yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Cildiniz yağlı, kuru, karma, olgun tipte olsa da, krem sürmeniz gereklidir. Cilt tipine uygun, nemlendirici özelliği olan veya yaşınıza göre anti aging başlangıç içerikli mutlaka bir ürün kullanıyor olmalısınız. Hayatınız daha parlak devam edecektir ancak bunun yanında sigaradan uzak durmak ve suyu çok içmeniz gereklidir. Su içmediğiniz takdirde en pahalı kremi de kullansanız fayda görmeniz %1dir.

  Buarada her ürün vaadini yerine getirmeyebilir, iyi seçim yapmak gerekir.

  Edit:ukteydi ama ismi yazmadan "gönder" butonuna bastım. Affola :(

  23 temmuz 2018 12:25 23 temmuz 2018 12:26

  2. Anneannem, yüzüne sürme şunları erkenden kırışacaksın  bak bana hiç bir şey sürmedim ben der. Maalesef ki biz krem sürmenin bizi daha çabuk yaşlandıracağını düşünen bir milletiz. Eski dönemlerde olan kremlerin içerik olarak cilde zarar vermesi normal, ancak günümüzde gelişen teknolojiyle gerçekten faydalı olan kremler var. Önemli olan içeriği. mutlaka kremin her köşesinde yazanı okuyun, araştırın. Doğru seçimin faydası olur. 

  23 temmuz 2018 23:55 24 temmuz 2018 03:56

  3. Cildi rahatlatan eylem. Yalnız şunu gözlemliyorum,sürekli nemlendirici kullanan insanların ciltleri buna ihtiyaç duyuyor. Kullanmayan insanların da ilginçtir ki ciltleri hep nemli. 

  24 temmuz 2018 00:04


  4. hava şartlarından dolayı şu an pek mümkün olmayan eylem. ama yaz/kış sürmek gerekiyor çünkü cildin neme ihtiyacı var. benim favorim şu sıralar gülshanın gündüz iksiri. hemen emiliyor. sabahları bir kaç damla yüzüme masaj yaparak sürüyorum ve başka birşeye ihtiyaç duymuyorum. ha-ri-ka!

  24 temmuz 2018 13:17

  5. Özellikle kışın ihmal edildiğinde cildi çöl topraklarına dönüştürebilecek uygulamadır. Yüz için el için vücut için göz altlarınız için nemlendirme şart. Hatta gözler bile kuruyor. Onlara da damla gerekebilir bazı durumlarda. Evet ben de çoğu zaman üşeniyorum özelliklr vücuduma süreceğim zaman ama zaten kuru ciltli biri olarak öyle bir lüksüm yok o pul pul görüntüden iyidir.

  24 temmuz 2018 13:44

  6. benim cyrene moonlight beauty concentrate serumum bittikten sonra krem sürmeye bir türlü elim gitmedi çünkü cyrenenin sürümü, emilmesi çok kolaydı o yüzden ne kadar hafif yapılı olursa olsun bir serum kadar cilde kolay yediremeyeceğim kremlere dönmek istemedim.

  böyle böyle iki ay akşamları krem sürmedim gündüzleri de makyajdan önce pek de sevemediğim çok az bir krem sürdüm o da fondötene karıştığından kremden yeteri kadar verim alamadım, tek başına etkisini test edemedim.

  yüzümü nemlendirmedikçe cildim pütürlendi, yanaklarım kurudu, yüzüm gözüme güzel görünmedi sanki yüzüm gölgelendi gibi geldi.

  birkaç akşamdır eski rutinime döndüm elimde l'occitane sample serumlar vardı onları sürüp yatıyorum sabaha yine eskiden olduğu gibi dinlenmiş, nemini almış cildimle uyanıyorum. ben krem/serumlardan en çok gece bakım rutinlerimde verim aldım akşamdan sabaha etkisi daha belirgin oluyor. gündüz de etki görebilirdim belki ama açıkçası fondöten üzeri krem/serum bence kremin özelliğini yitirmesine neden oluyor o yüzden fark yaratacak serumlarımı geceleri sürerim.

  24 temmuz 2018 14:25

  7. Yüz için: Kışın sadece nemlendirici kullanıyorum. O da Yves Rocher'un Hydra Vegetal nemlendiricisi. Başarılı ancak biraz yapış yapış. Bir daha almayacağım muhtemelen.

  Vücut için: Kışın daha yoğun olmak üzere her duştan sonra olabildiğince doğal içerikli ve rahatsız etmeyen bir kokuya sahip olan herhangi bir vücut kremi. Kışın daha yoğun yapılı, yazın daha losyonumsu olanları tercih ediyorum.

  Ayak için: Senelerdir, her daim ve her banyodan sonra vazelin. Yaz kış.

  Eller için: Kışın neredeyse her gün ellerime krem sürüyorum. Gün aşırı. Yazın pek hoşuma gitmediği için sürmüyorum.

  24 temmuz 2018 18:40


  8. bazı ağır; üzerimde 40 katman varmış gibi hissettiren kremleri sürdükten sonra cildimi spatulayla kazıyıp, kendimi foşur foşur yıkama isteği oluşturan eylem. (gizlinot: Swh)

  Fakat tabii ki gerekli oluyor, bu durumda da nispeten daha hafif yapılı, yine de işimi görecek şekilde nemlendiren, hızlı emilen, yağlı his bırakmayan kremleri ve losyonları tercih ediyorum. 

  25 temmuz 2018 18:13

  9. Bir keresinde krem sürdükten hemen sonra spor yapma gafletinde bulunmuştum. Her yerim yapış yapış olmuştu. Bacağım öbür bacağımdan ayrılırken asfaltta eriyen sakıza basmış ayakkabı görüntüsü gibi (gizlinot: betimlemeye gel) görüntü oluşturuyordu. Fıçık fıçık çıkan ses de cabası. Sonra akıllandım asla öyle bir hataya düşmedim. Hatta yaz aylarında çok nadiren nemlendiriyorum vücudumu. 

  25 temmuz 2018 18:22

  10. ellerim hariç her yerime krem sürebilirim. özellikle yüzüme sürdüğüm kremin verdiği yumuşaklık, ferahlık hissi çok hoşuma gidiyor.

  hayatımda hiç el kremi kullanmadım, yani sadece denedim. o yapış yapış ve kremsi histen nefret ediyorum. 

  dudak kreminin de verdiği krem hissinden hiç hoşlanmıyorum ama buna ihtiyacım var. 

  7 eylül 2019 22:09

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar