yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (262)
  • medya (46)

  262. klairs güneş kremi için indirim kodunu hala göndermeyen firma. güya 1 hafta içinde gönderilecekti, 1 ayı geçti hala hiçbir şey yok.

  12 haziran 00:37 12 haziran 00:38

  261. Dikkat: Mini boy ürünlerin kapakları tam boy ürünler gibi sıkı olmayabilir. Bu yüzden bazen yurtiçi kargo sürecinde sızma ya da dökülmeler olabilir. Sipariş verirken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz...

  Sitesinde böyle müthiş mantıklı açıklama bulunduran firma

  Kapağı açık ürünü yollar sen de yüzlerce lira ödediğin ürünü hevesle alırsın, aaa bir de bakarsın ürün kartona dökülmüş amaaaan nolmuş sanki korendy zaten su götürmez bir zekadan çıktığı belli olan açıklamasını yapmış...

  Ona göre sadece kartona bakım yapma ihtimali olan ürün de alabilirsiniz .. ne kadar harika. Kalp <3

  11 haziran 21:50

  260. 1 ay oldu hala klairs güneş kremi parasını geri ödemediler. Zaten 2 sene önceki kurdan ödeme yapacaklarını ve üstelik havale nedeniyle kesinti olabileceğini söylemişlerdi. 

  Klairs'in iade nedeniyle yatırdığı parayı şeffaf bir şekilde bize göstermeleri gerekir.

  Tanım: güven vermeyen bir firma.

  4 haziran 20:24


  259. Evet ürünler pahalı ancak hepsi değil. Mesela en az 6-8 ay kullanılacak bir jel 125 tl olabiliyor ve içeriği gerçekten temiz, etkili ürünler için oldukça makul bir fiyat. Hiçbir işe yaramayan şişirme markaların 400 tl ve üzeri ürünlerindense korendy'e para baymak benim için daha mantıklı geliyor. Ama burdan alışveriş yapmadan önce mutlaka ürün araştırması yapıyorum, bir tek hoşuma gitmeyen şey sürekli "stok sıkıntısı" olabilir endişesi. Yani bu şekilde bizi strese sokarak satışa zorlamaları haklı ya da haksız sebepten olsun hoş değil. Ben stoklayarak hiç almadım elbette ürün gelir diye ancak sürdürülebilir olmayabilir hissi hoş değil. Bir ürün olmasa başkasını bulur adapte oluruz elbette, 8 ay sonrasının ürününü de şimdiden almam. Kalmazsa da kalmasın yapacak bir şey yok.

  2 haziran 19:03

  258. Klairs hediye çekini mail atmışlar bugün. Fiyatlar daha da uçmadan siteye girip kullanayım dedim ve çek sadece Klairs markalı ürünlerde kullanılabildiği için meşhur C Vitamini serumunu seçtim. 64TL fark çıktı e tamam napalım artık dedim fakaaaat ödeme adımına geldiğimde sinirden kuduracaktım çünkü 14TL kargo ücreti üstüne eklenerek fark 78tl'ye çıktı.

  şimdi ben buna nasıl bir küfür sallasam bilmiyorum. Ben teknik olarak sepetime 240 liralık bir ürün ekledim mi? ekledim. Kodu kullandıktan sonra sepetim 5 liraya bile düşse kargo ücreti yansımaması gerekirdi. iliklerime kadar tiksindim şu firmadan. keşke kesinti de olsa iade isteseymişim. daha ne diyim bilmiyorum, iğrençsiniz.

