarından çekilmek zorunda kalırlar. ürünlerinin hiçbir muadilini bulamasam bile şu saatten sonra asla tercih etmeyeceğim.

  12 ekim 12:54

  212. bugün ilk kez, doğum günü ayım da olması sebebiyle, bir şans verip ürünlerini denemeye karar verdiğim kore menşeili cilt bakım ürünleri satan website. Biraz evvel ürünleriniz paketlendi diye mail gelince buraya da yazmak istedim. yüz yıkama jelim bittiği için jumiso all day vitamin clean & mild facial cleanser ve yine aynı markaya ait all day vitamin brightening & balacing facial serum'u sipariş verdim. aslında cosrx'in meşhur low ph temizleyicisiyle jumiso'nunki arasında kalmıştım ama aynı markanın ürünlerini deneyince daha etkili olabilirler diye düşündüm. hâlihazırda acnelyse kullandığım için asitli tonik vb. ürün düşünmesem de by wishtrend'in mandelic asitli toniği de aklımı meşgul ediyor. deneyimi olanları veya tonik önerisi olanları beklerim. bu arada elbette çeşitli markaların testerlarını da aldım.(gizlinot: hiç kaçar mı?)

  ürünler elime ulaşınca detaylı olarak güncelleyeceğim.

  10 ekim 16:58

  211. Trendyol Korendy indirimlerinde bazı ürünlere önce bindirim yapılıp sonra indirim yapılmış olduğunu fark ettim. Normal Korendy sitesindeki ürünün satış fiyatı ile Trendyol'da %20 indirimde görünen halini eşitlemişler. (Her üründe değil, bazıları bu şekilde.) Mesela by wishtrend vitamin c %15 ferulic acid, manyo 2.0 niacin essence, real barrier extreme ampoule, klairs midnight blue serum bunlardan bazıları.

  Tabi gerçekten indirime giren ürünler de var. Ben uzun süredir Korendy defterini kapattım ama alacak olanların aklında bulunsun, kendi sitesiyle karşılaştırıp kontrol etmenizi öneririm.

  7 ekim 15:09

  210. 2019 eylül ayında alışveriş yaparak korendy'nin mail listesine girmiştim. ama işin ilginç yanı, fahiş zamlar konusunda açıklama yaptıkları maile kadar tek tük kampanya maili atarlarken, o olay sonrasında resmen spam maili gibi sürekli mail atar hale geldiler. artık rahatsız olduğum için mail listesinden çıktım. demek ki yapılan boykot etkili oluyor ve fena sıkıştılar.

  tanım: tekrar alışveriş yapmayacağım, fırsatçı kore ürünleri sitesi

  2 ekim 08:56


  209. Anketle bu haftaki indirim için seçilen ürün ginseng maske 331 liradan indirilmiş. Hadi ordan!! Dolandırıcılar! Ne zaman 331 lira oldu o maske? Dün mü? Ben de sonlarını dört gözle bekliyorum. 

  28 eylül 09:59

  208. daha önce bywishtrend'in mandelik asit ürününü almıştım bu siteden. altı ay olmamıştır alalı. 30 ml'lik ufak boyu 49,90 ₺ gibi bir fiyattaydı. bugün tekrar girdim siteye ve inanamadım. ürün 80 ₺'ye çıkmış! %50'den daha fazla bir zam, hatta direkt bindirim yapmışlar! bu siteden de bu fiyat politikasıyla ürün almak hayal oldu artık.

  24 eylül 18:26

  207. iki yıldır kore cilt bakımına yönelmemle alışverişimi buradan yapar oldum. klairs sadece burada satılıyor diye başka yerlere bakmamıştım bile. yaz için son olarak bir alışveriş yaptım. sonbaharla birlikte her zamanki rutinime döneceğim için nemlendiricim ve serumumu alayım dedim, vazgeçtim. her bir üründe %25 zam, ayrıca kargo ücreti de çok yüksek. bir süslü de bahsetmiş; 200 lira altında alışveriş yapmak hiç karlı olmuyor. 20 lira kargo ücreti nedir? milletin on birimlerle satın aldığı ürünlere 100'lü birimler ödemek de üzücüydü ama bu açık açık kazıklamak oluyor. uzun bir süre alışveriş yapmayı düşünmüyorum. bu fiyat politikası ile yapılamayacak da zaten.

  21 eylül 12:04