yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (286)
  • medya (46)

  286. Yaptığı son indiriminden aldığım ürünlerin biraz önce elime ulaştığı sitedir.

  İndirim oranları aman aman olmasa da denemek istediğim ürünler olduğu için bir alışveriş yapmıştım. Aldığım ürünler Jumiso Waterfull Hyaluronic Acid Toner ve Beauty of Joseon Revive Eye Serum Ginseng + Retinal oldu.

  Tester seçme özelliğini bu kampanya için kaldırmışlardı, hiçbir şey koymayacaklarını düşünmüştüm ama Klairs Fundamental Eye Awakening Gel testerını eklemişler. 

  23 kasım 17:34

  285. İndirim maili gelince sitesine girip bakmış ve beynim error vererek çıkmıştım, hatta herhalde uykulu olduğumdan anlayamadım indirim sistemini demiştim ama demek ki sorun bende değilmiş. 

  Sadece indirim yapmış görünmek için öyle saçma sapan bir sistem kurgulamışlar ki, bu açgözlülük ve kurnazlık karşısında söyleyecek söz bulamıyorum artık ben. Korendy pazara ilk girdiğinde her konuda müşterisine değer veren ve bu sebeple öne çıkabilmiş bir firmaydı. Akla sığmayan stratejilerle bence müşterideki marka algılarını yerin dibine soktular.

  Edit : black friday için 4 al 3 öde kampanyası yapmışlar. İşte fesaret işte cesaret işte vizyon. 

  20 kasım 23:39 25 kasım 17:17

  284. (bkz: cosrx aha 7 whitehead power liquid) denemek için indirim bekliyordum ancak yalnızca 50 küsür liralık bir indirim oluyor sepette. Sample ürün de seçemiyorsunuz. Böyle kurnazlıklara gerek var mı acaba. Birkaç yıl önce kore'ye giden arkadaşıma sipariş vermiştim bir sürü ürün aldırmıştım. İstediğim ürünlerin 2 katı kadar sample ve deneme boy ürün gelmişti. Küçücük ürün alımlarında bile avuçla sample verdiklerinden bahsetmişti arkadaşım. O kadar fazla ürün vardı ki çevreme hediye etmiştim yarısını. Hal böyleyken burada bu ürünleri alışverişte verirken bu tutuma girilmesi çok garip. 

  16 kasım 13:00


  283. evlere şenlik bir indirim yapmışlar. öncelikle üstteki süslünün de bahsettiği gibi indirim zamanı testerları tamamen kaldırmışlar. tester bizim hakkımız değilmiş, onların bize bahşettiği bir iyilikmiş anlamına gelen de bişeyler yazmışlar, sağolsunlar. operasyon yoğunluğu ile siparişe tester eklemenin alakasını da çözebilmiş değilim, zaten geç gönderecez demişsiniz, tester koymayınca yoğunluk azalıyor mu? o zaman alırken de 2 üründen fazla ürün almayalım, farklı ürünleri bulup pakete koymak yoğunluğu arttırıyor madem sfasdg. saçma bir bahane olmuş.

  yaptıkları indirim de komik bi %15bişey zaten. ama bazı ürünlerde iki tane alırsan ikincisine %30 oluyormuş. çoğumuzun farklı ürün denemek istediğini düşünürsek olayın saçmalığı anlaşılır heralde. çok indirim yapmış gibi görünmek için indirim şartlarını "şu olursa öyle, bu olursa böyle" diye trigonometri problemine(gizlinot: lol) çevirmişler ki normal bir müşteri için indirim oranının sadece %15 olduğu farkedilmesin.

  hadi indirim azmış bari puan kullanayım da düzgün bi miktara insin fiyatı derseniz onu da düşünmüş korendy. önce puanları ürünün tam fiyatından düşüp sonra yüzdelik indirimi uyguluyor ve bu arada da puanın bir kısmını kaybediyorsunuz haliyle. ben 300 liralık üründen 50tl'lik puan indirimi hesaplayınca iki yöntem arasında 7,5tl kayıp buldum mesela. fiyat arttıkça orantısal olarak kayıp da artıyor tabi. zaten son 1 senedir ürün fiyatları katlanarak artarken puanların değerinde hiçbir güncelleme de yapılmadığı için puanların değeri de enflasyon karşısında eriyor tl misali.

  16 kasım 12:08

  282. An itibariyle 3 günlük indirim uğruna tester seçeneğini kaldırmış site. Yani "madem daha az para ödüyorsun, o zaman kusura bakma tester mester koklatmam kardeşim" diyor. Zaten 200 liraya 1 tester hakkı vardı, şimdi onbinlerce liralık alışveriş de yapsan yok. Kurnazlığı abartmış sitedir.

  15 kasım 23:17

  281. Fiyatları rakip sitelerden çok yüksek ve ben yılda 1 kez buradan alışveriş yapıyordum fakat artık diğer sitelere yöneldim. Tek ürün bazında değil her üründe minimum 50-75 tl bandında fark var.

  4 kasım 13:25

  280. geçen girdimde yazmıştım birkaç gün önce, bedava tester'ları kırpmışlar diye. şimdi tekrar baktım, 1 bedava tester için harcanması gereken tutar miktarını arttırmışlar yine. yani artık 5 bedava tester için harcamanız gereken tutar 800 lira. tester istiyorsan satın al diyorlar yani. acaba bu markalar bütün dünyada bedava dağıtılan bu testerların böyle parayla satıldığının farkındalar mı merak ediyorum.

  22 ağustos 18:45 22 ağustos 18:46


  279. bedava vermesi gereken tester'ları fahiş fiyata sattığı yetmezmiş gibi alışverişle birlikte verdiği bedava tester sayılarını da iyice kırpmış olan mağaza. sepete 550 liralık ürün atıyorsun 4 tane tester hakkın var diyor. 5 tester için 600 lira alışveriş yapman lazımmış... eskiden bir siparişle 5 tester alabilirdik kargo bedava tutarında alsak bile. şimdi kargo bedava tutarı olan 250 liralık alışveriş yapınca 2 tester alabiliyorsun sadece. komik. yani tester olayını pratikte bitirmişler.

  15 ağustos 14:39

  278. ücretli "tester" satmak nereden baksanız aşırı dandik ve ezik bir olay. 2 ml şeyi 5 liradan satmaya çalışan hiçbir firmayla işim olmaz.

  15 nisan 04:27

  277. dün gece çarktan kazandığım 600 tl ve üzeri alışveriş için 100 tl indirim kodum var. bu kupon yalnızca indirimsiz ürünlerde geçerli ve akşam 8de sona erecek. kullanamayacağım için hibe etmeyi düşünüyorum, isteyen kişi mesaj atarsa kodu iletebilirim.

  15 mart 12:29 15 mart 12:29