koton

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (485)
  • medya (16)

485. sevgili koton, neden bu kadar düşük kumaş kalitesi?

7 aralık 15:38

484. Sevgili Koton, güzel parçalar bulundurmana rağmen asla bedenime olmuyor. Askıda güzel duran vücudumda ağzı burnu bir yere kaymış modelsiz bir şeye dönüşüyor. Seni sevmiyorum .

6 aralık 17:02

483. bu markayı sevmememin tek nedeni, şu an hiçbir kıyafetinin bedenime olmamasıdır... (gizlinot: sfkjandsfjnadfnadfjndfs)

6 aralık 02:05

482. girdiler üzerine internet sitesinden bir iki kazak bakayım dedim. neyi beğensem fiyatı zaten 80 lira, inditexten mangodan pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum artık fiyat açısından. mangodan beğenip kodunu screenshot aldığım bir iki kazak vardı şimdi baktım biri 80 biri 90 liraymış. koton eskiden daha uygun fiyatlı kalıyordu ama artık burası uygun fiyatlı denebilecek pek bir yer kalmadı gibi.

üzdün koton

5 aralık 21:52


481. Ögrenci halimle bile dolabımın neredeyse %60 ını olusturan marka. Neden ögrenci halimle bile dedim cünkü kotonda cok uygun degil ama diger markalar da ( mango,hm,zara,berskha vs) alamayacagım kadar pahalı oldugu ve lwc df gibi markaları da begenmedigim icin yine dönüp dolasıp kotonda buluyorum en güzel , üstüme en uygun parcaları. Ha kalite derseniz de ben kıyafetleri cok temiz ve özenli kullandıgım icin uzun yıllar giyebiliyorum ve cogunlukla indirimden aldıgım kendimi sanslı hissediyorum o yüzden benim icin fiyat/performans iyi derecede.

5 aralık 21:46

480. Kotonu sevmeyenler zengin bence. 

İnditex grubu uçmuş, kaşe kabanlar bir asgari ücret parası. Kazaklar 150-200 bazen 300. kıçı kırık h&m bile kazaklarını 150den aşağı satmıyor artık. Mango falan hep kazıktı zaten. Mavi desen bi havalar bi şeyler.

 E hocam siz bu koşullar altında 150-200 liraya mis gibi kaşe kaban satan  kotonu boklayabiliyosanız siz baya zenginsiniz alwşşeşfş.

Bu sadece kış için değil, yazın da bu belirttiğim fiyat oranları geçerli oluyor hatta yazın kotonda 8-10 liraya tişört, crop top alabilirsiniz. Yazın diğerlerine nazaran çok daha ucuz oluyor koton. Valla bu fiyata pazardan alamazsınız. 

Zara p&b bershka stradivarius gezdikçe içim gidiyor eyvallah da  dolabımın yarısından çoğu kotondur. Koton da olmasa eve haciz gelir haciz. Canım kotonum. Kotonuma laf söyletmem.

5 aralık 21:25

479. Merhaba süslü sözlük ahalisi ! Koton başlığı altında toplanmışız ve çoğunlukla girdiler negatif yönde. Ben bu markaya hep nötrdüm. İndirim dönemlerinde denk gelirsem birkaç şey alıyordum. Özellikle de kotlarından memnunum ne yalan söyleyeyim. Ama Şimdi sizlere çok sinirlendiğim bir olayı anlatmaya geldim. Çünkü bu olaydan sonra boykotu hak etti. 

Kasımdan beri kırmızı kaban arıyorum. Önceliğim yünlü bir şeyler olması ama yünlü yoksa (gizlinot: yünlü tabi ki de var da fiyatları gözlerimi kör ediyor :d ) kaşe de olur. Yeter ki diz hizasında olsun ve de kırmızı olsun. Bu arayışımı kotonun televizyon reklamlarında gördüğüm kırmızı kabanıyla sona erdirdim çünkü aşağı yukarı istediğim model burada var. Fiyatı da indirimsiz, 129.99 tl. Mağazadan bizzat onaylı. Her gün sapık gibi girip bakıyorum çünkü indirim olmuş mu diye. Aslında fiyatı oldukça uygun ama ben sonsuz yüzsüzlüğümle kaban 100e düşsün falan diye bekliyorum.

 Derken internette gezinirken sayfada kotonun reklamını gördüm. Bir de şu kadar tutardaki alışverişe bilmem kaç tl indirim yapıyoruzlu şeyler de yazıyordu kocaman kocaman. Girdim baktım sitesine, benim kaban ne olmuş falan diye. Çünkü indirimle birlikte 1 kaban+1 kazak 110 tl civarına gelebilirdi belki de.

 Bir baktım ki istediğim kaban 199,99 tl olmuş süslüler. 150 tl üzerine mi ne 45 tl indirim yapılıyormuş galiba sepette ama sinirimden onu bile tam okuyamadım. Benim kaban oldu mu 154,99 tl. Ulan insafsız köpekler siz benimle bir şey mi geçiyorsunuz diye bir saydırdım bir sövdüm hala daha da rahatlayamadım. Yav el memleketleri anladık yok dolardır yok anası yok kaşı yok gözü diye bindirdikçe bindirdiler de sen neden böyle oldun ? Seni çıkarttığımız yerden indirmeyi biliriz oğluuuum ! Kendine gel eşşek koton !

Edit: zengin değilim, aksine tertemiz fakirim ahjskd. Bu nedenden ötürüdür ki 129,99 tllik kabanın bile hala daha indirime girmesini bekliyorum ahsjkd. Benim zoruma giden insanları enayi yerine koymaları. Fiyatını birkaç haftadır özellikle takip ettiğim şeyin bindirime uğramasını ben kendime yediremedim kusura bakmayın. Buna rağmen hala daha canım koton cicim koton diyorsanız size iyi kazıklanmalar çünkü asıl siz zenginmişsiniz hajskd. Yoluma lcw ile devam ediyorum ahahjsjdkd

5 aralık 21:16 - 5 aralık 22:10

478. sepetimdeki kazak gitti ya la.

zalımsın black friday!

24 kasım 20:13

477. çoğu reklam ve politik olaylarda yapıldığı gibi koşullama yapılan marka. bir ürünün iyi olduğunu göstermek için çoğu insan tarafından ilgi gören bir sanatçıyı koyarlar ve onun üstünde tanıtımını yaparlar. yani sizi o ürüne koşullarlar. aman dikkat.

11 kasım 00:58

476. Niye Fahriye Evcen’le çalıştıklarını anlamadım, hayır kadın modacı değil ki medyada gördüğümüz kadarıyla öyle ahın şahım giyinen tarz biri de değil, böyle saçma sapan bir reklam politikası olmuş ve hiçbir albenisi yok bence saçma. 

10 kasım 18:44