girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (551)
  • medya (17)

551. Geçen gün denediğim beyaz bir elbisenin düğme kısımlarının mavi tükenmez kalemle işaretlenmiş olduğu marka. Üstelik belli de oluyor. Böyle dandikliğe böyle fiyatların çok gereksiz olduğunu düşünüyorum.

16 haziran 00:48

550. ilk defa koton onlinedan alışveriş yaptım. ürünün askısı bile içindeydi (gizlinot: pantolon askısı ben şok) ve her şey güzel bir şekilde paketlenmişti. üstelik mağazada değişim imkanı da var. kesinlikle memnun kaldım. çünkü mağazalarda indirim yoksa bile onlineda bulmak mümkün. (gizlinot: swh)

12 haziran 19:12

549. Uzun zamandır alışveriş yapmıyordum ama genç giyim yeni sezon tişörtleri hem çok uygun hem de basic ve şık. Birkaç parça aldım ve şimdilik çok memnunum.

10 haziran 17:43


548. Mağaza düzeni konusunda acil olarak harekete geçmesi gereken marka. Diğer illeri bilemiyorum fakat Antalya'daki mağazaları genelde çok büyük olmasına rağmen çalışan sayısı çok az ve doğal olarak mağazalarının içi pazar yeri dağınıklılığından farksız. İnsanın rahat rahat kıyafet bakası bile gelmiyor o dağınıklığı görünce. 

9 haziran 18:53

547. Kafayı yiyen marka. Dandik dandik tisortlar 70-80tl olmuş.

9 haziran 18:29

546. Tüm ürünlerde %40 a varan indirim sebebiyle indirim kodlarını kullanıma kapamış olan giyim firması. Üzdü.

150 liralık sepet oluşturmuştum, şimdi alışverişimi tamamlayıp yarın ürün fiyatlarını kontrol edicem. Eğer 40 TL indirim koduyla daha uyguna geliyorsa, ilk alışverişimi iade edip tekrar aynı ürünleri alıcam. Fakir olabiliriz ama enayi değiliz koton bey.

6 haziran 20:37 6 haziran 20:41

545. Ojelerinden ikisini almıştım, ikisi de bir iki gün içinde tırnak ucundan soyulmaya başlıyorlar. Daha ojelerini almam sanırım. Ancak bir mat rujları var ki aylarca aradığım koyu kiremit rengini buldum orada. 482 Burgundy Spirit rujun adı. Opaklığı ve kalıcılığını beğendim ben rujun, parça parça durmuyor dudakta fakat kurutmaya meyilli bir yapısı var. Bol lip balm sürüyorum altına kullanmadan önce, kurtarıyor beni o

1 haziran 23:25


544. Makyaj koleksiyonunda günlük kullanım için çok tatlı bir highlighterları var.

Ürünün tek sevmediğim özelliği sıkınca homojen bir şekilde gelmiyor oluşu. O nedenle önce elimde ısıtıyorum.

Abartılı görünüm sevmeyenler için ideal bir ürün. sağlıklı bir görünüm veriyor.

1 haziran 23:12

543. yolumun üstünde olduğu için okul çıkışı sıkıldıkça giriyorum. Görüntüsüne ve indirimli fiyatına aldanıp farklı sezonlarda 2 sırt çantası almıştım, ikisi de aynı yerden yırtıldı.(çantanın üst kısmında bulunan tutma sapından) ayrıca aldığım siyah pantolonum 2. yıkamada grileşti eskitilmiş gibi durmaya başladı, pazardan 15-20 liraya aldığım pantolon bile yıllardır siyah. İç çamaşır reyonunda harika sütyenler var ama hepsi push uplı ordan da bana ekmek çıkmıyor. Üzdün be koton.

Tanım:  Bana göre kalitesiz ve gereksiz pahalı olan bir mağaza.

19 mayıs 23:27

542. %40 indirim olduğu zaman sepete uzun zamandır almak istediğim bir kaç ürünü attım. normalde önceden indirime girenler de vardı aralarında ama indirimi kaldırmışlar. %40 indirim bittikten sonra dün aynı ürünlere tekrar baktım, fiyatları yarıya hatta daha fazlaya kadar düşmüş. %40 indirimli halinden daha uygun, iyi ki indirim haberleriyle gaza gelip almamışım.

19 mayıs 20:43