girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (583)
  • medya (19)

583. Hacı ve hakan sabancıya koton giydiren hayat da biraz şey :) valla helal olsun ama. 

10 ekim 22:22

582. bence artık fahriye evcen'den vazgeçsin. no makeup no dr tribinden sonra fazlasıyla itici buluyorum ve afişlerini gördükçe de mağazadan soğudum.

4 ekim 15:36

581. dün evde giymek için tayt, tişört benzeri ürünler bakmak amacıyla önce şehrimde bulunan fulla mağazasına baktım, 20 liradan başlıyordu kötü kumaşlı taytlar, sonra barrels&oil'e baktım, burası da addax ayarında bir mağaza hemen hemen. orada da fiyatlar çok yükselmişti. koton vardı yol üstünde, oraya bakayım bir de dedim. girdiğim mağazada outlet kısmını yenileniyor ibaresiyle kapatmışlardı. genelde ole kısmının satıldığı alt kata indim ve zibilyon çeşit tayt vardı çok uygun fiyatlara. 15 liradan üç tayt, iki de tişört aldım. tişörtler 13 liraydı hatta. taytların kumaşları da oldukça kalın, kışın üşütmeyecek cinsten. eve gelip aynı ürünlere sitesinden baktım hepsi 25 liradan başlıyordu, anlam veremedim bu duruma ama güzel bir alışveriş oldu bence.

yalnız parfümlerinden kokusunu beğendiğim iki tanesini bileklerime sıkmıştım, bir saat içinde alerji yaptı ve bileklerim pıtpr pıtır kabardı. daha önce bombshell benzeri parfümünü kullanmıştım, bu tip bir şey yaşamamıştım.

4 ekim 11:08


580. bu sezon buradan aldığım tişörtlerin neredeyse hepsi 2-3 yıkamada delindi. bunların içinde basic tişörtler de var lisanslı olanlar da. o sebeple artık hiçbir şey alasım gelmeyen bir markadır benim için. 2 aydır kullanamadığım hediye çekini sözlükte çokça sevildiğini gördüğüm farlarından ya da vücut spreylerinden alarak kullanacağım sanırım. ancak sağolsunlar internet sitelerine kozmetik ürünlerin hangi mağazalarında bulunduğuna dair herhangi bilgi koymamışlar.

25 eylül 12:44

579. Bugün aldığım sonrasında beğenmediğim bir ürünü iade etmek için tekrar gittim. İade sırasında kasiyer hanımefendi arkadaşını çağırdı. Çünkü kendisi ne yapacağını bilmiyor. Arkadaşının gelmesi de 2 saat sürdü, gelirken de söylene söylene geldi. Şu şekilde: “ höfff bilerek bugünü mü seçtinizz yhaa bi türlü mola yapamadım!” İkisinde de saçma saçma tavırlar. Özür dilerim ya iade ettiğim için

24 eylül 13:45

578. Kadın bölümü özellikle son 2 senedir hiiç ilgimi çekmiyor ama erkek bölümü şahane, çok güzel basic t-shirtleri var.

11 eylül 12:30 11 eylül 12:32

577. acaba fahriye evcen gerçekten de burdan mı giyiniyor yoksa bizi mi kekliyor diye düşündüren marka... her şeye rağmen zara, mango gibi mağazalardaki fiyat artışına rağmen zam yapmayarak can dostum olan marka

10 eylül 01:31


576. Normalde spor taytlarımı Osyho'dan alıyorum. Trendyol'a indirimde spor taytı geldiğinde neredeyse 3'te 1'i fiyatına olduğu için dayanamadım ve ilk defa Koton'dan tayt aldım. Aldığımın 10.gününde tayt pamuklandı, Oysho gibi vücudu sarmıyor ve her yıkamadan sonra bollaştı. Bu tayt tecrübemle birlikte Koton'dan ürün almamaya yemin ettim

9 eylül 18:03

575. Bu aralar sistem üzerinden fiyat artışına gidip etikete yansıtmayan firma . Kasada ödeme yaparken 2 kez başıma geldi. Herşeyin fiyatı artırıyorken birde ödeme yaparken bununla karşılaşmak sinir bozucu. Yoksa severim koton ürünlerini . 

9 eylül 17:31

574. En son reklamlarında Fahriye' nin ağzını yaya yaya"moda koton'da." Deyişine bir ben mi deliriyorum. Bu kadın bir cümle ile bu kadar şımarık ve ukala olmayı nasıl başarabiliyor anlamış değilim. Ayrıca indirimdeki o tişörtlerini hiç mi hiç beğenmedim. Geçen gün mavi' den %100 pamuk 2 tişörtü 40 tl' ye aldım ve çok mutluyum. Sevgili koton, acilen fahriye evcen' den kurtulup, kendine yeni bir yüz bulman ve fiyat politikanı gözden geçirmen lazım. Ayrıca şu polyester sevdandan vageçsen artık?

19 ağustos 23:08 19 ağustos 23:37