girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (581)
  • medya (19)

581. Kadın bölümü özellikle son 2 senedir hiiç ilgimi çekmiyor ama erkek bölümü şahane, çok güzel basic t-shirtleri var.

11 eylül 12:30 11 eylül 12:32

580. acaba fahriye evcen gerçekten de burdan mı giyiniyor yoksa bizi mi kekliyor diye düşündüren marka... her şeye rağmen zara, mango gibi mağazalardaki fiyat artışına rağmen zam yapmayarak can dostum olan marka

10 eylül 01:31

579. Normalde spor taytlarımı Osyho'dan alıyorum. Trendyol'a indirimde spor taytı geldiğinde neredeyse 3'te 1'i fiyatına olduğu için dayanamadım ve ilk defa Koton'dan tayt aldım. Aldığımın 10.gününde tayt pamuklandı, Oysho gibi vücudu sarmıyor ve her yıkamadan sonra bollaştı. Bu tayt tecrübemle birlikte Koton'dan ürün almamaya yemin ettim

9 eylül 18:03


578. Bu aralar sistem üzerinden fiyat artışına gidip etikete yansıtmayan firma . Kasada ödeme yaparken 2 kez başıma geldi. Herşeyin fiyatı artırıyorken birde ödeme yaparken bununla karşılaşmak sinir bozucu. Yoksa severim koton ürünlerini . 

9 eylül 17:31

577. En son reklamlarında Fahriye' nin ağzını yaya yaya"moda koton'da." Deyişine bir ben mi deliriyorum. Bu kadın bir cümle ile bu kadar şımarık ve ukala olmayı nasıl başarabiliyor anlamış değilim. Ayrıca indirimdeki o tişörtlerini hiç mi hiç beğenmedim. Geçen gün mavi' den %100 pamuk 2 tişörtü 40 tl' ye aldım ve çok mutluyum. Sevgili koton, acilen fahriye evcen' den kurtulup, kendine yeni bir yüz bulman ve fiyat politikanı gözden geçirmen lazım. Ayrıca şu polyester sevdandan vageçsen artık?

19 ağustos 23:08 19 ağustos 23:37

576. Bence koton son bikac senedir bozdu fahriye ile işbirliği biraz havalanmasına neden olmus eskiden bissürü parca alıp cıktıgım mağazada bu sene bisey bulamadım

19 ağustos 00:14

575. görüntüsüne aldanıp aldığım tişörtler iki haftada delinince mesafeli yaklaşmaya başladığım marka.

güzel ürünleri var. kate pantolonlarından çok memnunum mesela. ama kalitesini kaybettiğini düşünüyorum. eskiden aldığınız ürünü üç ay giyiyorsanız şimdi üç gün giyebiliyorsunuz.

18 ağustos 09:39


574. Tasatımları iyileştikçe kumaş kalitesinden kısan firma.

18 ağustos 09:07

573. Kıyafetleri çok ilgimi çekmese de özellikle çantalarının tasarımlarını çok beğeniyorum. (Tabi alakasız nakış iliştirilmiş vb çantaları kast etmiyorum.) Aksesuarları ve ayakkabıları da tasarım olarak güzel. Genel olarak trend tasarımlar çıkarıyorlar piyasaya. Başka bir markanın muadilini bulmak kolay. Tek ve en önemli sıkıntısı, kalitesi çok düşük. LCW ürünleri ile kıyaslarsak o daha kaliteli diye düşünüyorum. (Şu tasarım işine de bir el atsalar fena olmayacak.) 

Uslanmayıp hep çanta alıyorum ve her seferinde ya boyası akıyor ya ipleri fırlıyor ya çiziliyor. Aksesuarları en fazla bir hafta içerisinde kararıyor. 

Makyaj malzemelerinden sadece iki tanesini kullanmıştım: Kapatıcı ve Prime&Highlighter

Kapatıcıyı iki üç sene önce almıştım. Ortadan yükseğe bir kapatıcılığı vardı. Kalın yapılıydı ve parfüm barındırıyordu. Ne zaman sürsem insanlar yüzüne bir güzellik gelmiş diyorlardı. Ama çekmecemdeyken bir anda kırılmış ve yapısı bozulmuştu. Tekrar aynısını bulamadım ama bulsam da alır mıydım emin değilim. Çok kimyasal barındırıyor gibi gelmişti bana. İndirimde 20 liraya almıştım.

Prime&Highlightera gelirsek, likit yapıda simli iki rengi olan (pearl ve bronze) (bendeki bronze) bir aydınlatıcısı. Primer olarak kullanmak bende pek faydası olmadı. Kalıcılığı düşük. Aydınlatıcı olarak yanaklarda güzel duruyor. Bronz tene daha güzel gideceğini düşünüyorum. Tekrar almam.

Ürün incelemesi oldu ama hala gider testerlarına bakarım. Çok başarılı gelmiyor bana.

17 ağustos 23:32

572. champagne adında bir farı var, 7.99 a düşmüş fiyatı. simsiz, sedefli ve beyaz tenliler için mükemmel bir aydınlatıcı olabilecek seviyede. ayrıca kabı çok şık, aynası da var. kesinlikle tavsiye ediyorum. aynı seriden birde pembe sedefli far var o da aşırı güzel <3

ilgili medya:
1
17 ağustos 02:19