yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (657)
  • medya (26)

  657. son iki yıldır güzel parçalar çıkarıyor ama fiyatları, performansının/kalitesinin üzerinde tutuyor bence koton. Mesela Fahriye evcen işbirliğinde çıkardığı birkaç parçayı çok beğenmiştim ancak fiyatları fazla uçuktu.

  geçen kış aldığım iki sweatshirtte ilk yıkamada resmen eskidi, saldı, rengi attı bi acayip hal aldı. Birkaç basic tshirt almıştım güzel yumuşak parçalardı ama birkaç kullanım sonrası delinmeler oldu bir tanesinde (gizlinot: Ben mi talihsizim bilmiyorum). Pantolonlarını denemeye pek cesaret edemiyorum hepsi 34-36 bedene olacak gibi duruyorlar. Sütyenlerinden memnunum neyseki indirimde görürsem alıyorum. (gizlinot: Swh)

  edindiğim deneyimler sonucunda koton benim için hep o fiyatı haketmeyecek kalitede ürünler üreten bir marka olarak kalacak sanırım.

  17 ağustos 23:54

  656. bence alınabilecek tek ürünleri pijamaları olan marka. çok güzel gömlekli pijama takımları, yazlık şortlar, gecelikler oluyor. desenleri, renkleri, kumaşların hafifliği çok iyi. bana tarz olarak oysho'yu anımsatıyor bazı takımları. fiyat olarak da tabii ki çok daha uygun.

  onun dışında ne zaman bir şey beğenecek gibi olsam mutlaka beni o üründen soğutacak gereksiz bir detayla karşılaşıyorum. mesela tişörtün arkasında alakasız bir slogan, bir yerlerine iliştirilmiş gereksiz file detayları vs gibi.

  17 ağustos 22:21 17 ağustos 22:21

  655. Yerli üretim olması ve uygun fiyatlı izlenimi vermesi nedeniyle sevmek istediğim marka.

  Ama olmuyor yahu, bir türlü sevemiyorum koton'u. Mağazaya her girdiğimde hem ürünlerin kalitesizliğine hem de fiyat etiketlerine bakarak şok oluyorum. fiyatları inditex ile yarışıyor fakat herşey ucuz polyester, dikişler yamuk yumuk, kesimleri ve üstte duruşları berbat ve çok dayanıksız. Stilleri de genelde pek iyi değil. Basic ürünler idare edebilir ama buradan aldığım basic tişörtler de bir yılda bozuldu. Hepsinin kalıpları yamuldu ilginç bir şekilde.

  Saçma gelebilir ama düzgün bir yerli marka olma potansiyeli çok yüksek. fakat maalesef bariz bir şekilde ucuz üretim olan ürünlerini uç fiyatlara satıyorlar. İnsan ihanete uğramış hissediyor yav. LCW çok daha tercih edilebilir bence. Tasarımları çok sıkıcı fakat basit birşey alınacaksa yeterli

  17 ağustos 03:05 17 ağustos 03:06

  654. önceden sık sık güzel parçalar bulur alırdım ama şimdilerde mağazaya girmiyorum bile artık. son aldığım siyah pantolon daha yıkanmadan tiftiklendi inanamadım. götürmeye de vaktm olmadı zaten bir ayı da geçmişti kaldı öylece. kötü kalite

  1 ağustos 11:22

  653. 2 adet braletini aldım, biri balenli diğeri balensiz. ikisi de ilk kullanımda biri alttan biri önden söküldü, az biraz da değil bayağı açıldı. yine geçtiğimiz seneden beri 2 kere cüzdan aldım ikisinin de aksesuarları (püskül vs) aldığım hafta içinde yapışkanları nasıl dandikse artık parçalara ayrıldı, cüzdanlar da bi’kaç ay dayanmadan soyuldu. iki sene önce alıp hayvan gibi kullandığım çanta hala taş gibiyken bu kadar kısa sürede bu kadar kaliteyi düşürmesi hakkaten şaşırtıcı artık.

  bir de burdan alıp aşırı sevdiğim ve inanılmaz kalıcı bi parfümüm vardı. kutusunu ve şişesini değiştirmişler (çok daha çirkin olmuş?), 2 kat fiyat basmışlar ve kalıcılığı yok desem yeri. kuzum siz benimle dalga mı geçiyorsunuz?

  1 ağustos 01:31 1 ağustos 01:33

  652. artık alışveriş yapmadığım mağaza. bundan 5 sene öncesine kadar severek alıyordum çoğu giysimi ,sağlamlardı ve hala da sağlamlar ama çok bozmuş maalesef ve fiyatları da buna göre abartı buluyorum, oradan o kalitede ürünler alacağıma inditex ten daha yumuşak kıyafetler alabilirim pekala. bir de demode bir bluza,  gömleğe vs. 50-80tl arası paha biçiyorlar :/ .

  1 ağustos 01:12

  651. Son birkac yildir urunleri fazla demode, guncel olanlar da fazla muhafazakar gelmeye basladi bana. Belki de sadece benim zevkime gore degildir bilmiyorum.

  31 temmuz 23:35

  650. Bundan 9 sene önce belki de daha fazla hatırlamıyorum. Zara, koton mango, p&b gibi markalardan alışveriş yapıyordum. Koton, mangoyla eşitti benim için. Koton’un içinde ole markası vardı ve gerçekten o kadar kaliteli şeyler almıştım ki, senelerce giydim. Tarzı da farklıydı, aynı şeyler olmuyordu. Yavaş yavaş geriledi benim gözümde şu an kalitesiz ürünlerle dolu. Ucuzlamasıyla beraber kalitesi de düştü.

  31 temmuz 16:16

  649. bu sene aldığım en kalitesiz tişörtler bu markanındı. öncelikle kumaşı aşırı sert. %100 pamuk tişörtleri bir iki yıkamada yamuluyor ve rengi soluyor. lcw'dan aldığım %100 pamuklu tişörtlerde bu kadar deformasyon olmadı. ayrıca renkleri 3 yıkamada soldu. mecazen değil gerçekten 3 yıkamada. hepsi evde giyilecek kıvama geldi. kotlarında bollaşma sorunu var kesinlikle. yalnızca bluzlarından memnunum. gerçekten şık parçalar var. onun dışında önermem.

  31 temmuz 16:03

  648. Siyah pantolonları çok çabuk renk atıyor ve bir yıl giymeden iç bacak kısmı eriyor lcwden aldığım bile daha uzun süre gitmişti ama koton daha pahalıydı çoğu ürününde renk atma sorunu yaşadım eskiden daha kaliteliydi sanki gittikçe vasatlaşan bir marka fiyatları da çok uygun değil kaliteye oranla siyah ve beyaz basic tişörtlerini beğeniyorum sadece

  31 temmuz 15:40