yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • oylar (2)
  • medya (6)

  30. Yazın alıp denediğim oje çok iyi çıktı. Bordo rengi almıştım, tek kat sürmeme rağmen rengini tam vermişti. 

  22 ağustos 13:07

  3

  29. Renkler gerçekten çok hoş fakat yapısı berbat, sürümü çok zor. Simli olanları bir nebze daha iyi.

  22 ağustos 11:26

  28. 502 on fleek rengi flormar full color serisinden penthouse renginin aynısı. koyu tonlarla bir kiremit kırmızısı. tek katta bile rengini veren, yapısı çok güzel bir oje.

  28 haziran 15:14

  27. beni şaşırtan ojedir. Renkleri ilgimi çektiğinden almıştım böyle güzel olucağını tahmin etmedim hiç. Tek katta renklerini veriyor, yapısı gayet güzel ve kolay kuruyor. Fiyatı da güzel almaya değer. ikili setlerini almayı düşünmeye başladım bile. 

  ilgili medya:
  1
  2 haziran 22:46 2 haziran 22:49

  26. İkili satılanlardan aldım geçenlerde. Salmon fish isimli sedefli ve cha cha isimli pullu/parçacıklı versiyonu vardı bende. Cha cha gerçekten çok güzel seti alma sebebim o, görünce vuruldum direkt. Görseli ekleyeceğim. Salmon fish'i tüm parmaklara sürüp yüzük parmağına da cha cha'yı geçip en üste mat top coat sürünce benim Çok hoşuma gidiyor. Cha cha'nın içindeki parçacıklar yabancıların unicorn skin dediği şeye benziyor. Ha şöyle bir dezavantajı var içinde parçacıklar olduğu için pürüzsüz durmuyor ve tırnaktan çıkarması çok uzun sürüyor simli ojeler gibi. Alacaklar göz önünde bulundursun.

  ilgili medya:
  3
  21 nisan 14:29 21 nisan 14:35

  25. ikili setden, Illisio(neon simli saydam) ve High Hopes( gül kurusuna yakın pembe) renklerini aldım. şöyle söyleyebilirim, kesinlikle diğer renklerini de deneyeceğim. evet fırçası pek güzel değil ama renkler kalbimi çaldı.

  16 şubat 22:46

  24. bir alışveriş sonrasında kasa önünde ikili paketlerde kampanya olduğunu görüp öylesine aldığım ojelerdendi. ancak sürdükten sonra tek kelimeyle bayıldım! tırnaklarımı aşırı uzun seviyorum, dolayısıyla ojesiz kullanamıyorum hiç. en sevdiğim ojelerimden oldu. hiç beklemediğim için ayrıca etkilendim.

  birincisi çok rahat sürülüyor ojeler, fırçaları kalın, kullanımı kolay. renkleri inanılmaz güzel ve canlı, buna rağmen ilk sürüşte tam tonu yakalıyorsunuz, ikinci kata gerek kalmıyor. eğer kullanmayı düşünen varsa narçiçeği rengini özellikle tavsiye ederim. ben ikili kutulardan almıştım, yanındaki simli rengi narçiçeğini sürdükten sonra yüzük parmağı tırnağıma uyguladım sadece, ama beğenmedim. sadece narçiçeği sürüyorum. bir tane de mavi ve simli mavi kombinasyonu var, akıllara zarar. capcanlı bir mavi, mükemmel bir renk. yanındaki simli de yüzük parmağında çok güzel duruyor. bir tane de mor-simli kırık beyaz ikilisini almıştım, ama onları bu kadar sık kullanmadığım için yorum yapamıyorum. oje çok güzel, ancak tonları kullanışsız buldum.

  10 kasım 2018 14:39

  23. rengine kanıp aldım ama yapısı çok kötü bence ya da ben sürmeyi beceremedim anlamadım.ilk kat dalga dalga oldu 2. katı da kurumak bilmedi.sevemedim

  5 kasım 2018 19:50

  22. Renk tonları ve kalıcılığı hoşuma giden oje. Kalıcılık dediysem öyle dört beş gün değil tabi. Normalde ikinci gün uçlardan gitmeye başlar ojelerim, bu üç gün rahat götürüyor. Ayrıca fırçasını beğeniyorum, kalın olduğu için daha rahat sürüyorum.

  5 kasım 2018 15:55 5 kasım 2018 15:55

  21. Koton ojelerimin hepsini şuan önüme alıp geldim(gizlinot: hehe),yorumlarımı belirtecek olursam:

  Bence renk konusunda başarılı olduğu bir gerçek.Çok farklı renk tonları var.(Işıltılı buz mavisi gibi) Fırçası ince;bu yüzden sürümü kolay fakat fırça o kadar fazla ürün alıyor ki bu yüzden işi zorlaştırıyor. Gözlemlerime göre aslında sürümü ojenin rengine göre de değişebiliyor.Düz renklerin tek sürümde hallolurken iken ışıltılı ve sim bulunduran renkler ilk katta yarı opak-dalgalı bir görünüm verebiliyor.

  Bende yaklaşık 10 adet koton ojesi var.Bazı favori renklerimi belirtecek olursam;

  Blue Pearly:Işıltılı çok güzel bir beyaz/buz mavisi rengi. Işıltılı olması ayrı bir hoşuma gidiyor;böyle pastel tonlarını ayrı bir güzel gösteriyor.

  Very Berry(382):İçinde pembelik bulunduran bordomsu bir rengi var.Düz bir renk içinde ışıltısı yok ama ben severek kullanıyorum.

  Metallic cinnamon: Metalik oje hastası biri olarak yazın en favori renklerimden biri.Bronz&koyu turumcusu metalik bir renge sahip. Tek kat sürmek yeterli.

  Illusion: İçinde "belli belirsiz" renkli küçücük simler bulunduran ışıltılı bir beyaz rengi.Fakat oldukça yarı opak bir tonu var.O yüzden birkaç kat sürmek gerekebilir.Fakat beyaz renkte olduğu için tek katta bile güzel bir ışıltı verecektir.Düz renkli ojelerinize parlatıcı niyetinde de kullanabilirsiniz.(gizlinot: düz renkte bir oje sürdüğümde sadece baş ve yüzük parmağıma parlatıcı niyetine uyguluyorum. Güzel bir görüntü veriyor)

  Midnight Blue: Bitirip tekrar aldığım,sanırım tüm koton ojeleri arasında en en en favori ojem. İsmi gibi gerçek(gizlinot: genelde gece mavisi adı olarak çıkan ojelerin renginden hoslanmıyorum:]) bir "gece mavisi" rengine sahip. Gece mavisi rengini çok seven biri olarak kesinlikle aradığım gece mavisi tonu bu.Tek katta istediğim rengi elde ettiğim için 2.katı sürmüyorum.Tek kat sürmek yeterli oluyor.

  Umarım yararlı olmuştur. :)

  8 ağustos 2018 21:12

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar