yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  20. yeni eve taşınan 4-5 kişilik bir aile eve taşındığı gün ev ile ilgili hayalet hikayeleri duyar ama asla inanmaz. henüz taşınırken evde hayaletlere dahil kanıtlar görür ve gergin bir şekilde dalga geçer. hikaye başlar. sonrası da aynı gidiyor zaten.

  14 eylül 11:31

  19. daha az önce marianne'i izlerken kendi kendime söylendiğim detaylardandır. kadın, arkadaşının ailesinin evine ziyarete gidiyor. gece herkes uyuyor fakat kızımız uyuyamıyor bu çok normal. ışıklar gölgeler rahatsız ediyor bu da normal. ama sonrasında hanım kızımız tuvalet için kalkıyor ve olaylar tuhaflaşıyor. tuvalete gitmek için üç kat inen kızımız yolda duyduğu takırtılara, cızırtılara rağmen devam ederek zar zor tuvalete ulaşıyor. içerideyken adım sesleri duyuyor ve kilitlediği kapı bir anda zorlanmaya başlıyor. şimdi sevgili arkadaşlarım şu durumdayken lavabodan çıkmadan önce ışığı ( ışık içeriden kontrol ediliyor) kapatıp, korka korka 3 kat yukarı çıkmaya çalışıyor ama asla bir ışık yakayım demiyor. daha yolun yarısında ev sahiplerini anormal bir şekilde kapının önünde görüp tuhaflığı seziyor ama asla arkadaşıma gideyim, kendimi koruyayım demeyip kadına iyi misiniz diye soruyor... söyleyeceklerim bu kadar.

  edit:imla

  17 ocak 2020 03:23 17 ocak 2020 03:37

  18. Floresan lambanın ışığı gidip gelir, akabinde elektrikler gider.

  17 ocak 2020 00:03


  17. eğer Türk yapımı korku filmiyse olay anadolunun tenha bir kasabasında geçer. küçük kızı, ona musallat olanlardan kurtarmak için köyün hocasına götürürler. büyük ihtimalle kıza büyüyü yapan çevresinden bir kadındır. bu kadın ya babasının metresi ya da annesinin eski bir husumetlisidir. bazen büyüler karışır. anneye veya ablaya yapılmak istenen büyü küçük kıza yapılır. büyü filmin sonunda bozulur. uzun, tecvitli dua ve kapanış...

  15 ocak 2020 13:16

  16. 3 katlı, Allahın unuttuğu dağın başındaki eve sırf sebepsiz yere(!) ucuz diye yerleşen ailemiz eşyalarını yerleştirir.Ama evin küçük çocuğu dışarıdayken evin bir odasının penceresinden kendisine bakan hayalet görür.Akşam olur bodrumdan koşma ve çocuk  sesler gelir.Kapılar gıcırdar kendi kendine kapanır.Hatta evin ortanca ergen kızı banyonun aynasına bakarken arkasında ona bakan öcü görür ama o evden taşınmazlar.Evin küçük çocuğunu gece öcüler havada döndürür ama hala o evden taşınmazlar.Rahip çağırırlar rahipin incilini fırlatır hayaletimiz,kutsal sular fırlatılır havaya ve böğürme sesleri gelir.Kötü ruh başarıyla uzaklaştırılmıştır artık.

  3 şubat 2019 22:06

  15. evi yeterince gezmeden kurcalamadan başkalarının eşyalarıyla yerleşen yeni ev sahipleri.

  10 aralık 2016 18:15

  14. bünye çok fazla korku filmine mağruz kaldığından,görüldü mü yüzde tebessümle filmin izlenilmeye devam edildiği klişelerdir:

  1.kamp yapmak için bula bula cenabet bir orman bulan ve çadırda çatır çutur sevişecekken öldürülen liseliler

  2.birinci maddeye bağlı olarak, ilk kurbanlar olan sarı saçlı güzel kız ve şişko gözlüklü nerd çocuk ya da bir siyahi çocuk.

  3.''oraya giden,bir daha asla geri dönmedi.''-lan bu repliği duyunca aklına yahya kemal beyatlı'dan sessiz gemi şiiri gelen tek kişi ben miyim swh?(gizlinot: Bir çok gidenin her biri memnun ki yerinden, bir çok seneler geçti; dönen yok seferinden. )

  4.g*tüm g*tüm korkmasına rağmen ailenin hiç bir ferdi o hayaletli evden dışarı çıkmaya çalışmaz.filmin bilmediğimiz karelerinde hayaletimiz yemeğe temizliğe yardım falan ediyor galiba diye düşündürtür.

  5.evin küçük çocuğu tuhaf davranışlar sergilemeye başlar fakat ortalığı kan revan içinde bırakana kadar kimse çocuğa aldırmaz:

  x:jeremy,kızımıza garip şeyler oluyor.gece gece çığlıklar atmaya başladı.

  y:ah hayatım müzik okuluna gidecek,ses egzersizi yapıyor.

  x:jeremy,kızımızın kafası ters döndü.aman tanrı'm!

  y:ah, lucy.kapa çeneni.jimnastiğe yeteneği var tamam mı?babaannesine çekmiş.

  6.sıradan görünmesine ve normal biri gibi davranmasına rağmen, şiddete meyilli psikopatlar (gizlinot: tamam bak bunun doğruluk payı var.pek çok psikiyatrik kaynak, psikopatların hissiz olmasına karşın hissediyormuş rolünü gayet iyi yapabildiklerini söyler. )

  7.çığlık duyunca mutlaka sesin geldiği yöne koşmalısınız.çünkü gerizekalılık bunu gerektirir.

  9 aralık 2016 20:06


  13. Meraklı beyaz bi kadın. scream serisinde bu klişelerle baya dalga geçilmiştir

  9 aralık 2016 08:54

  12. tabiikide o gelen garip sesleri merak edip hemen kosa kosa gidip bakinan bir adet genc, ve mumkunse zenci olani, ve ilk onun olmesi ilk olmasa bile muhakkak olmesi :) buyrun izleyin : https://www.youtube.com/watch?v=dZ_LzFhvsmQ

  9 aralık 2016 07:34

  11. çatıdan garip sesler gelmesi.

  9 aralık 2016 00:03