girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (8)

43. Vücut spreyini kullanıyorum. Gayet güzel ve gördüğüm en kalıcı vücut spreyi.

16 mayıs 22:49

42.  Açılı pudra-allık, far karıştırma, Eyeliner ve fondöten fırçası aldım 2 sene önce. Kaç kere yıkadım ama 1 tane bile kıl dökülmedi! Fondöten fırçası çizgi bırakmıyor, karıştırma fırçası yumuşacık. 

Yanlış hatırlamıyorsam pudra-allık ve fondöten fırçalarını 10ar liraya, diğerlerini de 7 liraya almıştım. 

Deneyin süslüler pişman olmazsınız.

16 mayıs 00:17

41. Bugün mocha isimli allığını 10 liraya aldım. Daha güzel renkler kesinlikle vardı ama evdekilere benzemesin diye biraz daha farklı olarak bunu aldım. Turuncumsu kahvemsi far için far paleti alacağıma allık alayim o niyetle de kullanırım diye düşünen biri olarak far olarak da beğendim.

Eve geldiğimde yüzümde denedim ve dağılması yüzde duruşu fena değil hatta iyi bile diyebilirim. Far olarak da çok güzel geçiş rengini sağlıyor.

Kalıcılığı da benim için yeterli geldi.

Diğer alliklara göre benim aldığım rengi daha kuru/sertti. Ama yumuşacık kayanları da vardı.

10 liraya alınır mı derseniz bence alınır.

Umarım ilerleyen günlerde alerji yapmaz. Sizi yine buradan bilgilendirecegim :)

15 mayıs 23:40


40. farlarını denemiştim zamanında, pigmentasyonu fena değil, fazla da tozutmuyor. Tavsiye eder miyim? Yani bence çok da elzem değil açıkçası aynı fiyata çok daha güzel ürünler alabilirsiniz bence.

30 mart 01:54

39. oldukça önyargılı olduğum ürünlerdi ama haklarında oldukça fazla olumlu yorum duydum. aynı önyargıyı h&m ürünlerine karşı da hissetmiştim ama deneyince birkaç ürününden memnun kaldım, o yüzden kotona da bir şans vereceğim sanırım. nişantaşı city's ve cevahir avm mağazalarında bayaa büyük standları var bu arada, arayanlara duyurulur.

29 mart 17:24

38. normalde yapacağım bir şey değildir bu tarz mağazalardan kozmetik ürünleri almak, ama arkadaşım denerken African Tulip isimli edt'i çok hoşuma gitti. kalıcılığı elbette ki fazla değil, ama fiyatı da düşünürsek gayet normal, gün içinde tazelemek gerekiyor. bir daha kullanır mısın derseniz, kesinlikle evet derim, marka bir parfümden hiçbir farkı yok gözümde.

28 mart 18:17 ed.29 mart 09:06

37. Bugün gittiğimde 3 al 2 öde kampanyası vardı tüm kozmetik çeşitlerinde. Fiyatlar ne çok uygun ne çok pahalı ancak kotonu kozmetik ile bağdaştıramadığım için beğendiğim şeyler olduysa da almadım. Uzun zamandır arayıp bulamadığım tekli farlarından cinnamon rengini bulunca kayıtsız kalamadım ama. Rengi tam tanımlayamıyorum ama bakır ağırlıklı bir renk. Bütün göz renklerine uygun, biraz tozutan, yumuşak yapıda, tek başına da kullanılabilecek bir renk olduğunu düşünüyorum. Ambalaj olarak da şık ve aynalı olduğunu belirtmem lazım. Medya ekliyorum hemen.

ilgili medya:
1
27 mart 22:45


36. çok güzel nude likit rujları ve kremsi yapıda allıkarı da içeren ürünlerdir. dusty pink isimli bir allık aldım. eflatunumsu bir renk. tarif edemedim ama görsel eklerim, çok beğendim. gitmişken bakmanızı tavsiye ederim.

24 ocak 22:09

35. ojelerini beğeniyorum renk skalası ve kalıcığı güzel.

3 haziran 2017 23:31 3 haziran 2017 23:32

34. bugün bir parfümünü (tropical forest) sıkayım dedim kıyafetime sıktım bu parfümü allahım nasıl bir kalıcılıktır bu kıyafetin üstünden bileğime sinmiş resmen.. ben kokuyu sevemedim ama bir deneyin derim eğer kokuyu severseniz 30 liraya baya kalıcı bir parfümünüz olabilir..

ürün: http://www.koton.com/tr/kadin-tropical-forest-parfum-50-ml/p/7KAK61012AA600T

burada stokta görünmüyor ama ben mağazalarda hep görüyorum..

30 mart 2017 23:22