yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (281)
  • medya (47)

  281. geçen girdimde yazmıştım birkaç gün önce, bedava tester'ları kırpmışlar diye. şimdi tekrar baktım, 1 bedava tester için harcanması gereken tutar miktarını arttırmışlar yine. yani artık 5 bedava tester için harcamanız gereken tutar 800 lira. tester istiyorsan satın al diyorlar yani. acaba bu markalar bütün dünyada bedava dağıtılan bu testerların böyle parayla satıldığının farkındalar mı merak ediyorum.

  22 ağustos 18:45 22 ağustos 18:46

  280. bedava vermesi gereken tester'ları fahiş fiyata sattığı yetmezmiş gibi alışverişle birlikte verdiği bedava tester sayılarını da iyice kırpmış olan mağaza. sepete 550 liralık ürün atıyorsun 4 tane tester hakkın var diyor. 5 tester için 600 lira alışveriş yapman lazımmış... eskiden bir siparişle 5 tester alabilirdik kargo bedava tutarında alsak bile. şimdi kargo bedava tutarı olan 250 liralık alışveriş yapınca 2 tester alabiliyorsun sadece. komik. yani tester olayını pratikte bitirmişler.

  15 ağustos 14:39

  279. ücretli "tester" satmak nereden baksanız aşırı dandik ve ezik bir olay. 2 ml şeyi 5 liradan satmaya çalışan hiçbir firmayla işim olmaz.

  15 nisan 04:27


  278. dün gece çarktan kazandığım 600 tl ve üzeri alışveriş için 100 tl indirim kodum var. bu kupon yalnızca indirimsiz ürünlerde geçerli ve akşam 8de sona erecek. kullanamayacağım için hibe etmeyi düşünüyorum, isteyen kişi mesaj atarsa kodu iletebilirim.

  15 mart 12:29 15 mart 12:29

  277. korendy den sadece 1 defa alışveriş yaptım, ama denediğim bazı testerlar o kadar iyiydi ki, sürekli fiyatlarına baktım :/ sürekli yıkıldım yani :d

  yıllardır saçma sapan kremlere para vermisiz ben cildimin tek ihtiyacının nem olduğunu yeni yeni anlıyorum.. zira denediğim testerlardan sonra cildimi öyle dolu, ferah ve neme doymuş hissetmiştim ki .. adamların boşuna cildi parlamıyor anam 7 defa tonik üstüne esans üstüne kağıt maske vs. vs. tabi pambık gibi olur cildin... karma ciltli biri olarak bu fiyatlara gücümün yetmeyeceği kanısındayım ve kore tarzı esans yerine geçecek, nemlendirecek (yağ odaklı olmayan) ürün önerileriniz var mı? trde watsons ve gratiste tamam var ama hep parfümlü vs.

  parfümsüz, alkol odaklı olmayan ve nemlendirici mist, losyon, jel nemlendirici vs. içeriği temiz uygun fiyatlı bir öneriniz varsa ellerinizden öper bu girdi.

  not: a1 türkçe ile yazılmıştır, üzgünüm.

  22 şubat 01:54 22 şubat 01:55

  276. websitede yazan kur kısmını kaldırdıklarını fark edip geldim kim ne yazmış diye, benim gibi başka fark edenler de olmuş. Zam geldiğinde günü gününe güncelleme yapıp fiyat arttırıyorlardı, resmen aptal yerine koymaya çalışıyorlar

