3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar ()
  • medya (1)

36. belli başlı şeyler ile vaatlerini yerine getiren bir ürün. tek başına kullandığımız zaman mucizeler yaratmasını bekleyemeyiz. ben önce bacaklarımı kuru fırça ile fırçalıyordum ardından bu ürünü kullanıyordum. pek düzenli olmasa da egzersiz ve günde yeterli su içimi ile selülitlerimi azaltmayı başardı. biz annem ile birlikte kullandığımız için ürün biraz çabuk bitti ama tek kişi kullanacaksa gayet bereketli bir ürün fiyatı 50 ₺ olması gerekiyor. yazın kullandığım zaman gerçekten keşke sürmeseymişim diye sızlandığım oluyor çünkü ürünü sürdükten 5 dakika sonra bir yanma başlıyor. ben de yaklaşık 40 dakika sürüyor.

20 ekim 21:06

35. yaklaşık 1,5 aydır pilates ve at kılı fırça ile birlikte kullanıyorum, diyet yapmıyorum ve arada cola zero içmeye devam ediyorum. selülit görünümünde pek de düzelme olmadığı için işe yaramadığını düşünüyordum, ta ki uzun süredir olmayan çamaşırlarımı deneye kadar. bölgesel olarak ciddi bir inceltme ya da sıkılaşmaya yardımcı olmuş ki önceden olmayan çamaşırlarım çok rahat yukarı çıktı. kilo sabit.

sadece bölgesel probleminiz varsa mutlaka denemenizi öneririm.

ben devam edeceğim, yorumlarımı düzelme gördükçe tekrar paylaşırım.

29 eylül 21:25

34. ilk kez bugün kullanmaya başladığım, selülitler üzerinde etkisi olduğu iddia edilen krem. çok az miktar uygulamama rağmen bacaklarım 1 saat boyunca cayır cayır yandı. ezkaza fazla sürseydim ne yaşardım tahmin edemiyorum. yanmanın etkisi geçtikçe yerini kaşınmalar aldı. dayanılamayacak bir acı duymadım ama konforlu da değildim. sürdüğüm yerler de terledi ki bu hoşuma gitti. özellikle soğuk günlerde yürüyüş öncesi sürmeyi düşünüyorum. uzun süreli etkilerini editleyerek ekleyeceğim.

23 eylül 21:25


33. İlk uygulamamı az önce yaptım. Evet epey yakıyor ama acı eşiğim yüksek olduğu için ısısına dayanabilirim. Asıl sıkıntı yanmanın yanındaki o minik minik batma hissi ve kaşıntı. Kedi gibi halının üzerinde sürtüne sürtüne yuvarlanacağım şimdi. 

Selülitlerime etkilerini de gelişme oldukça yazacağım. 

5 eylül 21:00

32. çok başarılı bulduğum ürün. eldiven kullanarak miktarı abartmadan kullanılmasını tavsiye ederim. Düzenli kullanıldığında kesinlikle etkisini gösteriyor. ayrıca bıraktığı yumuşaklık hissini seviyorum.

27 ağustos 00:46

5

31. düzenli kullanımda etkisini gösteren krem. bende yazıldığı kadar acı verici bir yanma etkisi göstermedi, durulmayacak gibi değil yani. özellikle duşta kese attıktan sonra sürmenizi tavsiye ederim. bittikçe tekrar alınacaklar listemde

26 ağustos 10:15

30. Düzenli kullanım ve düşük kalori alımıyla desteklendiğinde gerçekten lokal olarak bir miktar daha fazla incelme yaptığını gözlemlediğim selülit kremi. Ancak kesinlikle ne kavitasyonun ne de liponun yanına yaklaşamaz. Çok güzel nemlendiriyor ve ödem atıyor. Kesinlikle yazın sürmek gibi bir hata yapmayın fena yakar. Kışın bile gözünüzden yaş akıtacak kadar yakabiliyor. Bir de ilginç bir şekilde çevremdeki erkekler bunun kokusuna bayılsa da bana iğrenç geliyor.

14 temmuz 14:04


4

29. Bu yaz sıcağında neden bunu sürdüm diye düşünüyorum suan. Bacaklarıma yumurta kırsanız pişer o derece.

13 temmuz 12:32

28. Selülitten kurtulmak için teoride bir çok farklı yöntem var. ancak ben bunların hepsinden bahsetmek yerine denediğim ve etkisini gördüğüm bir yöntemi anlatmak istiyorum.

Öncelikle günlük yaşantımıza en az 2.5 litre su içmemiz gerekiyor. Bu miktarın altına düşmemeye özen göstermeliyiz . Daha sonra ise Krautherof markasının Anti-Cellulite Gel ürününü ve Eda Taşpınar'ın At kılı Fırçasını almanızı öneriyorum. Gratis ve Watsonslarda rahatıkla bulabilirsiniz fiyatları da gayet uygun. Şimdi gelelim bunları nasıl kullanacağımıza. Selülitli bölgelerinize üründen sürüp üzerine aldığımız fırça ile sadece yukarı hareketlerle 15-20 dakika masaj yapıyoruz. Günde 2 kere yapılması gerekiyor ama 1 kere de yeterli gelecektir. Bu işlem kan dolaşımımızı hızlandıracaktır ve istenmeyen yağların parçalanmasına yardımcı olacaktır. Günlük olarak yapmaya özen göstermeliyiz. Bunun yanında bir de yediklerimize dikkat edersek tadından yenmez. bir de haftada en az 5 gün 4 km koşmamız gerekiyor. jelin sadece takviye olduğunu unutmayalım. tek başına hiçbir işe yaramayacaktır. yukarıda yazdıklarıma biraz özen gösterip üzerine düşersek, Selülitsiz hayatın kapılarını sonuna kadar açacağımıza, Etkisini çok hızlı bi şekilde göreceğimize eminim.

23 haziran 20:02

27. arkadaşlar ben yanıyorum baya baya ! ne zaman geçiyor bunun acısı, ha jalapeno biberi ha bu !

edit: 50 dk.da geçiyor. ne yapıp edin eldiven giyin.

20 haziran 23:38 21 haziran 00:52