3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (2)
  • medya (1)

25. arkadaşlar ben yanıyorum baya baya ! ne zaman geçiyor bunun acısı, ha jalapeno biberi ha bu !

edit: 50 dk.da geçiyor. ne yapıp edin eldiven giyin.

20 haziran 23:38 dün 00:52

24. Sözlükten görüp bugün gratisten indirimle 39.90 liraya aldığım (indirimsiz fiyatı 49.90 görünüyordu) ürün. Aylık ortalama 8 bin adım yürüyüş performansım olmasına rağmen ergenlikten beri bir türlü toparlayamadigim selülitli bacaciklarim var. En azından yürüyüş öncesi sürüp faydasını ölçeceğim, girdimi ardından editlerim. kullanim önerisi olan süslülerden mesaj beklerim.

20 mayıs 15:35

23. 2 sene önce düzenli kullandığım ve etkisini gördüğüm krem.

ben her akşam, özellikle de yürüyüşten döndüğüm akşamlarda aksatmadan kuru fırçalamadan sonra kullandım. bence selülitli bölgelerinizi kuru fırça ile fırçalayıp kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra sürerseniz daha etkili oluyor. en azından bende böyle oldu. bu yöntemle gözle görülür bir azalma oldu selülitlerimde, tabi yürüyüşün etkisi yadsınamaz. 

evet malesef biraz yakıyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz bu etkisine. selülitlerinizden şikayetçiyseniz kesinlikle denenebilecek bir krem.

19 mayıs 21:07


22. 10 dakika önce sürdüm ve ölüyorum şuan. Biri bacaklarımdan kaynar su döküyormuş ya da derimi yüzüyorlarmış gibi bir his.  ama bu benim "selülitlere ölüm hıaaaa " diye abanıp avuçla sürmemden kaynaklı da olabilir. Ciddi ciddi canım acıyor. Umarım bunu çektiğime değer. Düzenli kullanıp editlemeye çalışacağım.

19 mayıs 20:51

21. Kräuterhof anti selülit kremi uzun vadede, düzenli kullanım ve sporla birlikte iyi sonuçlar veriyor ancak her akşam o yanmaya katlanmaya değer mi emin değilim. Fiyatı nispeten uygun ancak 2 haftadan uzun kullanamadım ne yazık ki.

6 ocak 14:45

20. Bir kutusunu bitirmek uzere oldugum ve gratis bayram indiriminde tekrar alacagim jel. 35 liraya almistim en son ama kesin zam gelir yine. Kullanmadan once eve shoptan aldigim fircayla kuru masaj yapip uyguluyorum. Selulitleri azaltti ve sıkılastırdı. Yanma olayi ilk baslarda biraz rahatsiz etse de sonra alistim ve maksimum 10 dakika surdu. Tatildeyken bile kullandim guneste kalmisligin uzerine gozunuz korkmasin yanmasindan.

9 ağustos 2017 08:36

19. bugün ilk defa kullandım kremi ve inanılmaz yakıyor. ben sporumdan önce sürdüm ve spor yaparken çok daha az hissettim yanmasını ama spor bitti yanma bitmedi :( şu an betona oturuyorum acım azalsın soğukla diye :(

bazı arkadaşlar da işe yaramıyor yazmışlar korkuyorum bu acıları boşa mı çekiyorum!

düzenli kullanmayı planlıyorum zaten sporum hep var gelişmeleri sizinle paylaşacağım süslüler

29 ağustos 2016 20:52


18. İlk 2 hafta ise yarıyor galiba dedim ama sonra farkettim ki ürünü sürdüğünüz bölge daha bronz duruyor ve o renk değişikliği gözü yanıltıyor gibi. Tabi ben spor yaparak uygulamıyorum. Belki öyle uygulasam faydasını görürdüm ama vaktim olmadığı için genellikle eda Taspınar at kılı fırçasıyla bacaklarımı fırçalalayarak kan dolaşımımı arttirdiktan sonra ürünü masaj yaparak uyguluyorum. Duştan sonra uyguladığımda fırçalamama da gerek kalmıyor. Ama son zamanlarda kendimi kandiriyormusum gibi gelmeye başladı. Sanırım sporsuz bi halta yaramıyor bu meret. Ürünün verdiği renk değişikliğinden kaynaklı bir göz yanılsaması oluyor bence :/

4 temmuz 2016 22:40

17. Ben böyle bir yanma görmedim :( dün gece duşta peeling yaptıktan sonra uyguladım, ilk sürerken çok anlamadım sonra aniden bir yanma başladı böyle bir şey olamaz.. Ellerim avuçlarım nasıl yanıyor, kesinlikle eldivensiz uygulamayın. Bu akşam yeniden süreceğim ama korkuyorum açıkçası, bikaç gün daha uyguladıktan sonra gelişmeleri haberdar edeceğim.

4 temmuz 2016 21:42

16. Kızlar bende ısınma filan yapmadı bu ürün :((

Bi de aldığım kutuyu açmadan ikinciyi almıştım inşallah ilerleyen zamanlarda hissederim. Buradaki yorumlara güvenerek almıştım. Spor yapacak vakit bulamıyorum akşamları eda Taspınar at kılı fırçasıyla bacaklarımı fırçaladıktan sonra uyguluyorum. Bi ara gece yatarken bi ısınma hissettim gibi geliyor ama sanırım rüya gibi biseydi psikolojik yani:) muhtemelen hiç öyle birşey gerçekleşmedi çünkü ısı hissetsem zaten sürdüğüm ilk yarım saatte hissederdim sanırım :(

edit: bugün gün ortasında duştan sonra uyguladım. hemen dışarı çıkmam gerekiyordu ben de bol kesim bir pantolon giydim. inanılmaz decede yandı. hatta o kadar yandı ki dün nasıl yanmadığına şaşırdım. belki de benim rüya sandığım şey gerçekten yaşanmış olabilir. (ybkz: ilaç kullandığım için uykuya geçiş aşamalarında bazen ne gerçek ne hayal karıştırabiliyorum) diğer yandan bi süslümüz duş sonrası uygularsam kan dolaşmı arttığı için yanmayı hissedebileceğimi söylemişti. belki de gerçekten bu yüzden hissettim ve belki de gerçekten ilk defa hissettim bilemiyorum :)) yarın yine yatmadan önce duş filan almadan uygular bi daha bakarım olmadı :)

edit2: ün uyuyakalmışım ama bugün tekrar eda taşpınar at kılı fırçasıyla iyice fırçalayıp kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra uyguadım ve hafif bir yanma hissettim ama en etkilisi gerçekten de duştan sonra sürmekmiş.

12 haziran 2016 09:32 14 haziran 2016 22:05