  25 aralık 2021 17:42

  275. başlangıçta sevdiğim bir platformdu. gerçekten inanamıyorum stokları aynen dururken (sitede görülüyor) doları bahane ederek öyle zamlar yaptılar ki. sonrasında yaptıkları sözde indirimler çok komik durdu çünkü neredeyse zam öncesi fiyatlarından pahalıya gelecekti. zam üstüne indirim yapsan ne yazar. 30 ml lik bir seruma nasıl 445 lira biçilir akıl almıyor. bundan sonra sadece influencerlar ve zenginler alır bence. eskiden iyi kötü çalışanlar, maaşı olanlar ve hatta para biriktirerek öğrenciler de bir şeyler alabiliyordu şimdi bu fiyat politikasıyla kendi ayaklarına sıktılar (bu durum sadece ekonominin kötü olmasıyla açıklanamaz). neyse ki sektöre şöyle bir etkileri oldu artık türk markaları da yavaş yavaş benzer içeriklere odaklanmaya başladı bence gittikçe daha iyi hale gelecekler ve korendy bu fiyat politikasıyla devam ederse onlarla rekabet edemeyecek, sürdürülebilir bir şey değil bu, acilen tüketici dostu olmaları gerek. yani olay boykot etmeye bile kalmaz çünkü zaten istesek de alamayacağız.

  25 aralık 2021 16:01


  274. Kesinlikle boykot edilmesi gereken firma. Ürünlerin çoğu sephoradan daha pahalı. Ürünlerin bir kısmı güzel olabilir ama bu fiyatlara asla değmez? Yıllarca laboratuvari olan gelişmiş teknolojilere sahip bir sürü mağazası olan firmadan daha pahalı satmak neyin kafası. Alıcı aptal değil?

  25 aralık 2021 15:14

  273. indirim yapmışlar güya kur güncellemesi diye ama yaptıkları indirim şöyle:

  en son 19 aralık'ta kuru 17tl alıp yapmışlardı zamlarını, ama şimdi kur sayfasını kaldırmışlar komple. ( öncesinden alınmış ekran kaydım var, ordan bakıyorum hangi gün kuru kaç almışlar diye.) bi örnek ürün üzerinden gideceğim: mesela klairs water gel ürünü. en son fiyatı 612 tl'ye kadar çıkmıştı. kur 17tl iken 612 tl ise bu ürün, şu anda kur 11,5 iken 414 tl olması lazım. hatta kur 11'e doğru gidiyor ara ara, o zaman 396tl olsun. ama bakıyoruz korendy'nin sitesine, kaç güncel fiyatı? 459tl. korendy'nin burda "dolar tekrar yükselirse diye pay koyduk" deme hakkı da yok, çünkü çıktığı an günü gününe yansıtıyordu zamları.

  burda zamlanan ürünlerin çoğu aylardır stokta olan ürünler, dolar 7-8 iken getirmişti zaten. son indirimde de yeni getireceği ürünleri zaten önsiparişle aldı, yani parasını peşinen aldı bizden yüksek kurla ve şimdi siparişi verirken düşük kurdan verecek bize yüksek kurdan fiyatlandırma yaptığı halde. zarar etme ya da düşük fiyata satarsa yerine yenisini koyamayacak olma durumu yok. indirim bitmeden fiyatları düşürmemiş olması zaten niyetlerini belli ediyor.. her zamda dolar yüzünden diyorsaniz zamları uyguladığınız hızda indirimi de uygulayın lütfen.

  bu süreçte zam yapan diğer sitelere *henüz* bir şey demiyorum, çünkü çoğu haftalarca bekleyip artık dayanamadığı noktada yaptı zamlarını, o yüzden geri çekmeleri için süre verebilirim şimdilik. ama korendy? müşterisinin güvenini çoktan kaybettiği için ve yıllardır uyguladığı müşterisini aptal yerine koyma politikaları yüzünden korendy'nin karından ne kadar zarar ettiğini umursamak zor oluyor biraz.

  24 aralık 2021 23:35 24 aralık 2021 23:38

  272. 10 ay önce 250 liraya aldığım serumu 600 liraya görünce baya yıkıldım açıkçası. ne yazıkki cildimi kurtaran ürünlerin satışını yapmalarına ve hatta alabilecek gücüm olmasına rağmen bu paraları vermek istemiyorum artık.

  24 aralık 2021 16:51 24 aralık 2021 16:55