  edit: kendilerine durumu anlatan sert bir mail yazdım. gelen cevap ise dillere destan; "Kullandığımız altyapı sistemi Shopify kargo ücretlemesini indirimden sonra yapılan gerçek ödenen tutara göre hesaplamaktadır. Daha önce platform geliştiricisine bu sorunu ilettik fakat çözüm alamadık. Buna ek olarak manuel bir müdahalemiz bulunmamaktadır." vay canına sayın seyirciler. ben bir önceki 175TL'lik ödememi muzla falan yapmıştım sanırım, unutmuşum. manuel müdahalede bulunamıyorlarmışmış. ben de buna cevap olarak madem öyle hediye çeklerine kargo ücretini ilave edebilirsiniz dedim ve bu iadeler sayesinde (gizlinot: klairs markasının onlara dolar bazında iade yapacak olması vs.) zaten duble kar ettiklerini yazdım. fakat ona da "Klairs markası kullanılan indirim kodu tutarını Korendy'e ayrıca telafi yapacaktır. Ve marka indirim koduna kargo ücreti gibi ek bir tutar eklemesi yapılmasını istememektedir." cevabını aldım. Aynen evet Klairs de özel olarak bunu rica etmiştir eminim. salak yerine koydukları yetmiyormuş gibi dalga da geçmeye başladılar.

  hayatımda gördüğüm en cimri, en müşteri memnuniyetini umursamayan firma. ürünleri hediye paketi yaparak yollamakla iyi firma olunmuyor sevgili korendy.

  26 mayıs 19:22 3 haziran 20:13

  257. by wishtrend mandelic asit 30 ml stoğunu yenilerse çok mutlu olacağım. babacığım 200küsür lirasını haftada 2 gün kullanacağım ürüne verdiğimi öğrenirse çok üzülür. korendy lütfen yeniler misin artık şu stokçuğu <3

  21 mayıs 22:19

  256. Klairs güneş kremi telafisinde bir de şunu not düşmüşler: banka transfer masrafları iade tutarından düşülebilir. Masraf tutarı yaklaşık 5 dolar (40TL) olabilir. zaten güneş kremi 150 lira civarıydı 40 lira da düş. o zamanın dolar kuruyla şimdiki dolar kuru arasında da büyük fark var ve müşteri her türlü mağdur olmuş bir de transfer ücretini de bizden keseceklermiş. krizi yine fırsata çevirmişler maşallah (!) bu yaptıklarıyla inanılmaz soğuduğum markadır. zaten ardı arkası kesilmeyen zamlardan dolayı siteye bile bakmaz oldum bundan sonra dermokozmetik ürünlere yönelirim olur biter. piyasada tutunana kadar çok cici olan firmaların, ünlendikçe tutuldukça müşteriyi yolunacak kaz gibi görmesine tahammül edemiyorum.

  21 mayıs 15:28 21 mayıs 15:31


  255. Fiyat konusunda çok yorum yapmayacağım herkes haklı kendine göre ama kargo konusunda efsane bir site, 5 ayrı zamanda verdiğim her siparişimi 2 günde teslim ederek benim gönlümü defalarca kez fethetti. 

  21 mayıs 15:11

  254. klairs uv telafi programında hediye çeki sadece klairs ürünlerinde kullanılabilecekmiş ve eylül 2021'e kadar geçerli olacakmış.

  böyle bir rezaletten sonra bu kadar şart koşmaları biraz komiğime gitti açıkçası. hediye çeki en azından site çapında kullanılabilir olmalıydı, ki hala kendisinden eser yok. güya 1 hafta içinde gönderilecekti, şimdi de kullanım koşullarında son başvuru tarihinden, yani ta 30 haziran'dan sonra toplu gönderileceğini yazmışlar.

  bir daha asla.

  21 mayıs 15:09

  253. Klairs UV rezaletinden sonra indirim kodu veya geri ödeme yapmak için mail gönderen firmadır. Geri ödemelerde 5-10 dolar kesinti olacağını görünce abv sizin deyip indirim kodu talep etmiştim. Güya 1 hafta içinde geri göndereceklerdi, yoğunluktan geciktireceklerini bildiren bir mail daha aldım. Tam arap saçına döndü, ilk ve son alışverişim olarak kalacak sanırım.

  11 mayıs 14:47