girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (585)
  • medya (19)

585. şu an inditex grubunda basic tişörtler bile 50 tlden başladığı için uzun süredir hiç birinden alışveriş yap(a)madım. çoğu insan koton deyince yüzünü ekşitiyor ama ben her baktığımda gerçekten güzel ve kaliteli parçalar bulabiliyorum. sitesini bayağı bir eşelemek gerekiyor ama inanılmaz fiyatlara çok güzel şeyler var. bershka'da bir kazağa vereceğiniz parayla burada 5 parça alabiliyorsunuz, ve şu ana kadar aldığım hiçbir üründe yırtılma, solma, dikiş kayması vs görmedim. aylardır neredeyse tüm kıyafet alışverişimi buradan yapıyorum (gizlinot: mayıstan beri her ay en az 1 kere sipariş vermişim) söyleyeceklerim şunlar:

mağazaları kesinlikle berbat. yani mağazalarına girip bir şey bulmayı beklemeyin. hem çok düzensiz ve dağınık hem de internet sitesindeki hiç bir ürünü bulamıyorsunuz. zaten çalışanlar çok disiplinsiz ve her şeyden bihaberler, asla yardımcı olamıyorlar. ben çoğu alışverişimi internet sitelerinden yapıyorum. ha oranın hiç mi kusuru yok derseniz var:

bedenleri çok nadiren yeniliyorlar. beğendiğim şeylerin %80inin hep 40-42 bedenleri kalmış oluyor.(gizlinot: 34 beden giyiyorum) küçük bedenleri ya az üretiyorlar ya da çok hızlı satılıyor. her şekilde stoklarını daha sık yenilemeleri lazım.

bir de iade konusunda biraz yavaşlar. bir keresinde 1 hafta geçmesine rağmen para iadesi yapılmadığı müşteri hizmetlerini aramıştım ve bana 10 günden önce iade yapılmadığını söylemişlerdi. yani para iadesi yapmaları aşağı yukarı 2 haftayı bulabiliyor. çoğu mağazada bu süre 0-3 günken bu yavaşlığın sebebini anlayamadım gerçekten.

ama kargo konusunda muhteşemler. şu ana kadar verdiğim tüm siparişleri ertesi gün öğleden önce kargoya verdiler. kargonun gelmesi de 1 gün sürüyor zaten. yani siparişlerimin elime ulaşması 2 günü geçmiyor, tabi haftasonları hariç.

iyi oldukları bir konu da sürekli ama sürekli indirim yapıyor olmaları. sitesinde her hangi bir indirim olmadığı bir ana denk gelmeniz imkansız.

sanki koton bana para veriyormuş gibi uzun uzun yazdım ama cidden çok memnunum buradan iyi ki varsın koton <3 ah ahhh bir de stoklarını yenilesen de şu aylardır kudurduğum pantolonları alabilsem :(

22 ekim 01:23

584. Hacı ve hakan sabancıya koton giydiren hayat da biraz şey :) valla helal olsun ama. 

10 ekim 22:22

583. bence artık fahriye evcen'den vazgeçsin. no makeup no dr tribinden sonra fazlasıyla itici buluyorum ve afişlerini gördükçe de mağazadan soğudum.

4 ekim 15:36


582. dün evde giymek için tayt, tişört benzeri ürünler bakmak amacıyla önce şehrimde bulunan fulla mağazasına baktım, 20 liradan başlıyordu kötü kumaşlı taytlar, sonra barrels&oil'e baktım, burası da addax ayarında bir mağaza hemen hemen. orada da fiyatlar çok yükselmişti. koton vardı yol üstünde, oraya bakayım bir de dedim. girdiğim mağazada outlet kısmını yenileniyor ibaresiyle kapatmışlardı. genelde ole kısmının satıldığı alt kata indim ve zibilyon çeşit tayt vardı çok uygun fiyatlara. 15 liradan üç tayt, iki de tişört aldım. tişörtler 13 liraydı hatta. taytların kumaşları da oldukça kalın, kışın üşütmeyecek cinsten. eve gelip aynı ürünlere sitesinden baktım hepsi 25 liradan başlıyordu, anlam veremedim bu duruma ama güzel bir alışveriş oldu bence.

yalnız parfümlerinden kokusunu beğendiğim iki tanesini bileklerime sıkmıştım, bir saat içinde alerji yaptı ve bileklerim pıtpr pıtır kabardı. daha önce bombshell benzeri parfümünü kullanmıştım, bu tip bir şey yaşamamıştım.

4 ekim 11:08

581. bu sezon buradan aldığım tişörtlerin neredeyse hepsi 2-3 yıkamada delindi. bunların içinde basic tişörtler de var lisanslı olanlar da. o sebeple artık hiçbir şey alasım gelmeyen bir markadır benim için. 2 aydır kullanamadığım hediye çekini sözlükte çokça sevildiğini gördüğüm farlarından ya da vücut spreylerinden alarak kullanacağım sanırım. ancak sağolsunlar internet sitelerine kozmetik ürünlerin hangi mağazalarında bulunduğuna dair herhangi bilgi koymamışlar.

25 eylül 12:44

580. Bugün aldığım sonrasında beğenmediğim bir ürünü iade etmek için tekrar gittim. İade sırasında kasiyer hanımefendi arkadaşını çağırdı. Çünkü kendisi ne yapacağını bilmiyor. Arkadaşının gelmesi de 2 saat sürdü, gelirken de söylene söylene geldi. Şu şekilde: “ höfff bilerek bugünü mü seçtinizz yhaa bi türlü mola yapamadım!” İkisinde de saçma saçma tavırlar. Özür dilerim ya iade ettiğim için

24 eylül 13:45

579. Kadın bölümü özellikle son 2 senedir hiiç ilgimi çekmiyor ama erkek bölümü şahane, çok güzel basic t-shirtleri var.

11 eylül 12:30 11 eylül 12:32


578. acaba fahriye evcen gerçekten de burdan mı giyiniyor yoksa bizi mi kekliyor diye düşündüren marka... her şeye rağmen zara, mango gibi mağazalardaki fiyat artışına rağmen zam yapmayarak can dostum olan marka

10 eylül 01:31

577. Normalde spor taytlarımı Osyho'dan alıyorum. Trendyol'a indirimde spor taytı geldiğinde neredeyse 3'te 1'i fiyatına olduğu için dayanamadım ve ilk defa Koton'dan tayt aldım. Aldığımın 10.gününde tayt pamuklandı, Oysho gibi vücudu sarmıyor ve her yıkamadan sonra bollaştı. Bu tayt tecrübemle birlikte Koton'dan ürün almamaya yemin ettim

9 eylül 18:03

576. Bu aralar sistem üzerinden fiyat artışına gidip etikete yansıtmayan firma . Kasada ödeme yaparken 2 kez başıma geldi. Herşeyin fiyatı artırıyorken birde ödeme yaparken bununla karşılaşmak sinir bozucu. Yoksa severim koton ürünlerini . 

9 eylül 17:31