girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (565)
  • medya (18)

565. 5 yıl kadar önce çok kaliteli bir trençkot almıştım buradan, kumaşı ve kesimi çok güzel olan, hala giyiyorum. Bir daha o trençkot kadar kaliteli bir ürününe rastlamadım, ara ara uğruyorum ama zevkime göre bir ürüne rastgelmedim henüz.

Kalitesiz ve göz zevkime hitap etmeyen ürünlere sahip marka olarak kaldı artık bende.

11 temmuz 18:51

564. mağazası gerçekten çok çok karışık. neyin nerede, hangi ürünlerle gruplandığını bulmak/anlamak imkansız. bir kadının elinde görüp çok beğendiğim eteği mağazada arayıp tarayıp bulamayınca geri dönüp kadına sordum nereden aldınız diye.

bugün beğendiğim elbiselerin istisnasız hepsi 100 liraydı, standart etiket basılmış gibi. kumaş kalitesi, dikiş kalitesi, mağazalarının düzensizliği, kalabalığı ortadayken bu fiyatlar baya komik oluyor. çünkü o ürünlerin hemen hemen hepsini pazarda 15-30 lira bandında bulabileceğimizi bir çoğumuz biliyoruz. ve pazarcı, üreten fabrikadan üstüne kar koyulmuş halde satın aldıktan sonra kendi karını koyup o fiyata satabiliyorsa, koton kim bilir ne kadar daha ucuza mal edip bize 100 liradan satıyor.

üniversiteye ilk başladığım yıllar çok alışveriş yapardım burdan, o zaman gerçekten fiyat/performans olarak çok güzel ürünleri olurdu. o dönem aldığım bir kaç pantolonum, gömleğim, trençkotlarım hala sağlam duruyor, ancak son zamanlarda mağazasına ne zaman gitsem daha askıdayken yamulmuş, askıda, henüz giyilmemiş olmasına rağmen ütülü duramayan, dandik kumaştan yapıldığı belli ürünlerle dolu. bir zamanlar bebeğimdin ama artık outlet mağazaların dışında bir çöp bile almam.

ay son olarak bugün mağazasında terliklerin 50 lira olduğunu gördüm (gbkz: hahshahasaadds) Allah aşkına kotondan kim 50 liraya terlik alır çok daha kalitelileri aynı fiyata bir çok yerde varken? outlet mağazasında geçen yıl çok benzer modeller 10 liraydı en pahalısı 15 liraydı. kimi kandırıyorsunuz? müşterileri mi? yoksa fahriyeyi reklamlarda oynattık, artık iyi bir marka olduk diye kendinizi mi?

11 temmuz 18:41

563. Mağaza içinde az çok neyi nerde bulabileceğiniz bellidir ama bu markanın mağazalarında bu mümkün değil. Sadece gece kıyafetleri ve iç çamaşırlarının olduğu yeri anlayabiliyorum geri kalan ürünlerden neyi nerde bulabileceğimi kestiremiyorum. Öyle ki online alışverişte benim evime yakın koton' da olduğunu gördüğüm bişey olunca " aa burda var mıymış? Ben niye göremedim?" efekti yaratıyor. Başka markaların magazalarında böyle düşünmediğime göre problem bende değil bence. Kısacası karman çorman mağazalara sahip bir marka ve acilen ferahlatılması gerekiyor.

11 temmuz 16:15


562. evet bazı ürünleri uygun fiyatlı ama ben bu magazada hiç bir şey bulamıyorum yahu. Pazar gibi karmakarışık, ürünler görünmüyor, dağınık... bir an önce düzenlemeleri lazım. ve fiyatlar son yıllarda daha da arttı sanki

11 temmuz 15:56

561. mağazalarını sevmiyorum. düzenleri çok garip, ürünler kendini hiç göstermiyor ve çoğu mağazası pazar yeri gibi karmakarışık.

online alışverişte birkaç kez tercih ettim çünkü nispeten uygun fiyatlara güzel kıyafetler bulunabiliyor. fakat online alışverişin iade süreçleri çok uzun. ürünü gönderip teslim edildiği bilgisini kargo şirketinden aldıktan 12 gün sonra "iadeniz onaylandı" maili alabildim.

tercih ederken etkili bir faktör olduğunu düşünerek bilgi vermek istedim.

11 temmuz 15:53

560. kapısından bile geçmiyorum, öyle unutmuşum ki. çalışanlarının haklarını eksilten yer değil miydi burası. reklam çektikleri dandik ünlümsülere para yağdırırken, çalışanlarının yol parasını falan kesmişlerdi, öyle hatırlıyorum.

10 temmuz 20:39

559. Kalite düşüşü fiyat artışı sebebiyle uzun zamandır mağazasına gitmediğim için çıkardıkları kozmetik ürünleri de hiç inceleyememiştim. Açıkçası beni bazı ürünleri çok şaşırttı. En beğendiğim ürünü metalik tekli farlarıydı. (gizlinot: fiyatı 14 lira civarıydı) Her rengi ayrı güzeldi. Ben 750 mystery rengine vuruldum ama kalmadığı için alamadım siz bulursanız benim yerime de alın bayılın süslülerim:') rengi tarif etmek gerekirse nyx'in cool neutrals ve wet n wild'ın comfort zone paletlerindeki yanar dönerli sinek kanadımsı kızılımsı mavi gibi renk varya öyleydi işte. (gizlinot: anlatabildiğimi umuyorum:d) elimdeki ürünleri biraz azaltınca birkaç kozmetik ürününe şans vermeyi düşünüyorum.

10 temmuz 20:07


558. spor kıyafetleri ve bikaç elbisesi dışında koca mağaza çöp 

dandik dandik ürünler pazar yeri gibi 

10 temmuz 18:41

557. Atletlerini almayı düşündüğüm marka. 13 liraya güzel atletleri var fakat diğer şeyleri için aynısını söyleyemem. Eskiden takıları, giysileri çok güzeldi. Tasarımları tatlıydı ama hem tasarımları kötü oldu hem kaliteleri çok düştü. Kendi topuğuna sıkan bir marka.

10 temmuz 15:14

556. Fiyat-performans açısından "GENEL OLARAK" iyi olmayan marka. Kötünün iyisi kalitesindeki tişörtler fahiş fiyatlara sahip.

10 temmuz 15:10