girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (270)
  • medya (2)

270. hafta sonu yaptığım alışverişi bu sabah elime ulaştıran, gayet memnun kaldığım sitedir. ben (link: https://www.kozmela.com/bioderma-sebium-sensitive-30ml-sebium-h2o-250ml-se Bioderma Sebium Sensitive Bakım Kremi + Sebium H2O Temizleyici Solüsyon) ve (link: https://www.kozmela.com/listerine-total-care-zero-6-etki-1-arada-hafif-nane-aromali-sifir-alkol-250-ml2 listerine ağız bakım suyu) aldım, ihtiyaç alışverişi oldu diyebiliriz. sipariş notunda rica ettim tester eklemelerini, 5 adet tester yollamışlar. :)

ben bu kod olayını unutmuştum, (yazar: maviflamingo)'nun girdisini gördükten sonra baktım, bana yolladıkları kremin kutusunda kod yazıyor. acaba benimki set halinde diye mi kesilmemiş yoksa bazılarını kesiyor, bazılarını kesmiyorlar mı bilemiyorum ama ben hem hızlarından, hem paketlemelerinden hem de kırmayıp tester göndermelerinden memnun kaldım. ileride tekrar alışveriş yapmayı düşünüyorum kısaca.

22 mayıs 17:18

269. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım site. Geçen gün bioderma h2o miceller su ve hiçbir yerde stok bulamadığım nascita fırçayı almıştım. Kargom elime ulaştı. Tester falan zaten hak getire ama öyle bir beklentim de yoktu. Asıl çıldırdığım noktaya geliyorum. Bilen bilir, bioderma ürünlerinde puan sistemi vardır. Aldığınız her ürünle 2 puan kazanırsınız ve 10 puanda istediğiniz bir ürünü ücretsiz alırsınız. Puan kodunun yazdığı yeri makasla kesmişler. Görünce çıldırdım tabi, hemen aradım ama hiçbir açıklama yok. “Biodermadan o şekilde alıyoruz ve firmamız asla bir değişiklik yapmıyor” deyip kabul etmediler. İki puanın peşine düşen kozmela, bundan sonra nefretimsin.

Edit: başlıkta okuduğum girdilere göre iki yazar daha aynısını yaşamış ne yazık ki. Link vermeyi denedim, yazar hesapları kapandığı için çalışmadı. Başlıkta bioderma diye aratırsanız girdiler durduğu için çıkıyor. yine bioderma miceller suların puanlarını kesmelerine dair içerikler mevcut. Küçük hesapların peşine düşmeyi seviyorlar demek ki.

22 mayıs 16:48 22 mayıs 19:03

268. ilk siparişimi çarşamba günü verdim, bugün elime ulaştı. cidden kargo konusunda epey hızlılar. ayrıca paketlemeyi de çok beğendim, tüm ürünleri tek tek sarmışlar. tester istemediğim halde 20 adet evet tam 20 :) caudalie poşet tester koymuşlar, bu nedenle gözüme girdiler. recete.com out, kozmela in :)

18 mayıs 15:53


267. Asla sorun yaşamadığım, çok severek alışveriş yaptığım bir site. Gerçekten güzel indirimlere rastlıyorum. Tester bakımından da oldukça zenginler. Verdiğim siparişler kısa sürede elime ulaşıyor, paketlemesi de oldukça kaliteli. düşünenler için güvenilir bir site  olduğunu söyleyebilirim. 

1 mayıs 23:41

266. Kargo dahil 75 liralık alışverişime iki nuxe vücut losyonu, iki urban care saç kremi testerı eklemiş site, muhteşem faydalı olmasa da seyahatte iş görecek ürünler.

1 mayıs 19:59

265. 114 TL'lik alışverişime sadece 3 tane kağıt tester koymuş sitedir. Son zamanlarda recete.com'un testerları azaltmış olması sebebiyle denemek istemiştim. Daha da almam bir şey.

27 nisan 13:55 27 nisan 14:21

264. 28inde verdigim siparisi hala kargolamayan site

3 nisan 12:06


263. 60 küsürlük alışverişime tester koyar mısınız yazmama rağmen tester koymamışlardı. üzdü..... neden ben.......... beni sevmedin mi......

19 mart 02:22

262. Buradan sadece bir kere alışveriş yaptım ve ondan da çok ama çok memnun kaldım. İşk olarak indirim oranı yüksek ve uzun araştırma sonucu en uygun fiyatı burada buldum; 119₺lık ürünü 69₺ye aldım. Kargo çok hızlıydı 2 gün içinde evime ulaştı 5₺ kargo parası ödedim. Bir de not kısmına “tester koyarsanız çok mutlu olurum, teşekkürler” yazmıştım; tam 6 adet caudalie markasının testerını koymuşlar hem de karma/yağlı/kuru ciltlere uygun olmak üzere farklı farklı. Çok memnun kaldım kesinlikle bir daha alış-veriş yapacağım bir site.

Tanım: online kozmetik sitesi.

18 mart 19:28

261.  Sigmanın meşhur fondöten fırçasını ve murad yüz yıkama jelini aldım çok özenli paketlemişlerdi, zamanında geldi. Murad’ın back coduna bakmak istedim ama Murad markası çıkmadı.

 Bunların dışında aldığım Sigma fırçası ve almayı düşündüğüm fırçaların fiyatları bir gün sonra Nirvana yapmıştı.

15 mart 10:17