girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (540)
  • medya (17)

540. flormarın attığı tarihi kazık sonrası miniso, koton ve golden rose bebeklerim favorim oldu. vallahi ben bu kadar güzel ürünleri olacağını bilmezdim, düşünün ablam bile kullandı bende görüp. sivilce yapmadı, yağlanma ya da allerji falan yaşamadım ben. rujlar ve farlar başarılı, highlighterları da sevdim. cevahirde arap turistler çok mıncıklıyor, tükenmeden ikişer tane alın, deneyin ve mendiva ne güzel bir simsiyah far buldum sayende diye bana teşekkür mektupları yazın, hepsine seda sayan ablamdan öğrendiğim kokulu öpücüklerle dönüyorum. don, külot ve farlarda göz bebeğimsin kotoncuğum.

22 mayıs 15:55

539. yolumun üstünde olduğu için okul çıkışı sıkıldıkça giriyorum. Görüntüsüne ve indirimli fiyatına aldanıp farklı sezonlarda 2 sırt çantası almıştım, ikisi de aynı yerden yırtıldı.(çantanın üst kısmında bulunan tutma sapından) ayrıca aldığım siyah pantolonum 2. yıkamada grileşti eskitilmiş gibi durmaya başladı, pazardan 15-20 liraya aldığım pantolon bile yıllardır siyah. İç çamaşır reyonunda harika sütyenler var ama hepsi push uplı ordan da bana ekmek çıkmıyor. Üzdün be koton.

Tanım:  Bana göre kalitesiz ve gereksiz pahalı olan bir mağaza.

19 mayıs 23:27

538. %40 indirim olduğu zaman sepete uzun zamandır almak istediğim bir kaç ürünü attım. normalde önceden indirime girenler de vardı aralarında ama indirimi kaldırmışlar. %40 indirim bittikten sonra dün aynı ürünlere tekrar baktım, fiyatları yarıya hatta daha fazlaya kadar düşmüş. %40 indirimli halinden daha uygun, iyi ki indirim haberleriyle gaza gelip almamışım.

19 mayıs 20:43


537. mallarının dikişleri genelde çok kalitesiz. Onlinedan kaban almıştım ama geldiğinde dikişleri resmen yamuktu. Sadece siyah pantolonunu beğendim onunda bel kısmı biraz hızlı çektim diye yırtıldı ama diktirdim. Asla bolarmadı diz yapmadı ve uzun süre rengi solmadı.

19 mayıs 18:31

536. arada az da olsa kaliteli ürünlerine denk gelebileceğimiz marka. benim şanssızlığım mı bilemem ama bir gömlek hariç ne aldıysam iki - üç yıkamada giyilmez hale geldiler. ya şekilleri bir garip oluyor ya renkleri soluyor. ama 4 sene önce bir gömlek almıştım hala yeni gibi duruyor hakkını yiyemem. gerçi son zamanlardaki anlamsız fiyat artışını göz önünde  bulundurunca da şansıma ne çıkarsa diye bir şeyler satın almak pek mantıklı gelmiyor. bu nedenle uzun süredir bir şey almıyorum, almayı da düşünmüyorum. 

19 mayıs 18:06

535. Etiketlerine bakıyorum da hiç ederi olmayan fiyatları yazmışlar gibi geliyor. Verdiğim paranın hakkını vermeyecek gibi görünüyor. Bazen aa fena değilmiş diye elimi uzatıyorum hele ki yeni sezonda yine bu kadar para etmez diyorum ama indirim dönemlerinde güzel parçalar bulunabiliyor. 

Özetle yeni sezonunu gereksiz pahalı buluyorum, sonrasında makul.

19 mayıs 12:38

534. İnternet sitesinde çok güzel indirimler oluyor. Sitede uzun saatler gezerseniz cok güzel parçalar bulabilirsiniz.

Lütfen inditex ve mango ile karşılaştırmayın. Geçen mango'ya girdim dudaklarm uçukladı.

Koton'da indirimde daha makul fiyatlara güzel pantolonlar, montlar, bluzlar bulmak mümkün

18 mayıs 17:19


533. Mağazasına ne zaman girsem her şey karmakarışık, pazar tezgahı gibi. Reyonlar çok dipdibe hiç bir şeye elimi atmak gelmiyor içimden. Yalnızca plaj koleksiyonunu fiyat-performans açısından çok beğeniyorum.

18 mayıs 17:13

532. Koton’a girdiysem eğer sadece erkek çocuk bölümünden kendime tşört ve şort alıyorum. Denemeye değer bence. Hem de ucuz oluyor. En son ikisini 24 TL’e şort ve tşört aldım kendime.

18 mayıs 15:35

531. Aslında tasarımlarının kendime hitap ettiğini ya da ürünlerin gerçekten kaliteli olduğunu düşünmüyordum ama bacaklarımda batık problemi yaşadığım için streç kota kıyasla bi nebze geniş pantolonlara yönelmek istedim fakat zarada 100+ ₺ye bi pantolon almak istemedim uygun fiyatlıdır diye kotona  yöneldim iyi ki yönelmişim hem fiyatı zaraya göre daha makuldü hem de pantolonları mart sonu aldım kızlar o zamandan beri üstümden çıkarmıyorum hem kesimleri dandik değil hem hafifler tam bu mevsimlik. Her zaman alınacak bir şey bulunmasa da arada bi oraya da bakın derim, şaşırtıcı şekilde üründen memnun kalıp daha karlı olabilirsiniz..

18 mayıs 15:23