yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (10)

  28. İnstagramdan da takip ediyorum hatta bir kaç soruma cevap vermişliği de vardır. Samimi bulurdum bu olaylar olduğunda da bence bir yanlış anlaşılma vardır diye düşündüm açıkçası ama şu an şoka girdim neden böyle bir şey yapma ihtiyacı duyar ki insan? Kusura bakma çilem ama bu gerçekten işsizlik ama elle tutulur işsizlik değil hayat amaçsızlığı ve vizyonsuzluğu diye betimleyebilirim. Yukardaki süslünün de belirttiği gibi alt tarafı 2 ürün yorumlayacaksın lütfen hayatına güzel bir uğraş, meşgale ama en önemlisi bir amaç bul çok boş beleş bir yaşam bu.

  15 mayıs 22:26

  27. arkadaşlar siz kimsiniz ki insanlara adaletinizi işletmek istiyosunuz? alt tarafı makyaj malzemelerinin fotoğrafını paylaşıp yorumluyosunuz. insanları aşağılamak istemediğini yazıp meldeninciler için “omurga nakli de yok ki” , makyaj bloggerlerı için “çoğunun varoş olduğunu gerçeğini değiştirmiyor” diyen kim? sensin. 

  meldenincilere instagramdan yazdığın yazıda bile kıza itiraf ediyosun onu harcamak istediğini. adaletin böyle seni de bulur işte.

  15 mayıs 11:00

  26. İnsanları bir rahat bırakın allasen... girdileri şikayet edip kabine yollamayı, eksilemeyi bir bırakın. 

  Ne kadar seviyoruz insanları linç etmeyi, entrikayı. Dedektifmişçesine ‘tespit’ler yapmayı.

  kadın istediğini istediği şekilde yazar. Yorumlar. Kibar davranır, kabalaşır. Takip etmezsin olur biter. 

  Kendinizi de insanları da rahat bırakın artık !

  14 mayıs 15:08

  25. Olayları takip etmedim, olay tam olarak ne bilmiyorum ancak ‘sanamisorcam’ isimli yazar bundan aylar öncesinde kozmetikmuhendisi’nin fotoğrafını göz makyajı başlığına eklemişti. Ardından yanlış hesaptan paylaştığını anlayınca, kozmetikmuhendisi başlığının altına ‘göz makyajları bir acayip.’ Falan yazmıştı. Meğersem aynı kişilermiş. Görsellere yüklüyorum. Ben de kozmetikmühendisine instagram’dan mesaj atmıştım, “bu yazar sizin görsellerinizi kullanıyor bilginize” diye. Hahaha. Görselleri inceleyiniz.

  Bir diğer hesabı ‘sanamisorcam’ olan yazar. 

  Ayrıca belirtmek isterim, elimde ekran fotoğrafı olmasının sebebi kendisine çekip attığım için. Ve telefonumdaki gereksiz fotoğrafları asla silmem... 5 nisan 2018’e ait bu eklediklerim... bulmam zor olmadı.

  ilgili medya:
  2
  13 mayıs 14:27 13 mayıs 14:30

  24. ingilizlerin Sherlock Holmes'ü varsa bizim de tatarımız var :) tüm olayları hep her şey olup bitince yakalayan ve durumu anlamaya çalışan saftirik var ya benim ben. tatar, yanınızda staj yapsam olur mu?

  12 mayıs 23:47

  23. ya bir insan nasıl böyle amatör bir harekette bulunabilir. hem de sosyal medyanın bu kadar içindeyken. yok şey de bari " kuzenim yazmış". her açıdan etik değil. ister yazan sen ol ister bir başkası olsun.

  melike hakkında, sanamisorcam nickli süslüden bir önceki yazı benimdi. o yüzden başlığa bakmış ve bizzat girdisini görüp anlam verememiştim. daha sonra melike'nin yazdıklarını okuyunca üzüldüm, hem birebirde görüş hem de whatsaptan(!) dedikodusunu yap. yıl 2019 adına "dedikodu grubu" denilen bir mecrada bulunmak da bambaşka bir ergenlik. insan yeri geldiğinde hiç tanımadığı birinin bile kalbini kırmaktan çekinmeli. anonimlik de bir yere kadar. gerçekte yüzüne söyleyemediğin şeyi anonimden sallamak bu kadar kolay olmamalı. omurgasızlık filan demiş bir de. arkadaşlar ayırdını yapmak lazım bu dedikodu değil, bu başka bir durum(gizlinot: hastalık) veya her bloggerımızın yakındığı ama ne hikmetse başkasına da yapmaktan çekinmediği siber zorbalık.

  ibret: dedikodu grupları içerisinde yer almayalım. herkesi gömen gün gelir bizi de gömer.

  12 mayıs 19:43 12 mayıs 20:02

  22. arkasından konuştuğu insanlar ben değilim söylemine inanmazken; bizim inanmamızı bekleyen, pes yani ne işsizmiş dediğim süslü sözlük yazarı.

  12 mayıs 18:57

  21. Tatar’ın saat hesaplamalarının ardından yaptığı “ben ekran fotoğrafını 11.10da aldım” açıklaması hakkında konuşmaya geldim.

  Ekran fotoğrafı o saatte alınmış olabilir ancak gruba 11.23lerde atılmış yani eğer sanamısorcam ile özelden konuşmadıysa savunmasını kanıtlayabileceği hiçbir şey yok. Ha eğer konuştuysa kanıtlasın kendini, insanlara bu denli rezil olmaktan kurtulur en azından.

  12 mayıs 17:57

  20. Çekirdeğimi kaptım gelişmeleri takip ediyorum (gizlinot: Swh)

  İleride yazılacak girdilerde atıf yapacağımız bir süslü sözlük efsanesi daha yaşandı farkında mısınız?

  Bence hesabını kapatıp sözlükten ayrılmalı çünkü bu olay üzerine tutunamaz buralarda. 

  12 mayıs 16:22

  19. Whatsapp gruplarında dedikodu yapmamak ve fake hesapla dahi olsa onun bunun arkasından sallamamak gerektiğinin güzel bir örneği olmuş. Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu vardır neticede, iyi bir ders olmuştur kendisine umarım.

  12 mayıs 15:54