yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (46)
  • medya (1)
  3

  83. Bacaklardaki kılcal damarları belirginleştiriyor diyen süslüye katılıyorum. Ancak yine de ben hem at kılı fırça ile masaj hem de bu kremi birlikte kullandığım için at kılı fırçadan da şüpheliyim. Onun etkisi de olabilir eğer fazla baskı uyguluyorsam. Ancak geçen sene hiç olmayan kılcal damarlarım çıktıktan sonra şüpheli hale geldi benim için. Bir daha alır mıyım sanmam. Aman aman etkili olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ben kendisini spor ve diyet esnasında kullandım. Yani zaten dikkatli olduğum bir dönemde bu kadar düzenli şekilde kullanmama rağmen bacaklarımı müthiş bir hale getirdiği söylenemez.

  13 mayıs 2022 23:07

  5

  82. Kokusu çok çok kötü. Spor, sağlıklı beslenme, bol su içmeye ek olarak bu jel ve at kılı fırça işe yarıyor. Ama tek bu jeli süreyim yine cipsi yağlı yiyecekleri gömerseniz hiç bir faydası olmaz. Bu ürünü az sürüp güzelce yedirmek gerekiyor yakıyor zaten herkes yazmış. Birde kesinlikle bol su içmek şart kan dolaşımı hızlandıkça bacaklardaki yağlarda su ile parçalanmaya başlıyor. Jel fırçalama ve su üçü birlikte iyi çalışıyor. Tek başına kullanrsanız fayda etmez.

  11 şubat 2022 14:18

  2

  81. Kullanıp memnun kalmadığım bir ürün oldu. Ciltte kan dolaşımını hızlandırarak etki ediyor anladığım kadarıyla fakat bana kılcal damarları belirginleştiriyor gibi geldi kullanmayı bıraktım. Bu arada kremi sürüp duşa girecekseniz baştan uyarayım üzerine sakın sıcak su tutmayın bildiğin haşlanıyorsunuz.

  11 şubat 2022 13:38


  80. bugün itibarıyla at kılı fırça ile kullanmaya başladığım kremdir, çok ince bir tabaka şeklinde kullandığım için hafif bir yanma hissinden fazlasını hissetmedim. bir ay boyunca düzenli kullanıp güncellemelerimi paylaşacağım.

  11 şubat 2022 12:59

  79. İlk sürdüğünüzde aşırı şekilde yakan ve ani bir şekilde derinizi ısıtan bir jel.Ama aynı zamanda işe yaradığını hissettirdiği için benim hoşuma giden bir yanma hissi var.Düzenli olarak kullanıldığında selülit görünümünü azalttığını düşünüyorum.

  2 ekim 2021 00:05

  78. bu tarz sıkılaştırıcı, selülit giderici adı altında satılan kremlerin en yakanı muhtemelen budur. 8-10 tane farklı krem denemişimdir. yakmayayıp işe yarayanını malesef görmedim. böyle kremlerin spor yapmadığınız sürece pek faydası olmuyor.

  1 eylül 2021 18:34

  1

  77. Deli gibi yakan,ciltten emilmesi zor olan ve fiyatı da cep yakan selülit jeli. Daha önce farklı selülit krem ve jelleri kullandım, bundan malesef hiçbir fayda görmedim. spor ve diyetinize dikkat ederseniz zaten ek bir şey kullanmanıza gerek kalmıyor. Beslenmenize dikkat edemiyosanız spor yapamıyorsanız (sağlıklı olan bu değil ama bu şekilde deneyimledim) niveanın selülit kremi+eda taşpınar at kılı fırçayla çok çok iyi sonuç alabilirsiniz.

  1 eylül 2021 11:14


  1

  76. Bu ne abi ! Abi bu nedir! Yanıyorum 10 dakikadır. İlk sürdüm.Bu çekilcek iş değil . Nerden sürdüm.yemin ederim çok fena. selülit kremi aldık. Asit dökülmüşcesine yanıyoruz. Hissettiğim bu şey çok rahatsız etti beni.leg press'e devamke. Buna bye bye.

  Düzenleme: bakın, bir saat önce yazmıştım ancak geçti ısınma etkisi.abartı yoktur.

  D2: olumlu sonuç alınsa bile,bir saat yanma efekti kabul edilir gibi değil.bakacağız.

  D3:cesaret edemedim ,masada duruyor:)

  D4: bol bol sürmezseniz yanma hissi olmuyor.ve duştan hemen sonra asla sürmeyin

  31 ağustos 2021 23:14 11 ocak 2022 14:45

  3

  75. Güneş yanığı sızım sızım sızlatır ya aynı o hesap yakıyor. Hareket etmezseniz gerçekten duramayacak kadar yakıyor. Ben spor öncesi sürüyorum. Çok rahatlatıyor, spor yaparken o yanma ile birlikte daha fazla keyif alıyorum. Hiçbir etkisi olmasa bile sırf yakacağını bildiğim için beni harekete teşvik ediyor diyebilirim. 20 gün kadar bir sürem var. Bu süreçte sıkı bir diyet ve sıkı bir spor programına ek olarak kendisini kullanacağım bakalım neler olacak, editlerim. :)

  Edit: 20 günde diyet ve sporla birlikte inanılmaz fayda gördüğüm ürün. Tatilden dönünce devam edeceğim. Kutunun %25i bittiği halde bu etkiyi gördüm. Tavsiye ederim.

  27 haziran 2021 22:49 17 temmuz 2021 20:08

  74. soğuk kış gününde cayır cayır yanan peteğe oturmuşsunuz gibi bi his. ama bir saat süreni:) şunu kesinlikle söyleyebilirim ki bunu sürüp oturup dizinizi izleyemezsiniz çünkü hareket etmediğinizde daha çok yakıyor. ama bunu sürüp güzelce sporunuzu yaparsanız hem daha etkili oluyor hem de yanma hissini en aza indirgiyor. ben henüz bir haftadır kullanıyorum. bunu arka bacak ve kalça bölgeme uygulayıp bacaklarımı streçliyorum, sonrasında sporumu yapıyorum. yaklaşık 40dk sürüyor sonrasında streci açtığımda musluktan akan su gibi ter akıyor:) şuan fazlasıyla memnun olduğum bir ürün ama kutu kutu alıp kullanmam. muhtemelen bu bitince bırakırım çünkü uzun vadede zarar verir mi bilemiyorum:(

  1 haziran 2021 23:26