3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (4)
  • medya (1)

28. Düzenli kullanım ve düşük kalori alımıyla desteklendiğinde gerçekten lokal olarak bir miktar daha fazla incelme yaptığını gözlemlediğim selülit kremi. Ancak kesinlikle ne kavitasyonun ne de liponun yanına yaklaşamaz. Çok güzel nemlendiriyor ve ödem atıyor. Kesinlikle yazın sürmek gibi bir hata yapmayın fena yakar. Kışın bile gözünüzden yaş akıtacak kadar yakabiliyor. Bir de ilginç bir şekilde çevremdeki erkekler bunun kokusuna bayılsa da bana iğrenç geliyor.

14 temmuz 14:04

4

27. Bu yaz sıcağında neden bunu sürdüm diye düşünüyorum suan. Bacaklarıma yumurta kırsanız pişer o derece.

13 temmuz 12:32

26. Selülitten kurtulmak için teoride bir çok farklı yöntem var. ancak ben bunların hepsinden bahsetmek yerine denediğim ve etkisini gördüğüm bir yöntemi anlatmak istiyorum.

Öncelikle günlük yaşantımıza en az 2.5 litre su içmemiz gerekiyor. Bu miktarın altına düşmemeye özen göstermeliyiz . Daha sonra ise Krautherof markasının Anti-Cellulite Gel ürününü ve Eda Taşpınar'ın At kılı Fırçasını almanızı öneriyorum. Gratis ve Watsonslarda rahatıkla bulabilirsiniz fiyatları da gayet uygun. Şimdi gelelim bunları nasıl kullanacağımıza. Selülitli bölgelerinize üründen sürüp üzerine aldığımız fırça ile sadece yukarı hareketlerle 15-20 dakika masaj yapıyoruz. Günde 2 kere yapılması gerekiyor ama 1 kere de yeterli gelecektir. Bu işlem kan dolaşımımızı hızlandıracaktır ve istenmeyen yağların parçalanmasına yardımcı olacaktır. Günlük olarak yapmaya özen göstermeliyiz. Bunun yanında bir de yediklerimize dikkat edersek tadından yenmez. bir de haftada en az 5 gün 4 km koşmamız gerekiyor. jelin sadece takviye olduğunu unutmayalım. tek başına hiçbir işe yaramayacaktır. yukarıda yazdıklarıma biraz özen gösterip üzerine düşersek, Selülitsiz hayatın kapılarını sonuna kadar açacağımıza, Etkisini çok hızlı bi şekilde göreceğimize eminim.

23 haziran 20:02


25. arkadaşlar ben yanıyorum baya baya ! ne zaman geçiyor bunun acısı, ha jalapeno biberi ha bu !

edit: 50 dk.da geçiyor. ne yapıp edin eldiven giyin.

20 haziran 23:38 21 haziran 00:52

24. Sözlükten görüp bugün gratisten indirimle 39.90 liraya aldığım (indirimsiz fiyatı 49.90 görünüyordu) ürün. Aylık ortalama 8 bin adım yürüyüş performansım olmasına rağmen ergenlikten beri bir türlü toparlayamadigim selülitli bacaciklarim var. En azından yürüyüş öncesi sürüp faydasını ölçeceğim, girdimi ardından editlerim. kullanim önerisi olan süslülerden mesaj beklerim.

20 mayıs 15:35

23. 2 sene önce düzenli kullandığım ve etkisini gördüğüm krem.

ben her akşam, özellikle de yürüyüşten döndüğüm akşamlarda aksatmadan kuru fırçalamadan sonra kullandım. bence selülitli bölgelerinizi kuru fırça ile fırçalayıp kan dolaşımını hızlandırdıktan sonra sürerseniz daha etkili oluyor. en azından bende böyle oldu. bu yöntemle gözle görülür bir azalma oldu selülitlerimde, tabi yürüyüşün etkisi yadsınamaz. 

evet malesef biraz yakıyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz bu etkisine. selülitlerinizden şikayetçiyseniz kesinlikle denenebilecek bir krem.

19 mayıs 21:07

22. 10 dakika önce sürdüm ve ölüyorum şuan. Biri bacaklarımdan kaynar su döküyormuş ya da derimi yüzüyorlarmış gibi bir his.  ama bu benim "selülitlere ölüm hıaaaa " diye abanıp avuçla sürmemden kaynaklı da olabilir. Ciddi ciddi canım acıyor. Umarım bunu çektiğime değer. Düzenli kullanıp editlemeye çalışacağım.

19 mayıs 20:51


21. Kräuterhof anti selülit kremi uzun vadede, düzenli kullanım ve sporla birlikte iyi sonuçlar veriyor ancak her akşam o yanmaya katlanmaya değer mi emin değilim. Fiyatı nispeten uygun ancak 2 haftadan uzun kullanamadım ne yazık ki.

6 ocak 14:45

20. Bir kutusunu bitirmek uzere oldugum ve gratis bayram indiriminde tekrar alacagim jel. 35 liraya almistim en son ama kesin zam gelir yine. Kullanmadan once eve shoptan aldigim fircayla kuru masaj yapip uyguluyorum. Selulitleri azaltti ve sıkılastırdı. Yanma olayi ilk baslarda biraz rahatsiz etse de sonra alistim ve maksimum 10 dakika surdu. Tatildeyken bile kullandim guneste kalmisligin uzerine gozunuz korkmasin yanmasindan.

9 ağustos 2017 08:36

19. yaklaşık 1 haftadır kullandığım bütün umutlarımı ona bağladığım selülit kremi. önce bacakları fırçalıyor daha sonra sürüyorum. baya yakıyor ama geçecekse neden dayanmayayım ki diyorum sabrediyorum. 1 haftalık gözlemlerime göre bence gelişme var. benim oldukça fazla selülitim var. 2. derece ile 3.derece arasında. ergenlikten bu yana hep selülitim vardı. beslenme şeklim hep abur cuburdur. şu yaşıma geldim hala yiyorum çocuk gibi. ama eskisi kadar değil zamanla azaltıyorum. kremin etkisini görmemle daha çabuk sonuç almak için muhtemelen yakın zamanda hiç yemem. benim bu derecedeki selülitlerimi geçirirse ya da çok iyi bir düzeye gelirse editler, o dönemde ne yaptığımı tek tek yazarım.

19 şubat 2017 22:03