4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (2)
  • medya (0)

13. Burda ve başka bloglarda okuduğum yorumlar nedeniyle muazzam büyük umutlarla almaya gittiğim ama beğenmediğim parfüm. Tabi normalde güzel olabilir ama benim tenimle uyuşmadı. Bir türlü yakıştıramadım tenime. Ayrıca sıktıktan 2-3 saat sonra limon kolonyası kokusuna dönüştü üzücü bir biçimde.

12 eylül 01:56

12. fresh, çiçeksi, bahar-yaz havalarının parfümü. victoria's secret'ın bombshell'ine dupe. kokuları resmen birebir, bombshell'in kalıcılığının 2-3 saat olduğunu düşünürsek, koton'un pink crystal'i fiyat açısından çok daha avantajlı. 30 tl'ydi ben aldığımda şimdi 35 olmuş. ah bir de çantaya atmalık bir boyutun olsaydı, kocaman şişen var yahu. neyse sık sık bitmiyor eheheh.

14 haziran 12:45

11. victoria secret bombshell'in aynısı resmen kalıcılıkları ve koku yönünden. bence alınmaya değer parfüm değil bombshell limon kolonyasına benzetiyorum

4 mart 22:08


10. Bugün denedim ve kokusunu gucci rush 2 ya benzettim. İnanılmaz derecede baş ağrısı ve mide bulantısı yaptı, aynı şekilde gucci de yapmıştı. Kalıcılığı gayet güzel, 3 saattir bileğimden çıkmadı. Burada övüldüğünü görünce denemek istedim ama beklentimi karşılamadı ne yazık ki. 

4 mart 18:35

9. Sözlükte çok methedildiğini görünce alıp denemek istedim. Çok güzel, çok ferah bir koku. Bana yazı çağrıştırıyor, modumu yükseltiyor. Şişesinin tasarımını da çok beğeniyorum. Temiz, ferah kokular seviyorsanız, parfüme de çok yüksek bütçe ayırmak istemiyorsanız denemenizi tavsiye ederim. 

2 mart 21:48

8. Kokusunu baya tıraş losyonuna benzettim ilk sıktığımda.Çok limonlu bir koku ama durdukça güzelleşti. Bahar için uygun çiçeksi bir koku

18 şubat 19:16

7. ben bunu zara-orchid'e benzetiyorum.hatta arkadaşımda var bu parfüm ve orchid'i sıktığımda pink crystal aldığımı sanmıştı.

Ferah ve çiçeksi bir koku.Kalıcılığı hakkında bilgim yok ancak almak istediğim parfümlerin arasında.zaradan daha kalıcı olabileceğini düşünüyorum.özellikle de ilkbahar aylarına çok uygun bir koku bence.

18 şubat 14:36 18 şubat 14:37


6. Etkileyici ferah ama baskın bir kokusu olan parfüm.  Denediğimde bayılıp almıştım. Sıkınca buram buram kokuyor ohhhh diyorsunuz şahane. Güçlü bir parfüm. Ama nasıl oluyor da 2 saat bile kalmadan uçup gidiyor anlamıyorum. Hiç kalmıyor bi de. Yani etkisi azalıp zayıflamıyor. Kayboluyor tamamen hiç sıkmamışsınız gibi. Bombshell muadiliymiş. Eğer o kalıcıysa onu tercih edicem artık çünkü koku çok iyi ama kalıcılıkta başarısız

18 şubat 14:22

5. Bombshell muadili. Öyle bir muadil ki bombshell sıktığımda  hapşuruğa boğulan, nefes alamayan bünyemde aynı etkiyi yaratmıştır. İçlerindeki bi maddeye alerjim var sanırım. Kokuya bayılıyorum ama beni yavaş yavaş öldürüyordu :( Bombshelle o kadar para ayırmak istemeyenler alabilir. hemen hemen aynı kokuyorlar

13 şubat 16:47

4. mis gibi çiçek kokan bir parfüm.  ağır bir kokuya sahip değil. bu nedenle yazın kullanmak için ideal olduğunu düşünüyorum. kalıcılığı pek yüksek değil fakat 1-2 saatte de uçup gitmiyor. yanlış hatırlamıyorsam güncel fiyatı 35 tl.

11 şubat 12:11