yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (271)
  • medya (47)

  271. Klairs güneş kreminin ücret iadesini talep ettiğim halde bana da ödemeyi halen yapmamış firmadır. O güneş kremi kendilerinden ilk alışverişimdi, son oldu haliyle. 

  22 temmuz 14:07

  270. Klairs güneş kremi skandalından doğan telafi ödemelerinde sanırım sadece beni mağdur etmedi. Telafi formunu doldurmamın üzerinden iki hafta falan sonra para iadem puan olarak yapıldı. Kargo ücreti ödemeden, yalnızca ürünle puanın farkını ödeyerek alışverişimi gerçekleştirdim.

  Puanın Yalnızca klairs ürünlerinde geçerli olması ve en azından 2021'in sonuna kadar geçerli olmaması telafi programının en kötü yanıydı.

  22 temmuz 10:05

  269. daha önce klairsten aldığım iki güneş kremi için iadeyi kupon şeklinde istemiştim çünkü para iadesinin gecikebileceği ve eksik olacağını düşünmüştüm. 3 Mayıs'ta oluşturduğum talep 19 Mayıs'ta bana attıkları kupon mailiyle sonuçlandı, son kullanım tarihi Eylül ayı olduğu için dün unutmadan kullanayım dedim ve klairs midnight blue youth activating drop aldım. indirimim 290.21₺ ydi, 6.69₺ ve kdv ödemem gerekirken 15.90₺ kargo ücretini de ödeyerek 22.59₺ ödedim. mükemmel. son alışverişim oldu. güle güle korendy.

  22 temmuz 07:40 22 temmuz 07:44


  268. Bir üstteki girdiyi yazan süslüyü okuyunca Burada alan razı satan razı dememin yanlış anlaşılmış olabileceğini düşündüm.

  Ben almaya razı olmadığım için zaten 2 yıldır ürün almıyorum, kullanabileceğim puan olduğu halde. (Kore ürünleri etkili veya değil, o ayrı bir konu.) Benim kendimce yaptığım protesto etkili veya değil bilemem fakat bu fiyatlara alan insanlara da bir şey diyemem. Serbest piyasa, parası boldur  istediği yere harcar veya sokağa atar, buna karışamaya hakkım yok.

  Benim burada vurgulamak istediğim nokta iade edilmesi gereken tutarı iade etmiyor yani bir taraf razı değil, bu durum ahlaki değil. Ben korendy'yi protesto eden biriyim ama öyle olmayıp parasını iade bekleyen insan da çoktur eminim. Yalnız O siteden alışveriş yapıp onları şımartmışsın, paranı da geç iade ederler sana da bu layık demek de hiç ahlaki değil. Böyle düşünürseniz nasıl birlik oluruz, nasıl kalabalıklaşırız? Nasıl sesimiz daha yüksek çıkar?

  21 temmuz 20:34

  267. bunca zamandır yazıyoruz. "alan razi satan razi" doğru bir bakış açısı değil. doğru olmadığı zaten yaşadığınız süreçlerden belli. Yaklaşık 2 yıldır alışveriş yapmıyorum. satışlarının ne kadarlık bir kısmına denk geliyor bilmiyorum ama eskiden düzenli alışveriş yapan pek cok insan da yapmıyor. o kadar söyledik, bu zihniyeti protesto etmezseniz, ilerde mağdur olursunuz. işte bu markanın satış politikasını protesto etmeyip, alışverişe devam ettiğiniz için 2-3 ay basit bir para iadesini bile geri alamıyorsunuz. çünkü o fahiş zamları yapan, aynı zihniyetle size paranızı ödemiyor. demek ki alan razı değil, satan razı.

   8-9 yıl kore ürünleri kullandım, yaklaşık 2 yıldır kullanmıyorum, ölmedim, size de birsey olmaz. doğru bulmadığınız şeyleri protesto edin gencler. "ben denizde bir damlayım. ne olacak ki ben almazsam?" diye düşünmeyin. illa bir fark yaratırsınız. satıcı da kendine çeki düzen verir. aksi durumda bir şekilde mağdur olmanız kaçınılmaz. 

  20 temmuz 18:47 20 temmuz 18:47

  266. Klairs güneş kremi telafisi için mail attıkları 4 Mayıs'tan bu yana 2 ay geçti, hala ürün bedelini iade etmediler.

  Dijital çağda yaşıyoruz, ödemeler anında hesaplara yatıyor. Yurt dışından Amazon üzerinden sipariş verdiğiniz ürün bir günde geliyor. Fakat korandy ödemelerin 2 ay sürdüğünü öne Sürüp üstüne o sürede de ödeme yapmıyor. Ödeyecekleri para da her geçen gün pul oluyor.

  Elde ettikleri fahiş karlara bir şey demiyorum, alan memnun satan memnun. Öte yandan burada etik olmayan bir tutum söz konusu. Klairs'in yapmaya razı olduğu ve bizim de almak istediğimiz ödemeyi Korendy yapmıyor. Sahip olduğu gücü kötüye kullanıyor, bizleri sömürüyor. Gençlik iksiri, ölümsüzlük iksiri de satsa korendy artık benden para kazanamaz! 

  9 temmuz 21:09

  265. korendy'den ilk alışverişimi yaptım. paketleme inanılmaz tatlıştı. Merak ettiğim ve Denemek istediğim çok ürünü var, Fiyatlar keşke daha uygun olsa. 

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 00:12


  264. UFAK BOY yüz temizleme jeli alacaktım 54,90'a. kargo aşamasına geldim 15,90 lira kargo ücreti dedi, almaktan vazgeçtim.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=kveZNunHJd0&ab_channel=stdoggo2 çıkış yapıyorum)

  ekleme: şimdi denedim justinbeauty'de ise ₺14,90'mış kargo. türkiyede kore kozmetiği almaya an itibariyle tövbe ettim sanırım. sanki ürünleri ederinde alıyoruz da, bir de 500 lira kargo ücreti ödüyoruz.

  22 haziran 13:20 22 haziran 13:32

  263. klairs güneş kremi için indirim kodunu hala göndermeyen firma. güya 1 hafta içinde gönderilecekti, 1 ayı geçti hala hiçbir şey yok.

  12 haziran 00:37 12 haziran 00:38

  262. Dikkat: Mini boy ürünlerin kapakları tam boy ürünler gibi sıkı olmayabilir. Bu yüzden bazen yurtiçi kargo sürecinde sızma ya da dökülmeler olabilir. Sipariş verirken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz...

  Sitesinde böyle müthiş mantıklı açıklama bulunduran firma

  Kapağı açık ürünü yollar sen de yüzlerce lira ödediğin ürünü hevesle alırsın, aaa bir de bakarsın ürün kartona dökülmüş amaaaan nolmuş sanki korendy zaten su götürmez bir zekadan çıktığı belli olan açıklamasını yapmış...

  Ona göre sadece kartona bakım yapma ihtimali olan ürün de alabilirsiniz .. ne kadar harika. Kalp <3

  11 haziran 21:50