koton pink crystal parfüm

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (1)
  • medya (0)

8. ben bunu zara-orchid'e benzetiyorum.hatta arkadaşımda var bu parfüm ve orchid'i sıktığımda pink crystal aldığımı sanmıştı.

Ferah ve çiçeksi bir koku.Kalıcılığı hakkında bilgim yok ancak almak istediğim parfümlerin arasında.zaradan daha kalıcı olabileceğini düşünüyorum.özellikle de ilkbahar aylarına çok uygun bir koku bence.

18 şubat 14:36 18 şubat 14:37

7. Etkileyici ferah ama baskın bir kokusu olan parfüm.  Denediğimde bayılıp almıştım. Sıkınca buram buram kokuyor ohhhh diyorsunuz şahane. Güçlü bir parfüm. Ama nasıl oluyor da 2 saat bile kalmadan uçup gidiyor anlamıyorum. Hiç kalmıyor bi de. Yani etkisi azalıp zayıflamıyor. Kayboluyor tamamen hiç sıkmamışsınız gibi. Bombshell muadiliymiş. Eğer o kalıcıysa onu tercih edicem artık çünkü koku çok iyi ama kalıcılıkta başarısız

18 şubat 14:22

5

6. Kalıcılığı 4-5 saat süren hayatımınn parfümü <3

18 şubat 10:17


5. Rafı incelerken ay nerden bu koku nerrden diye sınıf sınıf koklaya koklaya bulduğum bombshell muadili. Burnuma inanamıştım gerçekten. E maalesef kalıcı bir koku değil ama büyük bir şişe hem de fiyatı uygun allah ne verdiyse sık yani.

14 şubat 01:44

4. Bombshell muadili. Öyle bir muadil ki bombshell sıktığımda  hapşuruğa boğulan, nefes alamayan bünyemde aynı etkiyi yaratmıştır. İçlerindeki bi maddeye alerjim var sanırım. Kokuya bayılıyorum ama beni yavaş yavaş öldürüyordu :( Bombshelle o kadar para ayırmak istemeyenler alabilir. hemen hemen aynı kokuyorlar

13 şubat 16:47

3. Çeşit çeşit parfüm kullanmama rağmen çok güzel kokuyorsun hangi parfümü kullanıyorsun sorusunu ilk kez bu parfüm sordurtmuştur. Acaba bitsin diye üzerime boca etmemden mi kaynaklandı bilemiyorum. Denemenizi tavsiye ederim. Tam bir yaz kokusudur.

12 temmuz 2016 00:30

2. Victoria's secret bombshell parfümün dupe u olduğunu düşündüğüm parfümdür. Bombshell e o kadar parayı vermek istemeyenler bunu bi deneyebilir.

11 temmuz 2016 19:51


1. çiçek ve vanilyalı parfüm seven beni oldukça memnun etmiş parfümdür. kalıcılığı gerçekten çok başarılı ve fiyatı 30 tl. koton'a uğrayınca bakmalısınız bence.

11 temmuz 2016 19:38