5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (1)
  • medya (0)

11. Bugün denedim ve kokusunu gucci rush 2 ya benzettim. İnanılmaz derecede baş ağrısı ve mide bulantısı yaptı, aynı şekilde gucci de yapmıştı. Kalıcılığı gayet güzel, 3 saattir bileğimden çıkmadı. Burada övüldüğünü görünce denemek istedim ama beklentimi karşılamadı ne yazık ki. 

4 mart 18:35

10. Sözlükte çok methedildiğini görünce alıp denemek istedim. Çok güzel, çok ferah bir koku. Bana yazı çağrıştırıyor, modumu yükseltiyor. Şişesinin tasarımını da çok beğeniyorum. Temiz, ferah kokular seviyorsanız, parfüme de çok yüksek bütçe ayırmak istemiyorsanız denemenizi tavsiye ederim. 

2 mart 21:48

9. Kokusunu baya tıraş losyonuna benzettim ilk sıktığımda.Çok limonlu bir koku ama durdukça güzelleşti. Bahar için uygun çiçeksi bir koku

18 şubat 19:16


8. ben bunu zara-orchid'e benzetiyorum.hatta arkadaşımda var bu parfüm ve orchid'i sıktığımda pink crystal aldığımı sanmıştı.

Ferah ve çiçeksi bir koku.Kalıcılığı hakkında bilgim yok ancak almak istediğim parfümlerin arasında.zaradan daha kalıcı olabileceğini düşünüyorum.özellikle de ilkbahar aylarına çok uygun bir koku bence.

18 şubat 14:36 18 şubat 14:37

7. Etkileyici ferah ama baskın bir kokusu olan parfüm.  Denediğimde bayılıp almıştım. Sıkınca buram buram kokuyor ohhhh diyorsunuz şahane. Güçlü bir parfüm. Ama nasıl oluyor da 2 saat bile kalmadan uçup gidiyor anlamıyorum. Hiç kalmıyor bi de. Yani etkisi azalıp zayıflamıyor. Kayboluyor tamamen hiç sıkmamışsınız gibi. Bombshell muadiliymiş. Eğer o kalıcıysa onu tercih edicem artık çünkü koku çok iyi ama kalıcılıkta başarısız

18 şubat 14:22

5

6. Kalıcılığı 4-5 saat süren hayatımınn parfümü <3

18 şubat 10:17

5. Bombshell muadili. Öyle bir muadil ki bombshell sıktığımda  hapşuruğa boğulan, nefes alamayan bünyemde aynı etkiyi yaratmıştır. İçlerindeki bi maddeye alerjim var sanırım. Kokuya bayılıyorum ama beni yavaş yavaş öldürüyordu :( Bombshelle o kadar para ayırmak istemeyenler alabilir. hemen hemen aynı kokuyorlar

13 şubat 16:47


4. Ağır kokular başımı ağrıttığından yaz kış hafif kokular tercih ediyorum. Pink crystal de çiçeksi çok hafif boğmayan fakat kalıcı bir parfüm. Koca şişesiyle oldukça bereketli bol bol sıksam da yarısına gelmedim henüz. Özellikle kıyafetteki kokusuna bayılıyorum tam bir çiçek bahçesi. Bir koklayın deneyin derim.

30 aralık 2017 21:53

3. Çeşit çeşit parfüm kullanmama rağmen çok güzel kokuyorsun hangi parfümü kullanıyorsun sorusunu ilk kez bu parfüm sordurtmuştur. Acaba bitsin diye üzerime boca etmemden mi kaynaklandı bilemiyorum. Denemenizi tavsiye ederim. Tam bir yaz kokusudur.

12 temmuz 2016 00:30

2. Victoria's secret bombshell parfümün dupe u olduğunu düşündüğüm parfümdür. Bombshell e o kadar parayı vermek istemeyenler bunu bi deneyebilir.

11 temmuz 2016 19:51