5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (2)
  • medya (7)

8. Metallic serisinden 733 aqua, 291 purple drama ve 750 mystery renklerine sahip olduğum, aşırı pigmentli ve yansıtıcılığı muhteşem olan farlardır.

Normal fiyatları olan 25 TL'yi bile bence o pigmentle hak ediyorlar ancak 3 al 2 öde kampanyasıyla tanesi 10 TL'ye geldiğinde gerçekten tam bir f/p ürünü oluyorlar.far bazı ile sabah sürdüğüm far akşama kadar gözümde kalıyor ve kesinlikle dağılmıyor; ancak far bazı olmadan kullanıldığında göz kapağındaki çizgilerde tamamı birikme yapıyor.

talc ve mica içermesi yani İçeriğinin kötü olması, orta seviyede tozutma ve dökülme yapması haricinde herhangi bir sıkıntısı bulunmayan, sıkıştırılmış pigment yapısındaki çok güzel farlar.

Olumsuz özelliklerini göz ardı edebilecek süslülere renklerinin güzelliğini görmek için bile, bu farlara bir bakmalarını tavsiye ederim.

31 ekim 15:06

7. özellikle mystery rengine bakmak için gidip, hazır 3 al 2 öde varken 3 rengini almış bulundum. ben refill halde olanlardan aldım ve tekli refill paleti de 4'lü refill paleti de 8 liraydı. bazı farlar parmağınızla elinizin üzerine swatchladığınızda çok iyi renk verir de göz kapağınızda o başarıyı yakalayamazsınız ya en çok bundan çekinerek aldım ama eve geldiğimde hemen fırça ile denedim ve sonuç çok başarılı. tozutuyor ve dökülme yapıyor ve içeriği ilk sıralarda talc ve mica olduğu için pek temiz değil ne yazık ki. benim aldığım renklerden biri (burnt cinnamon) harmony serisinden bu arada ve bu yeni seride kızıl tonlarda mat farlar da bulunuyor. en kısa zamanda tekrar gidip yeni bir renk bakacağım paletteki son boşluk için.

ilgili medya:
2
31 ekim 13:11

6. Dün birçok farı mıncıkladım denemek için bir tanesini aldım. Bendeki 525 red earth rengi pigmentasyon harika. Metalik seri de güzeldi ama ben günlük kullanabileceğim kızıl kahve red earth rengini seçtim. Far göze uygulanınca duo chrome gibi gözüküyor bu performansı beklemiyordum açıkçası. Kol üzerindeki swatchlarını ekliyorum süslüler.

Edit: farlar refill halde satılıyor. Uygularken biraz gözaltına dökülme sorunu mevcut ayrıca bilginiz olsun.

ilgili medya:
1
29 ekim 13:24 29 ekim 13:31


5. Koton makyaj serisini ilk çıkardığı zamanlarda arkadaşımla keşif yaparken 022 champagne renginin highlighter olarak muhteşika olduğunu keşfetmiştik. Birçoğumuz şöyle sedefli, tenle birleşen, kuru durmayan ve ışığı oldukça güzel yansıtan bir highlighterı uzun uzun arayıp  bulamadığımız için vazgeçip simlisini aldık zamanında ama bu gerçekten renk ve doku olarak beklentilerimi tam karşıladı. Gel gelelim kalıcılığı sıfffır:( . Kolonya gibi sanki, uçuyor. Altına bir zamanlar aşırı mainstream olan nivea men after-shave balsamı sürüp denedim ama aşırı bir fark olmadı. Çok da peşine düşmedim, gittim mary lou aldım :(. Fix plus ya da muadili güzel sabitleyicilerle bu artırılabilir tabii ama denemedim. Velhasıl, sürekli yenilerim ya da çok güzel sabitlerim diyorsanız düşlerinizdeki highlighter olabilir.

26 ekim 00:21

4. Metalik farları muazzam. Bence şuan piyasadaki farlara göre uygun da bir fiyatı var. Tozutma, haliyle de göz altına dökülme yapma gibi bir problemi var ama farlar o kadar pigmentli, gözde o kadar canlı duruyor ki çok da problem olmuyor. Sürümü de çok kolay, bin kere fırçayla alıp tekrar tekrar uygulamanız gerekmiyor hemen rengini veriyor. Renkler de harika bu arada. Mutlaka bir bakın

26 ekim 00:17

3. Baroque isimli metalik yansımalı farını bulduğunuz yerde kapın kızlar! Hani hepimizin süreyim çıkayım, uğraştırmasın ama uğraşmış gibi gözüksün, gözümü büyük göstersin, canlı göstersin, uzun süre gözümde kalsın diye arandığı farı koton yapmış ve sadece 14₺ ye satıyor. Son 1 aydır falan basit bir karıştırma fırçasıyla 2 dakikada sürüp kirpiklerimi de bolllca rimelleyip muazzam bir makyaj elde ediyorum.

ilgili medya:
1
25 ekim 21:54 25 ekim 21:57

5

2. Bana kalırsa makyaj koleksiyonu çıkaran giyim mağazaları içinde en iyi farları koton üretiyor.

Adamlar resmen pigmenti far yapmışlar. En büyük eksisi tozutuyor oluşu. Ama bence metal far serisi efsane.

ilgili medya:
1
22 ekim 20:56 22 ekim 20:58


1. bugün ilk defa kozmetik satılan mağazalarından birini ziyaret etme fırsatı buldum. ten ürünlerinden ziyade göz farlarını inceledim ve açıkçası başarılı ve kaliteli olduğunu düşünüyorum, mat farları var mı bilmiyorum varsa da görememiş olabilirim.sedefli ve metalik çeşitleri vardı. özellikle metalik farların pigmentasyonu i-na-nıl-maz başarılı yağ gibi akıyor desem yeridir.sedefli farlara baktığınızda mat gibi gözüküyor swatchlatınca sedefli dokusunu görebilirsiniz bazsız uzun süre idare edeceğini düşünmüyorum ancak metalik serisi harika ben hoşuma gidenleri koluma swatchladım özellikle mystery isimli farı mac- club ve wet n wild- definere acayip benziyor. bazsız cayır cayır pigmentasyon verdiler. fiyatları 14,99₺ bugün kozmetikte 3 al 2 öde fırsatı vardı ayrıca seçili farların fiyatı 9,99₺ idi. 

ilgili medya:
2
19 ekim 22:19