girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (8)

43. uzun zamandır elimde olan ürünler, bu sebepten hala satılıp satılmadıklarından emin değilim.

Likit mat ruj 404 dreamy - hafif kahve alt tonlu çok koyu pembemsi gül kurumsu bir ruj. kokusuna bayılıyorum, kalıcılığı efsane başarılı fakat biraz kurutma yapıyor. makyaja başlamadan önce bir lip balm sürüyorum makyaj sonunda onu silip bu ruju sürdüğümde kurutma problemi yaşamıyorum. kremsi bir yapısı var, aplikatörü de biraz geniş bu sebepten sürerken biraz çizgilerden taşırma sorunu oluyor.

eyeshadow quad 801 dark taupe - aşırı güzel bir dörtlü far. bir tane simli açık şampanya rengi var, göz içi ya da kaş altı aydınlatmasında kullanılabilir. denemedim ama yanakta aydınlatıcı olarak da güzel durabileceğini düşünüyorum. bir tane simli soğuk açık kahverengi var, tüm göz kapağında kullanılabilir. bir tane mükemmel bir simli tuğla rengi var ki sırf bu renk için bile elde tutulabilir. ben bunu genelde fırçamı ıslatıp alt kirpik diplerimde kullanıyorum. bir tane da mat koyu kahverengi var o da katlanma bölgesinde kullanılabilir. dışarıda makyaj yapacaksam direk bunu yanıma alıyorum başka hiçbir şeye ihtiyacım olmuyor. içinde aynası var. uygulaması çok güzel, zaten parmakla swatchlayınca bile yapıları incecik ve kremsi. tozutma yapmıyorlar, çok aşırı pigmentli diyemem normal seviyede ama tekrar alıp uygulamaya devam edince alttaki uygulanmış ürünü hareket ettirmiyor. kalıcılıkları eh işte seviyesinde, bazsız 8 saat bazla 12 saatten fazla götürüyor beni. kesinlikle tavsiye ederim.

27 haziran 01:48 27 haziran 01:50

42. Bugün gittiğim koton mağazasında 15₺lik isiltili/metalik tekli farları swatchladim. Bazsiz bu kadar renk veren far daha önce görmemiştim bravo koton.

Far ihtiyacım olmadığı için almadım ancak çok hoş renkler vardı karışması nasıl bilmiyorum ancak pigmentasyon uzaydi.

Ayrıca 3 al 2 öde vardı. İlgilenen suslulere duyurulur

4 haziran 00:42

41. Vücut spreyini kullanıyorum. Gayet güzel ve gördüğüm en kalıcı vücut spreyi.

16 mayıs 22:49


40. Bugün mocha isimli allığını 10 liraya aldım. Daha güzel renkler kesinlikle vardı ama evdekilere benzemesin diye biraz daha farklı olarak bunu aldım. Turuncumsu kahvemsi far için far paleti alacağıma allık alayim o niyetle de kullanırım diye düşünen biri olarak far olarak da beğendim.

Eve geldiğimde yüzümde denedim ve dağılması yüzde duruşu fena değil hatta iyi bile diyebilirim. Far olarak da çok güzel geçiş rengini sağlıyor.

Kalıcılığı da benim için yeterli geldi.

Diğer alliklara göre benim aldığım rengi daha kuru/sertti. Ama yumuşacık kayanları da vardı.

10 liraya alınır mı derseniz bence alınır.

Umarım ilerleyen günlerde alerji yapmaz. Sizi yine buradan bilgilendirecegim :)

15 mayıs 23:40

39. farlarını denemiştim zamanında, pigmentasyonu fena değil, fazla da tozutmuyor. Tavsiye eder miyim? Yani bence çok da elzem değil açıkçası aynı fiyata çok daha güzel ürünler alabilirsiniz bence.

30 mart 01:54

38. oldukça önyargılı olduğum ürünlerdi ama haklarında oldukça fazla olumlu yorum duydum. aynı önyargıyı h&m ürünlerine karşı da hissetmiştim ama deneyince birkaç ürününden memnun kaldım, o yüzden kotona da bir şans vereceğim sanırım. nişantaşı city's ve cevahir avm mağazalarında bayaa büyük standları var bu arada, arayanlara duyurulur.

29 mart 17:24

37. normalde yapacağım bir şey değildir bu tarz mağazalardan kozmetik ürünleri almak, ama arkadaşım denerken African Tulip isimli edt'i çok hoşuma gitti. kalıcılığı elbette ki fazla değil, ama fiyatı da düşünürsek gayet normal, gün içinde tazelemek gerekiyor. bir daha kullanır mısın derseniz, kesinlikle evet derim, marka bir parfümden hiçbir farkı yok gözümde.

28 mart 18:17 ed.29 mart 09:06


36. Bugün gittiğimde 3 al 2 öde kampanyası vardı tüm kozmetik çeşitlerinde. Fiyatlar ne çok uygun ne çok pahalı ancak kotonu kozmetik ile bağdaştıramadığım için beğendiğim şeyler olduysa da almadım. Uzun zamandır arayıp bulamadığım tekli farlarından cinnamon rengini bulunca kayıtsız kalamadım ama. Rengi tam tanımlayamıyorum ama bakır ağırlıklı bir renk. Bütün göz renklerine uygun, biraz tozutan, yumuşak yapıda, tek başına da kullanılabilecek bir renk olduğunu düşünüyorum. Ambalaj olarak da şık ve aynalı olduğunu belirtmem lazım. Medya ekliyorum hemen.

ilgili medya:
1
27 mart 22:45

35. çok güzel nude likit rujları ve kremsi yapıda allıkarı da içeren ürünlerdir. dusty pink isimli bir allık aldım. eflatunumsu bir renk. tarif edemedim ama görsel eklerim, çok beğendim. gitmişken bakmanızı tavsiye ederim.

24 ocak 22:09

34. ojelerini beğeniyorum renk skalası ve kalıcığı güzel.

3 haziran 2017 23:31 3 haziran 2017 23:32