girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (571)
  • medya (19)

571. Fondöteni şahane firma. Kapatıcılığı yüksek, yüzde ağırlık yapmayan italyan menşeili uygun fiyatlı fondöten. Renk skalası da gayet yerinde. Şu sıralar 20 TL civarı. Koşun alın.

10 ağustos 23:39

570. aldığım pantolonun iade sürecinde bana çok sıkıntılar yarattılar. iadem onaylandı fakat 1 aylık süre geçmesine rağmen hesabıma yansımadı. mağaza çalışanları, müşteri temsilcileri ile defalarca kez görüşmeye çalıştım fakat bir çözüm bulamadılar. sonra gittim şikayetvar'a uzun uzun yazdım. ondan sonra beni her gün bir temsilci aramaya başladı sorununuzu çözelim siz de şikayetinizi kaldırın diye. demek ki firma ile müşteri arasında geçen sorunlar çözülmeyip, herkesin gördüğü bir platformda yazınca çözülüyormuş. daha sonra güç bela çözdüler para hesabıma yansıtıldı. 20 tl'lik de altlimitsiz indirim kuponu gönderdiler. ama iade konusunda böyle uğraştıktan sonra alışveriş yaparken tekrar düşünüyorum.

10 ağustos 14:51

569. iç çamaşırlarının hangi mağazalarda olduğu bilgisi sitesinde yazmayan, maille de cevap veremeyen mağaza. çalışanına sorduğumda büyük mağazalarda vardır dedi. iyi de hangisi? penti'den daha uygun olduğu için deneyerek almak istemiştim çünkü kalıpları nasıl hiçbir fikrim yok. anadolu yakası'nda sadece 1-2 mağazada var herhalde. çok saçma bence. kadıköy'deki mağazaları o kadar da küçük değil halbuki.

9 ağustos 20:09


568. Uygun fiyatlı mağazalarda küçük beden pantolon bulmak zor oluyor genelde. Buranın kalıpları bana tam oluyor. Giydikçe genişleme, yıkadıkça renk atma gibi sorunlarda yaşamadım ama giyerken kemer kısımları cart diye yırtılıyor zorlamadığım halde. Birde nasıl oluyorsa indirim zamanları 24-25 beden pantolonlar 27-28 bedene kadar genişlemiş oluyor. Kışın büyük bir indirim sonrası gittiğimde kazaklar falan hep sökülmüştü. Öyle küçük şeylerde değil birileri resmen kıyafetlerden intikam almış gibiydi. Herkes "çok kalitesiz yaa" diye gezerken burada savaş çıkaranlar kim çok merak ediyorum.

9 ağustos 17:20

567. Kesinlikle para vermeye değmeyen marka.

Son alışverişi yıllar evvel tunik almak için yapmıştım. O kadar pişman oldum ki. Çünkü ilk yıkadığımda kendisini salıp (gizlinot: Yaklaşık boyu popomu kapatacak kadardı) dizlerimde bir elbise olma kararı aldı.

9 ağustos 17:05

566. tanım: ürünleri kesinlikle fiyatını hak etmeyen giyim mağazası

buradan siyah bir dar kot almıştım zamanında. öylesine güzeldi ki ne rengi attı, ne kumaşı kendini saldı... pişman olmuştum hatta iki tane almadığım için. bir yıl sonra yırtılınca yeni bir tane almaya gittim çünkü kullandığım çok şahane bir şeydi.

aldığım pantolonun rengi ikinci yıkamada attı saçma sapan bir hale geldi. hemencecik saldı kendini. üstelik ben öteki gibidir diye düşünerek iki tane almıştım. pişman oldum.

eskiden gerçekten daha kaliteliydi. aldığım bluzler birkaç giyimde pijama kıvamına geliyor. neden kotondan alış veriş yapayım ki?

zaten fahriye evcen'in üzerinde gördüğümüz kıyafetler de onun bedenine göre dikiliyor. onlara bakıp da aldanmamak lazım.

o eski kalitesinden eser yok şimdi...

9 ağustos 17:01

565. Mağazadan mağazaya değişiyor mu bilmiyorum ama benim yaşadığım yerde sattığı ürünler tam bir pazar malı. Yüksek fiyatlarıyla da kendinden nefret ettiren mağaza. O polyestere o kadar para verilmez.

9 ağustos 14:35


564. Parfümlerinden uzak durulması gereken marka. Evet bazılarının kokusu güzel ama hayatımda bu kadar çabuk uçan bir parfüm kullamamışımdır. D&p nin doldurma parfümleri bile bundan kat kat kalitelidir.

9 ağustos 05:32 9 ağustos 05:34

563. Takıları çok çabuk kararıyor. Hemen hemen her giyim mağazasının  takılarında bu sorun var ama karartısı tene bulaşıyor bu aşırı kötü bir özellik. Kısaca takıları kalitesiz. 

8 ağustos 21:49

562. Fiyatları haddinden fazla pahalı olsa da kıyafetleri ve takıları çok çok şık olan favori markalarımdan biri. Ayrıca bir süredir makyaja da baya atılım yaptı ama henüz bir ürününü kullanma fırsatım olmadı. En kısa zamanda denemek istiyorum, özellikle oje delisi olduğumdan ojelerini çok merak ediyorum. 

8 ağustos 21:45