sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (2)
 • medya (10)

17. efsane pigment veren farlar. 3 tane almıştım kampanyalı olduğu zamanda, birini arkadaşım kaptı. far bazıyla oldukça kalıcı oldu bende (düşük göz kapaklı olduğum da düşünülürse özellikle)

10 ocak 09:29

16. Dokusu süper yumuşacık pigment süper delice renk veriyo okey ama bi saat sonra gözde far yok????

24 aralık 2018 22:02

15. Aksi bir ayrıma uğramadıysa tüm renkli kozmetik ürünleri %50 kampanyasına dahil olan farlar. Birkaç tane mat rengini de gördüm ve 9.95 TL gibi bir fiyattan düşecek olmasına inanamadım. Sedefli ve yansımalı farlarıda 14.95 TL idi. Mor, yeşil,lacivert, kızılmavi yansımalı,şampanya,pembe gibi ilginç renkleri var ve parmakla uygulamada direk rengi transfer edecek kadar yumuşak ancak parmak ile de ezilmiyor. (İndirimli de 9.95 -14.95 ise yine uygun. Essence bile 23.90 TL ye satıyor tekli duochrome farları)

Ayrıca boş filler da satılıyor ve 7 -8 liraydı. Başka farlarınıza boyut olarak uyuyorsa düşünebilirsiniz.

24 aralık 2018 13:59

14. Renkleriçok güzel fakat tozutuyor ve kalıcılıği iyi değil.

20 aralık 2018 15:14

13. renk olarak tonlarını beğendiğim ancak kalıcılığını pek sevemediğim farlar.

20 aralık 2018 14:30

12. ışıltılı renklerin pigmentasyonu ve yumuşaklığını beğendiğim, indirimde 10 liraya düşmüş farlar. fiyat kalite performansını baya beğendim. bendeki sepia rengi. göründüğü gibi soğuk ve küllü olmayan bir renk. ambalajı tatlı, aynası da var. ancak ben kendisini depot edip boş palete koydum. bunu düşünenler için, metal gibi görünen bir pan çıkmasına rağmen mıknatısa yapışmayan bir malzeme olduğunu görmek şaşırttı. ben de bir buzdolabı magnetini farın tabanı şeklinde kesip pane japon yapıştırıcıyla yapıştırdım. bu şekilde mıknatıslı palette rahatlıkla kullanıyorum.

19 aralık 2018 23:27 19 aralık 2018 23:29

11. mat farlar hakkında yorum yapamayacağım denemediğim için ama metalik seri ve ışıltılı farlar yumuşacıktı, bol pigmentliydi ve koluma güzel transfer oldu. renk sırf elimde kalmadı.

benim aldığım, 230-cinnamon adlı ışıltılı bakır rengi bir far. aynalı, şık rosegold bir paketi var. parmağımla veya düz (gizlinot: kedi dili fırça gibi) far fırçasıyla göz kapağıma sürüp, karıştırma fırçasıyla dağıttığımda, katlanma bölgesine ekstra mat bir geçiş rengi sürmeme gerek kalmıyor, turuncu ara renk geçmişim gibi oluyor.

10 liraya alabileceğim en iyi fardı bence kendisi. paketlemesinden pigmentine kadar her şeyini sevdim.

ilgili medya:
2
19 aralık 2018 20:25

10. metalik olanlarının burada swatch'larını görüp merak etmem üzerine mağazada tester'larını mıncıkladığım koton beauty farı. evet çok pigmentli, renkler şahane, hatta gördüğüm en yoğun pigmentli uygun fiyatlı far olduğunu bile söyleyebilirim. fakat içine parabeni basmışlar, eğer içerik konusunda hassassanız asla önermiyorum. sırf bu yüzden son dakika girdiğim kasa kuyruğundan çıkıp üzülerek baroque rengini geri bıraktım.

11 aralık 2018 00:01 11 aralık 2018 02:11

9. Metallic serisinden 733 aqua, 291 purple drama ve 750 mystery renklerine sahip olduğum, aşırı pigmentli ve yansıtıcılığı muhteşem olan farlardır.

Normal fiyatları olan 25 TL'yi bile bence o pigmentle hak ediyorlar ancak 3 al 2 öde kampanyasıyla tanesi 10 TL'ye geldiğinde gerçekten tam bir f/p ürünü oluyorlar.far bazı ile sabah sürdüğüm far akşama kadar gözümde kalıyor ve kesinlikle dağılmıyor; ancak far bazı olmadan kullanıldığında göz kapağındaki çizgilerde tamamı birikme yapıyor.

talc ve mica içermesi yani İçeriğinin kötü olması, orta seviyede tozutma ve dökülme yapması haricinde herhangi bir sıkıntısı bulunmayan, sıkıştırılmış pigment yapısındaki çok güzel farlar.

Olumsuz özelliklerini göz ardı edebilecek süslülere renklerinin güzelliğini görmek için bile, bu farlara bir bakmalarını tavsiye ederim.

31 ekim 2018 15:06

8. özellikle mystery rengine bakmak için gidip, hazır 3 al 2 öde varken 3 rengini almış bulundum. ben refill halde olanlardan aldım ve tekli refill paleti de 4'lü refill paleti de 8 liraydı. bazı farlar parmağınızla elinizin üzerine swatchladığınızda çok iyi renk verir de göz kapağınızda o başarıyı yakalayamazsınız ya en çok bundan çekinerek aldım ama eve geldiğimde hemen fırça ile denedim ve sonuç çok başarılı. tozutuyor ve dökülme yapıyor ve içeriği ilk sıralarda talc ve mica olduğu için pek temiz değil ne yazık ki. benim aldığım renklerden biri (burnt cinnamon) harmony serisinden bu arada ve bu yeni seride kızıl tonlarda mat farlar da bulunuyor. en kısa zamanda tekrar gidip yeni bir renk bakacağım paletteki son boşluk için.

ilgili medya:
2
31 ekim 2018 13:11